Хайде на новата темичка - още топла, 08-14 октомври

  • 4 305
  • 124
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7 914
Добро утро от нас  bouquet

нямаме температура от снощи, което е супер...ноооооооо вчера след като спа от 14.30 до 17..... до 01 часа е спал само 40 минути и след 1 се буди всеки час-час и половина и  тази сутрин в 6.45...се разпя Crazy..ние с баша му каталясваме.. как издържа това дете не знам Mr. Green



и портокалов сок за безкофеинови дами:





# 61
  • Мнения: 1 049
Добро утро !
Да поздравя щерката на  Гери, да и пожелая да се справя винаги успешно с всички изпити ! bouquet
Майка, направо ми се изправиха косите, много не приятно да ти влязат вкъщи, още повече при тези обстоятелства Sick
 В България ни обираха 3 пъти, нашите се побъркаха, то не бяха специални врати, ключалки беше малък ужас  Sick
Звезди, дано бързо се оправи детенце Praynig Hug
От вчера пиша в темата за регистрация на децата в България, снощи си гледах личната карта и паспорта ми изтичат догодина, на 9 август, като си представя каква бъркотия е да ги подновя ми се стъжни  ooooh! Tired
Лек ден   bouquet

Последна редакция: ср, 10 окт 2007, 11:18 от Zai4enze

# 62
  • Мнения: 952
Привет сладурани!

Как сте, къде се губите тези дни?

Звезди - тепърва сигурно ще започне с изнасянето на концертите. Дано обаче да спи почевечко, че и вие да се наспивате.

# 63
  • Мнения: 1 294
Мале звезди4ка дано тази но6т за спи по добре... сигурно 6те е гроги.
Майка, е хайде поеми въздух сега,  Штом си готова с подаръците Simple Smile Ако пуснат Томи в кабината искам после подробен разказ...Simple Smile
Зай4е, влезе някакво правило според което ако паспорта ти е с по малко от 6 месеца остава6та валидност, не може да напуска6 БГ. Аз 4ух слу4айно на време (имах само 5 месеца) от една приятелка докато бяхме в БГ и успях да пусна експресна поръ4ка, оба4е едно мом4е не го пуснаха в самолета пътува6е си за Штатите и изгоря с билета си да не споменаваме колко му се объркват плановете сигурно.

# 64
  • Мнения: 1 049
palachinka, точно това четох вчера и затуй си проверявах документите .PeaceЩе ходя до консулството в Словения, да го удължавам , ако видя зор и не мога да се прибера навреме.

# 65
  • Мнения: 1 294
Зай4енце, Ами зависи колко 6те стой6 в БГ, експресната поръ4ка е за 8 часа, друг е въпроса колко бележки Ште ти поискат (ли4но преживяно). Ти с по малко от 6 месеца можеШ да си влезеШ без проблем в БГ, но не можеШ да излезеШ. Ама не стана ли така, 4е из ЕС ве4е може само с ли4на карта да се пътува?  newsm78
Или ти за другаде си се запътила?

# 66
  • Мнения: 1 049
palachinka, ходя си всяка година за по 2 седмици, абе аз пътувам  с италиански документи и с български, ама на бг границата ще ми направят глоба ако се прибера с изтекъл паспорт.

# 67
  • Мнения: 7 914
абее ще спим- няма да спим и това е Crossing Arms.. на Коледа като дойде бабата Crazy Mr. Green

извинете, момичета, че все едно и също пиша- сън, рев и тн...ама само това ми е на главата в момента Hug Hug Hug

# 68
  • Мнения: 1 294
Влез си само с ли4на карта, нали ве4е може.

# 69
  • загубено
  • Мнения: 6 613
Здравейте
Може само с лична карта,поне на грраницата с Гърция.Аз лично не съм минавала,но виждах хора да си минават.Не би трябвало да има прроблеми.А да сте чували нещо за нови документи?Нов вид задгранични паспорти?Вчера се бяха събрали тук българки и коментираха.

Звезди-ще се наспите,нямай грижи.Мъжо все ми повтаряше:"ще се наспим,няма ли?Като отиде в казармата,ще спим 1 седмица докато отдъхнем" LaughingПосле прочетохме че станала не задължителна казармата Laughing Като не му върви на човек  Laughing-Това в кръгът на шегата.Ще се успокои малкият човек,ще видиш.Моят сега спи по 12 часа,когато е здрав и спокоен.

# 70
  • Мнения: 4 111
mamKami, тук можеш да прочетеш за паспортите: http://standartnews.com/bg/article.php?d=2007-10-03&article=205953

# 71
  • Мнения: 352
Здрасти, мамчета!   Hug 
Хич ме нямаше тия дни, защото нашите бяха тук, а после си заминаха и ми беше едно празно и пусто, та не ми се пишеше...  Sad 
Ама днес сме по-добре..
Звезди, искрено ти съчувствам....  Hug  Ние също имахме няколко безсънни нощи, та мога да си представя какво ви е.... Казват хората, че ще мине... и не ни остава нищо друго освен да се надяваме  Simple Smile
Майка, ихаааа, голям път ви чака! Кога пътувате? Да пишеш като пристигнете. Когато можеп, разбира се. Предполагам, че ще бъдете преизпълнени с емоции!  Party 

Това за паспортите не съм го знаела...  Thinking 

За кражбите, ужас!  брррр!  Twisted Evil
На мъжа ми бабата също я обраха - звъннала някаква жена на вратата, че идват да проверят тръбите.  Shocked   Носила папка с разни листове, имала списък на всички в блока, разни графи попълвала и т.н. И бабата я пуснала. Жената явно нарочно оставила вратата отворена, за да влезе "съдружникът" и така... докато се седяли жената и бабата в банята и пускали вода - ту на мивката, ту на ваната, някой преровил целия гардероб на старата женица...  Sad Нищо не намерили, взели и някакви мижави парици от чантата в коридора, ама жената щяла удар да получи, като влязла в спалнята и видяла всичко разхвърляно. Идеше ни да  #2gunfire 

# 72
  • Мнения: 3 804
моми4ета бясна съм ,задържали са автобуса на границата за 17 4аса,заради разрешително,миналата година с същата фирма пак имахме проблеми-автобуса се развали и престояхме по4ти 24 4аса #Cussing out #2gunfire
за обиерите и нас ни обираха 2 пъти но само техника и то все леки неща щом златото ми което беше в 4екмеджето на шкафа не беше пипната нито касата

# 73
  • Мнения: 5 183
Айде пак да се запиша  Grinning
Нали съм отпускарка ве4е, имам повечко време, а и Томазо спинка доста. Той винаги си ми е бил поспалив, та имам време и за форума.
Звезди, пожелавам ви и на вас скоро да се наспите. С практически съвети не мога да помогна, но знам че ще отмине и това.
Зайченце, не е толкова сложно вадеето на нов паспорт. Аз си го извадих от разстояние. Направих пълномощно на татко. Пратих му попълнената бланка, снимки и стария паспорт и после той ми изпрати стария (перфориран) и новия паспорт тук. Ли1ната карта пък изобщо не съм я поглеждала на какъв хал е. Направо съм я забравила, но надали това ще е проблем.  newsm78
Ралфи, как е чаровното момченце на леля?  Hug
Палачинка, за кабината на пилотите не знам как става. ние ли трябва да помолим?  newsm78
Босилек, ще пиша, разбира се. Веднага, като се наспим и осеферим, и след като нагушкаме родата, ще скокна до систър, която живее през един блок и ще нащракам един постинг, та да не ме мислите много  Hug Heart Eyes И въобще планирам да ви навестявам регулярно. Няма отърване!  Crazy
дтти, ясно е че повече никога няма да ползвате услугите на тази фирма, нали?   ooooh! Naughty Дано бързо се оправят нещата.

# 74
  • Мнения: 1 294
Ми Майка, аз за това искам кратък разказ да знам за Мартин като дойде време...Simple Smile Ама до колкото съм 4увала ти трябва да си попита6, но знам ли сега с тези тетористи нали по4наха да ги заклЮ4ват пилотите в кабината не знам дали може все о6те.  newsm78 мамКами подхвърли идеята може пове4е да знае Simple Smile

Последна редакция: ср, 10 окт 2007, 22:39 от palachinka

Общи условия

Активация на акаунт