И моето бебе е ангелче

  • 4 756
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 091
Мелита, ужасно съжалявам за загубата ти  Hug

# 16
Днес излязоха резултатите от хистологията на нашето бебе. Пише, че не е имало малформации. Консултирах се с лекаря, който направи абразиото. Той каза, че най-вероятно всичко се е дължало на някаква инфекция. В неделя получих оскъдно кафеникаво течение или каквото и да е, не бих го нарекла менструация, въпреки че я очаквам. Два дни - нищо. Днес отново имам същото зацапване. Ще настоявам за всички кръвни и генетични изследвания като отида на преглед, но според доктора няма смисъл да правим генетични. Имам чувството, че не мога да издържа повече. Сама съм си виновна. CryНо ще се боря.

# 17
  • Мнения: 7 112
Мелита, за какво си си виновна? Че не си завършила медицина ли?  Hug
Не можем да знаем всичко. Няма начин просто. Доверяваме се на хората, които са подготвени /поне на теория/. А се оказват хора, учили единствено теория на събирането.
 Hug
   

 

# 18
  • Мнения: 135
Мелита не се вини за случилото се. Никой нее виновен просто по- някога се случва.
Аз самата дълго се самоизяждах  идтърсех вината в себеси. Сега бъди повече около блиските хора , който обичаш. А тук ще намериш  голяма подкрепа.
Поне аз тук я намерих.  bouquet

# 19
  • Мнения: 123
Мелита до известна степен разбирам как се чустваш.Ние с моята съпруга минахме през това нещо само няколко дена преди теб.Не смятам,че трябва да се опрекваш и ако го правиш ще навредиш само на теб и нищо няма да спечелиш като се накзаваш и самобичуваш.
Желая ти всичко най хубаво и кураж.

# 20
Мили хора, благодаря ви от сърце за подкрепата! Ако искате ми вярвайте, но вечер се моля за всички вас! И съм убедена, че ще отново ще бъдем щастливи Laughing

# 21
  • Мнения: 123
Мелита естествено,че ще бъдем.Просто трябва да вярваме в това.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 235
Мелиса, много съжалявам за загубата ти. Дано скоро се похвалиш с добри новини. Силно те прегръщам и са моля занапред да ти се случват само хубави неща.

# 23
  • Мнения: 419
Мелита,съжелявам за загубата ти!Не трябва да изпитваш вина!Знам колко боли,но не си виновна ти!Бъди силна,желая ти много кураж! Hug

Общи условия

Активация на акаунт