Хайде на новата темичка - още топла, 08-14 октомври

  • 4 285
  • 124
  •   1
Отговори
# 45
  • Германия
  • Мнения: 8 104
 Hug
ще ви чета после, само минава по терлици да кажа
добро утро от гората на близки и далечни  Hug

# 46
  • Мнения: 1 294
Добро утро...

звезди4ка, абе ШаШкаШта е толкова висока температура ама и тука не се впе4етляват много... казаха ми ако вдигне 38С да давам парацетамол, а като му мине действието и да вдигне до 40_40,1_40,2 нямало проблем. После пак парацетамол след 8ч. и така. Един вид да не е постоянно висока а да се редува. Но радвам се, 4е ве4е я е смъкнал.
зай4енце, според мен си ре6ила проблема добре (водя си бележки за по натам) Simple Smile
Ралфиета, гледах излагацията... даже мъжът ми, без да разбира какво си казват, изкоментира, 4е това е много тъпо да си ШуШнат тайни работи в стая пълна с микрофони...Simple Smile

# 47
  • Мнения: 5 476
Добро утро от мен!
 Hug

И аз набързо да споделя,че излезнаха резултатите от теста на дъщерята - преминала го е успешно, така че всичко е наред. Peace

При нас грейна слънце и се изнасям на разходка.  Wink

Лек ден на всички.
До после.    bouquet



# 48
  • загубено
  • Мнения: 6 558
Привет момичета!
И аз да намина да видя кой как е станал тази сутрин.

 Astrea-честито на щерката!Браво на нея!

Зведи-дано е минало всичко с тази Т,и да се похвалите скоро с ново зъбче.Гушки за звездният принц Hug Hug

Ралфи-Адашат на твоят племеник е добре,благодаря.Голяма беля става на моменти Simple Smile Как е малкото сладко бебче?

Milenski72-благодаря за кафето  bouquet Иван отказва да стои сам в стая.За заспиване е категоричен,"Не".Предстои ни местене в по-голямо жилище,и  му обесняваме че ще си има стая,с всички играчки....той полисли малко и каза"иска хол,иска мама,и тати".Май мисията ще е трудна този път.

 palachinka-как е настинката?Оправяш ли се?

Лек ден от мен на всички.Много гушки за всички малки и големи  Hug Hug Hug

Аз вси не успявам да се включа да сервирам кафе,с тези обедни ставаници Embarassed
От мен обяда,за по леко доискарване на денят.

      



# 49
  • Мнения: 5 183
Привет отново.
Само да уточня - Томи не е спрял изцяло градината. Уговорката е да ходи два дни седмично, та да мога аз да свърша нещо, а и на него там му е много забавно. Днес беше много щастлив и не искаше да си ходи. Утре пак е там.

Да ви се оплача - преди малко така се стреснах - сърцето ми щеше да изскочи направо.
Само малко предисловие - преди около час се чух със сестра ми, която ми разказа как, докато са се гушкали с племенника и зет ми на спалнята пред телевизора една делнична вечер, някой влязал в кухнята им през прозореца и замъкнал, каквото можал. Чули трополене, скочили, отишли и видяли кални стъпки по теракота и дограмата на прозореца. Липсвали САМО малко храна, цигари и ... ключовете на зет ми от служебната кола ... КАКТО И ДА Е, колата е намерена, момчето е хванато - било Бургаско наркоманче, известно на ченгетата като "Момчето паяк". Катерело се много умело и на по-високите етажи, където има нещо отворено. Аз я нахоках едно хубаво, задето оставят понякога племенника ми сам в къщи (макар и през деня). Та така...
Приключвам си разговора с нея. слагам Томи да спи, ляга си и тати с него. Заключвам всички врати и сядам пред компа. Преди малко (т.е към 11 вечерта) някой доста енергично тропа на прозореца ми. Ошашках се, помислих, че е някой съсед (имаме българи съседи) на зор за нещо. Провикнах се:"Да, кой си ти?", а отвън пак се чука и се мълчи.
В крайна сметка човека объркал къщите - те са няколко много еднакви една до друга. Търси съседката (бившия й партньор, с който ту се събират, ту разделят).  ooooh!

Кита, благодаря и на теб за поздравите по случай Именния ден на Томи. Благодарско и за пожеланията за бебче  Hug
А това с бъбречната криза е много неприятно. Знам какво е и как ужасно боли!  Cry сега добре ли си?

Миленски, готвим се, да. Днес накупих малко сувенири пак.

Гери, браво на умницата Борянка!   bouquet bowuu  bouquet

Последна редакция: вт, 09 окт 2007, 13:45 от МАЙКА

# 50
  • Мнения: 382
Здравейте момичета! Не съм ви забравила,как бих могла Heart Eyes.Просто не ми се стои много пред РС.
Добре сме с бебока.На 4.10 бяхме на доктор,разгледа ни всичко подробно и каза,че сме супер.Но когато дойде момента да видим розови или сини гащи ще носим се скри и не пожела да ни се покаже.Таткото каза" е мома ще е щом е толково срамежлива"ама ще видим.Ще му се hahaha
Звезди,дано бързо се оправи малкия сладур Praynig
Оставям ви,че нещо снощи не спах и сега съм дроб.
Приятен ден  bouquet

# 51
  • загубено
  • Мнения: 6 558
Майка-на кои етаж е сестра ти? И как така се катерят? newsm78Брей изобретателни стават тези кратци Shocked

# 52
  • Мнения: 5 183
Майка-на кои етаж е сестра ти? И как така се катерят? newsm78Брей изобретателни стават тези кратци Shocked

на първия етаж е систър, но ченгетата казали, че този юнак е известен с това, 4е от тераса на тераса много умело до 5-тия етаж ходел.

# 53
  • загубено
  • Мнения: 6 558
Ужас Майка,май няма сигурност никаде.Ни на високо ooooh!
Кажи им да си сложат аларма.
Приготви ли всичко за пътят?Колко време летите?

# 54
  • Мнения: 1 294
Ох, най_големият ми страх. Да ми влязат крадци. Гадост.
мамКами, ами по добре съм днес, не съм в топ форма ама горе_долу става. Simple Smile

# 55
  • Мнения: 952
Astrea -  Peace браво, страхотна е щерката ти. Все така успешно да се справя с тестове и изпити

mamKami - страхотен обяд мммммммммм. Наш малчо е добре(да чукам на дърво). Още няма зъбки, но пък вече доста време е крив и много го тормозят венчетата.

МАЙКА - много неприятна случка. И това със сестра ти и случката при теб. Доста се наплаших и аз, сестра ми живеят на 1 етаж. Да не говорим, че напоследък започнах отново много често чувам за кражби. Да пази Господ  Praynig  


# 56
  • Мнения: 5 183
Пропуснах да спомена, че племенникът ми (на почти 9 години) е много впечатлен от случката. Смее се и ми казва, че Спайдърмен ги посетил  Shocked Rolling Eyes
МамКами, не съм приготвила багажите още.
А за пътуването - ами ... пътят е "труден, но славен"  Crazy 12ч летим от тук до Сеул. Там спим в хотел. На другата сутрин пак летим още 12ч до Виена. Там пак ще спим, този път по свое желание, а не защото се налага. И следват около 2ч до София. Оттам още 5-6 ч до Бургас с кола  Crazy

Последна редакция: ср, 10 окт 2007, 00:04 от МАЙКА

# 57
  • Мнения: 952
Пропуснах да спомена, че племенникът ми (на почти 9 години) е много впечатлен от случката. Смее се и ми казва, че Спайдърмен ги посетил  Shocked Rolling Eyes

Ужас  #Crazy. Но може би така детето се чувства по-спокойно. Вероятно не му се ще да вярва, че е крадец.

Майка - много дълъг път наистина. Томи и ти ще трябва да се въоръжите с много нерви и търпение.

# 58
  • загубено
  • Мнения: 6 558
Леле Майка,много път много нещо  Crazy
Дано в самолета не му доскучее на Томи,миличкият.
И дано му дадат да разгледа пилотската кабина.
Понякога дават,на децата да погеднат.

# 59
  • Мнения: 5 183
Ще се оправим с Томазо.
Той е пич.  Hug
А и толкова много се вълнува милия.
Вече няма търпение.

Да ви се похваля - приключих с подаръците.
Днес пак бях на шопинг и КРАЙ!!!  bowuu

Общи условия

Активация на акаунт