Хайде на новата темичка - още топла, 08-14 октомври

  • 4 284
  • 124
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
добро утро на всички

с пожелание за лека, спорна, слънчева и топла седмичка

# 1
  • Мнения: 4 111
 newsm56 Здравейте! Приемате ли новаци? МамКами ме покани при вас! Blush
Нашата гръцка темичка никак не върви, а тук имало много усмихнати майчета.   Grinning

# 2
  • Мнения: 1 294
Хоп Троп и от мен,
Хайде на вси4ки пожелавам успеШна седмица и само слън4еви дни:)
Аз от миналата седмица се мъ4а с един мъдрец, тъкмо ми мина и ме заболя гърлото... и сега съм полуболна на работа Sad Но за съжаление няма6е как да си взема по4ивен ден, за6тото Мартин днес няма да е на детска (имат ден за планиране на годината и е затворена) и аз ве4е питах дали може да взема свободен ден, оказа се 4е трябва да го отработя после. Мъжът ми за сметка на това, явно 4ленува в по скопосен синдикат, за6тото се оказа, 4е той може да си вземе ден без да го отработва после, но ве4е няма как да взема и болни4ни, 6те изглежда нагласено...
Джоел, благодаря за новата тема:)
Лилян4о, то се знае...Simple Smile
Майка, 4естит празник на Томи със закъснение от мен:)   bouquet

# 3
  • Мнения: 250
Лека и спорна седмица и от мен!

# 4
  • Мнения: 5 476
  Успешна и усмихната седмица от Италианско. Wink Hug
   
  Връщам се да чета назад какво е станало през уикенда. Wink
  Лилянчо , добре дошла и от мен!  Hug

# 5
  • Мнения: 4 111
Много ви благодаря за топлото посрещане!  Blush
Забравих да ви пожелая ползотворна седмица и много усмивки!  Grinning

# 6
  • Мнения: 1 550
добро утро, девойки  Hug

Joel, благодаря за темичката Hug

Лилянчо, добре дошла   bouquet

Палачинка, бързо оздравяване  Hug

Звезди, как е Ерик? по- добре ли се чувства днес малкия сладур Heart Eyes?

Астреа, ти вече възстанови ли се?

Любиту, аз нали все чела- недочела  Embarassed чак сега видях, че си се върнала от ваканцията. заредена с положителни емоции от почивката, започваш новата седмица  Hug

dtti, голяма чаровница е Даяна Heart Eyes

Ралфи, нашето тигърче оздравя вече и утре ще ги водя на фермата. снощи сам изяви желание да спи в неговото си легло, във все още недовършената си стая. от 20 ч. до 02 часа се събуди 7 пъти и накрая направо се премести в нашето легло. така завърши неговият първи опит- неопит да спи в неговото царство. ще опитаме пак от четвъртък да се учим да спим сами. до другият понеделник се надявам да се е получило Thinking

лека и ползотворна седмица на всички  Hug




# 7
  • Мнения: 5 476
  Миленски, почти се оправих, от време на време пак кашлям, но наистина много упорита настинка, близо десет дни ме държа... Confused

  Amei, честита бременност, много се радвам за теб!! Heart Eyes Hug

  Честит Имен Ден на Томи! Heart Eyes
 Със закъснение, но от сърце , да е много усмихнат и да си носи много радост на родителите си!  bouquet

# 8
  • загубено
  • Мнения: 6 557
Здавейте милички.

Joel-Благодаря ти за новата тема.  bouquetМного красив есенен пейзаш си ни избрала.Как върви диетата?Нищо не казваш?

 Milenski72-миличкият Алекс Hug да го нагушкаш малкият чаровник.Радвам се че е по добре и тръгва пак на фермата Hug Hug Ще видиш че като му направите стаята,няма да можеш да го "измъкнеш " от там Simple Smile ще му хареса много.Кога пристигат родителите ти?Приготви ли тавана? Благодаря за кафето мила,имах нужда,сигурно и ти след 7 ставания през ноща.
Иван е добре,благодаря ти Simple Smile

 palachinka-да не те боли гърло от самият зъб? newsm78 бързо да се оправяш. Проверихте ли ел инсталацията в къщи,след инцидента?

 Amei-Лека и безпроблемна бременост  bouquet

 Astrea-какво стана с изпита на щерката?Може и да си казала а аз да сам пропуснала

Лили - добре дошла и тук  bouquet как е Свилен?

Да имате всички една добра седмица  bouquet

# 9
  • Мнения: 5 476
mamKami ,още не се знае резултата, междувременно днес има и друг изпит по математика . Rolling Eyes
Нещо не мога да схвана, още нищо не са им преподали и веднага 2 изпита. Confused

# 10
  • Мнения: 2 786
Привет и от мен.
Надникнах да видя за какво иде реч в седмичната тема.
При мен седмицата започва доста норвежки - в петък пристигнах, в събота се нанесохме и още не сме подредили всичко, но лека-полека местенцето ни започва да прилича на нещо.
Разбира се, има още доста дреболийки да купим, но ще видим кога и как.
Я, виждам, че дъжда е спрял и май ще отида да поразгледам магазина наблизо Simple Smile
Приятна седмица на всички   bouquet Hug

 

# 11
  • загубено
  • Мнения: 6 557
 Astrea-стискам палци  да се представи добре.

# 12
  • Мнения: 5 476
 Мерси!  Hug

sLavs
, добре дошла!  Hug

# 13
  • Мнения: 1 550
Astrea, стискам палци за изпита на дъщеря ти  fingerscrossed

Slavs, успех с настаняването  bouquet

мамКами, благодаря  Hug дано Алекс да свикне бързичко да спи сам. гледах преди време 'super nanny' (ако никой не е гледал, става въпрос за опитни детегледачки, които помагат на родители в тежки случаи). една от сериите беше за едно момченце, на което родителите се опитваха да го научат да си спи в стаята. бяха инсталирани видео камери в коридора и първата нощ бащата супурнайсет пъти занесе детенце до неговото легло, след като то отиваше в леглото на мама и татко. така продължи 3 нощи, докато детенце разбра, че не може да спи при родителите си Naughty та, и аз се виждам така да сомнамбулствам 3 нощи. снощи нямаше как да започна, защото таткото ни стана рано тази сутрин да ходи в командировка. гледах поне, той да се е наспал добре, че трябва да кара до Франция. но от четвъртък вечер пак почва опит- неопит ooooh!

# 14
  • Мнения: 4 111
Ками, Свилен е добре, благодаря!  Heart Eyes

Последна редакция: пн, 08 окт 2007, 13:56 от Лилянчо

# 15
  • Мнения: 1 294
mamKami, и аз това си мислех в на4алото ама зъбът ми мина о6те в събота а аз тогава по4нах и да ка6лям а днес съм като дроб, много разплъокана се 4увствам. Изоб6то имам вси4ки признаци на болест, болят ме ставите и мускулите и т.н.
Лампите ги проверихме, мъжът ми махна кру6ката на тази която бе6е проблем... а Мартин намери от къде се изклЮ4ва главният бу6он и в4ера дръпна 6алтера на цялата къ6та и се наложи да залостим 6кафа с бу6оните с едно скин4е...Simple Smile
Миленски, успех, на нас ни предстои местене на 4едото до няколко дни и ми се къса сърцето ама таткото ве4е дава много зор. Simple Smile

# 16
  • Мнения: 382
Привет и от мен!
Пожелавам Ви прекрасна,успешна и усмихната нова седмица  bouquet

# 17
  • Мнения: 3 804
здравейте и от мен
АМЕЙ 4естито  bouquet
ПАЛА4ИНКА бързо оздравяване
да ви разкажа какъв екшън стана у нас преди 2 ве4ери
в детската имаме 2 маси4ки на които са тв ,сателит и двд даяна не знам как е бутнала тв добре 4е самара я е видяла и бутнала преди тв да падне отгоре и,накрая се оттървахме  само с уплаха  а и тв работи

# 18
  • загубено
  • Мнения: 6 557
 Milenski72-ще свикне,ама иска време.Аз на времето Иван го преспивах на ръце,голям зор беше докато свикне сам в леглото си.Ама свикна.А това за детегледачката го дават и тук,ама е за помощ във въспитанието.За деца който не могат да се справят с тях родителите им,незнам дали е същото.Ама има много хубави съвети.

palachinka-да оздравяваш бързо Hug

dtti-добре че сте се отървали само с уплахата.Да я напрегръщаш малката беличка Hug Hug

# 19
  • загубено
  • Мнения: 6 557
palachinka-майстор от сега твоят малък човек,а Laughing Laughing Laughing

# 20
  • Мнения: 7 914
нашата температура продължава... Sad
но Ерик си играе, суче... въобще държи се нормално...почти съм убедена, че е от зъби тази температура...ама реших да го заведа на лекар за по-сигурно.. пак имаше хъм-кания , че не е толкова нужно онеже е само температура 38.5 и то от вчера #Crazy ooooh!..ама благодарение на разговорите с kariliusbouquet  bouquet  bouquet) им споменах между другото , че си дърпа ухото.. и еееее щом си дърпа ухото.. може да отидем Crazy

 лека и приятна седмица момичета  Hug

# 21
  • Мнения: 7 914
Лилянчо
добре дошла сред нас  bouquet Hug

# 22
  • Мнения: 1 550
mamKami, предполагам, че е същата програма. има я в английски вариант и холандски вариант при нас. аз доста се смея като я гледам, макар че не знам на мен какво ще ми дойде на главата :: колко време мина докато Иван се научи да заспива в леглото? гушки на Иван  Hug

Звезди, дано е от зъбките. цунки на Ерик Heart Eyes това за дърпането на ухото ги кара да си мислят, че може да е ушна инфекция ли? Алекс започваше да си дърпа ушите, когато беше уморен Tired

палачинка, при вас е весело с Мартин  Hug

dtti, добре, че каката е било наоколо. на теб май Даяна все ти намира занимания Hug

# 23
  • Мнения: 5 183
Привет и отнашите земи!
Пожелавам на всички ви една прекрасна октомврийска седмица.  smile3503
Тук времето си го бива - пролет пукна, птички пеят, облякохме летните дрехи, всичко е нацъфтяло, слънчо грее   Nature Sunny
Уикенда ни пак мина в срещи с приятели, иху-аху, това-онова. Томи се нащуря. Сега и по-късно ляга, понеже не е на градина (само два дни седмично) - въобще, пълна свобода на действие  1swing family  Hands Clap
Благодаря на всички, които го поздравиха за Именния ден.  Hug Heart Eyes

Добре дошли в седмичката темичка, Лилянчо и Slavs!!! При нас ще ви хареса Hug

Къде се изгуби рожденичката Боби? bouquet

Гери, тези изпити на Борянка може да са нещо, като нашите колоквиуми едно време (така ли се наричаха точно newsm78  ), които са текущо през годината.

Миленски, и тук дават "Супер НАНи". Цялото семейство се строяваме в четвъртък пред телевизора и гледаме. Томи понякога ми казва, 4е аз съм била "Супер нани" - в моментите, когато се опитвам да строяван и него, и татко му едновременно  Crazy При вас как се казва нани-то? Чувала съм че има различни вариянти - Канадски, английски и незнам още какъв, а може и да не съм разбрала правилно. "НАшата" е Jo.

Бебинщайн, и ти нещо поразреди посещенията си тук. Как си?

дтти, мога да си представа как сте се уплашили  ooooh! Томи така събори огромен телевизор, но имаше късмета да не попадне под него. Телевизора падна на екрана си (по лице), но си работи де. А и Томи не се стресна много, но ние с татко му много се изплашихме! Дори не му се скарахме подобаващо, защото само ни минаваше през главите какво0 можеше да стане ...

Звезди, кога сте на лекар? Пиши после какво са казали.

Последна редакция: пн, 08 окт 2007, 15:02 от МАЙКА

# 24
  • Мнения: X
звезди, дано да само зъбки
гледам тренираш вече да лъжеш вашите доктори
Браво
само да не се налага, де

Лилянчо, добре дошла и от мен

Бебинщайн, как си, съвсем ни забрави

sLavs, добре дошла и тук, много късмет и щастие ви желая

на всички слънце и усмивки

# 25
  • Мнения: 1 049
Лека седмица и от мен   bouquet
Лилянчо,добре дошла сред нас   bouquet
Звезде, ай де скоро се похвали с нови зъбчета  Heart Eyes
dtti, голям късмет сте извадили  Hug
Да ви питам нещо, значи в групата на моят син има 2 близнака на самотен родител /майка/. Единият от близнаците се казва Кристиян, децата са адски агресивни. В последно време моят син все се оплаква, че го блъскат, удрят с топка, един ден се прибра окървавен пак по тяхна вина ударили го по носа. Учителките им направили забележка , казали им да се срамуват. На другият ден идва майката и почва да обяснява, как децата не били искали да го ударят,  затова не трябвало да им казват да се срамуват,  било преувеличено, учителката се опита да и обясни , че е била свидетел и децата са го направили нарочно, но майката настоя , че реакцията на преподавателката е преувеличена ooooh! Crossing Arms
Аз не уча детето да отговаря на ударите, но вече ще му обясня, че като го удрят да отговаря, мен ми бактиса да си виждам детето разплакано.    Crossing Arms И на джудо го записах, какво да направя вече не знам. . . 
Приемам съвети.
А от сега да кажа, че с майката нямам какво да говоря, все се оплаква, че е сама и не успява да ги укротява, а в същото време, когато ги възпитават в градината мърмори  Peace
Лека вечер  bouquet

# 26
  • Мнения: 4 111
Благодаря отново за топлото посрещане! Много мило!  Hug

Zai4enze, сложни отношения са това, аз бих подивяла. Не бих го карала да се бие, но да го малтретират също не бива. Щом единственият начин ще е да се защитава - така да е.   33uu

# 27
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Здравейте и от мен! Записвам се и отивам да чета какво съм пропуснала Sunglasses

Набързо за мен - нашите са тук от петък, уикенда бяхме в Париж, където дойдоха и родителите на мъжа ми от Испания, събрахме се всички там, и прекарахме 2 страхотни дни! Върнахме се снощи, уморени, но щастливи.  Mr. Green. Като оправя снимките, ще ви покажа. Във Версай хванахме някакво шоу точно този уикенд, а и отидохме следобяд там, направихме много хубави вечерни снимки.

Цунки от мен за вас!  Heart Eyes Hug

# 28
  • загубено
  • Мнения: 6 557
Звезди-дано е само зъбче.А 38,5 Т не се ли смята за сериозно? newsm78Колко трябва да е за да обърнат внимание?41? newsm78 те и тук само парацитамол дават,но аз при 38 се шашкам.

Milenski72-Не помня точно за заспиването,около седмица мисля.Опита се да прилага тарикатски номерца,но после се отказа.Сега и на нас ни предсои да се учим да спи сам,я да видим.Той си казва че не иска без мама.Май ще е по сложно този път,защото разбира вече.
Чакам да кажеш как е при вас?Алекс за колко време ще свикне.Цунки от нас

Майка- голям купон се вихри при вас Simple Smile доволен е Томи,нали? Simple Smile Simple Smile

Zai4enze-кофти ситуация.Ми той и Иван ми е такъв.Не удря,не блъска.И по някога на дет площатка като го ударят той се стъписва,дори не му идва на ум да отговори с удар.Всичко е до въспитание,нали знаеш.Това че тези деца удрят и са агресивни показва в каква среда растат.Опитай се да говориш с майката,сериозно я предупреди че ако не престанат с това ще има последствия.Заплаши я с нещо,незнам с директор,училищен психолог,знам ли с институция......Ако не, да отговаря на удара с удар. boxА такива майки ми идва да ги.......... newsm66

Bec-ауууу че хубаво.Чакаме снимки.Каде си сега?Преместихте ли се?

Лека вечер момичета.

# 29
  • Мнения: 4 111
mamKami, права си, децата не са виновни, те просто копират, майката е за  box

# 30
  • Мнения: 7 914
бяхме на доктор и като се варнахме малкият беше гладен, та акто сме легнали да се храним чааак сега ставаме Whistling

докторицата каза, че няма сериозно... и ни връчи един лист кога да се обаждаме... ако има 3 дена темпеартура 40 градуса.. тогава вече да се обаждане ooooh!...  и температура 41 не е опасна... виж повече от 41, 7 не било надобре...ама ако има откъде да се охлажда тялото и тн.. било добре.. абееее ще ги лъжа, хич не ми пука.. иначе  няма да ни пуснат до Негово Величество дом. ни лекар Mr. Green


а дърпането на ушите работи почти винаги заради страха от ушни инфекции  (Praynig дано не ни се налага наистина да ходим по тази причина)

# 31
  • Мнения: 1 550
Звездичка, добре сте си починали двамцата с Ерк Hug замисляли ли сте се да си смените домашния лекар? Thinking

Вес, супер е, че събрани на куп домашните се разбират толкова добре. колко време ще ви гостуват вашите? радвай им се и те на вас  Hug

Зай4енце, неприятно е когато знаеш, че така са се отнесли с детето ти Sad когато това се случва доста често обаче, се вземат спешно мерки. аз лично бих си поговорила с майката на близнаците. без да съм нападателна, бих подходила с разбиране към нейната ситуация на самотна майка с две момчета. такива родители искат някакво признание и сигурно не и е леко сама с две момчета при това. особено както на момчетата им е необходима бащинска фигура в живота. бих и показала, че и влизам в положението. като подчертая, че моето дете не би трябвало да е изкупителна жертва в случая. ако трябва бих предложила една обща среща на деца, учителката и родителите за да можете заедно да намерите начин да се справите с проблема. както казва баща ми:"опитат се всички миролюбиви мерки и ако те не помогнат, се прибягват до драстични." ако тя е все така нападателна и настоява, че децата и нищо нередно не са направили, тогава бих отнесла въпроса до директора. явно учителката не може да разреши сама този проблем. успех Hug

мамКами,   Hug веднага ще докладвам, ако Алекс е свикнал да спи сам. не мисля обаче, че това ще стане скоро Crazy той е сега във фаза:"страх ме е."  Rolling Eyes

лека вечер от мен  Hug

# 32
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
 Hug Heart Eyes на всички малки и големи  Hug Heart Eyes

благодаря много 3а пожеланията  Hug Hug Hug

добре дошли на Лилянчо и Slavs!!! много хубави емоции  в седмичната  Hug Heart Eyes

3айченце, хич не е лесно....шокито беше така, ама бьр3о го усмирявах и винаги сме се и3винявали на удареното детенце и майка му....но ако майката не реагира, май наистина е добре да си го  научиш детенцето да се па3и....

Milenski72, много тьрпение ще трябва 3а 3аспиването....вьорьжи се Hug Heart Eyes

МАЙКА, ние гледахме немската супер нани....но почанаха много да повтарят епи3одите и ни доскуча....

весела и сльнчева седмица и от нас  Hug Heart Eyes

# 33
  • Мнения: 1 526
Амейче
Леко да го износиш, бързо да го родиш, с радост да си го (ги) отгледате!
Супер новина.

Звезди, бяхте ли на доки? Как е Ерик? Какво му даваш за Т?

Зайче, много неприятна история, още повече че майката не взима никакво отношение. А учетелите, те как се справят с тази ситуация. При нас за побой отстраняват от занятия. ПРи 3 пъти- завинаги!

Добре дошли на новите момичета.

# 34
  • Мнения: 1 526
Вес ( отдавна се чудя дали не е Бек, как е правилно) блазе ти.
Чакам снимките с нетърпение. И ние покрай теб да видим свят  Mr. Green

# 35
  • Мнения: 1 049
Знам момичета, че вината е в майката. Проблема е , че тя самата е толкова надута и с нея не може да се говори. Децата отбягват да играят с близнаците и забелязах , че по рождените дни също не ги канят, но ако нещата не се променят ще си носят последствията Crossing Arms Whistling Днес купихме униформата на джудото и малкият е страшно доволен  Crazy
До утре лека нощ  bouquet

# 36
  • Мнения: 952
Привет сладурани,

Joel - страхотно цветно начало на темата. Дай боже наистина да се радваме на топла и слънчева седмица. При нас вече два дни вали  Sad

Лилянчо - добре дошла   bouquet. Много положителни емоции и много усмивки със седмичната темичка ти пожелавам. В подписа ти виждам едно малко момченце, това синчето ти ли е? Понеже аз съм тук при мамите, но съм леля  Wink

palachinka - дано ти се размине само с гърлото. Стискам палци да се оправяш бързичко.

Astrea - как си? Времето при вас още ли е дъждовно? Направо от сега съчувствам на твоето момиче - за отрицателно време два теста  #Crazy

Milenski72 - дано свиква Алекс да е самостоятелен и да спи спокойно в новичката си стая. А това кафенце, което си сервирала е произведение на изкуството. Как се пие такава красота?

mamKami - как е адаша на моя племенник  Hug И благодаря, че увеличаваш групичката тук.

sLavs - добре дошла и от мен   bouquet. Разбрах, че си норвежка годеница, как ти се струва Норвегия, какви са първите впечатления? Наистина голяма крачка си направила тези дни - силно ти желая успех.
А двойката от твоя аватар, ти и твоята половинка ли сте? Искам само да кажа, че ако сте вие, сте много лъчезарни и явно много влюбени  Heart Eyes

Бебинщайн - как си? Май от доста време не си навестявала седмичната тема?
Тази седмичка май много новержки сладурани се вкючиха тук. Момичета продължавайте в същия дух, така става по-весело тук.  Hug

dtti - добре, че каките са бдителни и се грижат пакостите на малката принцеса да са с щастлив край. Подготвяте ли се за празника и за посрещането на скъпите гости от Зарата?

Звезди - Дано да са наистина само зъбки и да пада тази температура. Милия малък Звездичко как ли се чувства? Ама каква е тази температура 41 градуса  #Crazy за мен това си е супер сериозна температура и недоумявам как точно работят лекарите при вас? То вярно, че те оставиха да преносваш сума ти дни, но това с високата температура на бебе е кошмар.
 
Зайченце - наистина май е по-добре Крис да се защитава щом друго не помага. Дано не му се налага разбира се, но явно тези дечица само така контактуват с останалите, чрез бой.

Вес - поздравления за хубавия ви уикенд. Ти от доста време го организираше. Родителите доволни ли останаха от срещата, от Париж?
Като ти остане време ще чакам да ни зарадваш със снимки и да разкажеш как е да си отново у дома.

Целувам ви всички  


# 37
  • Мнения: 5 183
Ехо, банда!
Минавам само да кажа едно "Здрасти" и бягам да прибирам Томазо от детската градина.
Днесд и утре съм без дете. Свърших доста неща - донакупих още сувенири. Ходих и до Имигрейшъна да си прехвърлям визите и да кандидатстваме за гражданство вече.
Може да се каже, че сме готови с най-важните неща.
По-късно ще "намина" да ви прочета и пиша повече.
Чао!

# 38
  • Мнения: 4 111
Добро утро, момичета!  Hug
Благодаря отново за посрещането!  Heart Eyes


amei, много ти е вкусен аватара! От два дни съм на диета и ще се опитам да го поглеждам често.  Grinning
Ralfieta, благодаря за пожеланията! Момченцето е синът ми, да!  Grinning Гледаме се двамата по цял ден, мъжът ми се все на работа или спи изморен и Свилен ми е другарчето, вие също!  Hug

Усмихнат ден на всички!    bouquet

# 39
  • Съвсем в края на света
  • Мнения: 664
Добро утро от края на света!
Значи, една седмица се опитвам да наваксам с четенето. Така и не успях Sad
amei, честито и лека до края! /че е момче е ясно, ако някой не му се вярва да залагаме??/
Астера, честита годишнина с голямоооо закъснение, много много такива да имаш за напред!
Майка, честит имен ден на Томи! Да е много щастлив, и скоро да си има компания /ама не донесена от БГ/
Мда, имаше и други празници, но толкова помня и съм прочела, надявам се да ме извините!
Zai4enze, и аз преди години имах същият проблем, реши го една приятелка, обясни на Ина, че не може да се оставя да я бият и тя трябва да се защитава! От тогава е посягала или отвръщала, само ако някой я нападне. Не е била никой. Според мен външен човек /приятел/ е по редно да обясни на детето ти, че трябва да се защити ако го бият.
Звезди, оздравявайте, аз също вече съм на мнение, че температура под 38,5 не се сваля с лекарства. Така мислят и детската лекарка тук и тази в Бг. Тази тук е една от малкото, която не ми тъпче децата с лекарства за няма нищо.
На 27 леля /сестрата на мъжа ми/ и сина и кацнаха. Познаха ме /това за Калида ако чете, все пак до тук съм само -20 кг/. Още на следващият ден ги заведохме до океана.
Детенце почна работа на 29. Изобщо купона се вихри.
Мартин проговаря с бясна скорост, много е смешен като почне да нарежда или да се оплаква /нищо не му се разбира, но не се отказва/
Аз направих бъбречна криза в петък /двете ми приятелки не ме оставиха да се лекувам с хомеопатия, ама аз бях изхвърлила домашните навън, та не можах да се боря много с тях, предадох се и ми биха инжекция/ На следващият ден се повтори почти същото но вече с хомеопатично лекарство и готовност какво ме чака, се преборих.
Весела седмица на всички!

# 40
  • Мнения: 1 550
добро утро, девойки  Hug

Майка, успех с получаването на гражданство  bouquet ти вече започна да се приготвяш за пътуването Grinning Томи все още ли му е интересни в детската градина? сигурно с мама в къщи повече му харесва Hug

Кита, хубаво е, че бъбречната криза е вече зад гърба ти. а, още по- хубаво е когато имаш добри приятели в такъв момент около теб. браво на Мартин! Hug колкото повече растат, става все по- интересно Heart Eyes

Звезди, вие как сте? Ерик Heart Eyes има ли още температура? или и третото зъбче вече е избило?

Ралфи, ти как си, не каза Hug до къде я докарахте със стачката?

Амеи, знам, че няма да е лесно да научим Алекс да спи самичък. но ние с таткото не правим особен проблем, че той спи още при нас. аз все разправям за филмите е Робърт де Ниро, Дъстин Хофман и Барбара Стрейзънд- Meet the parents, Meet the Fockers. там Барбара Стрейзънд разправя на сватовете, че синът им е спал при тях докато станал на 10. синът малко притеснен се обажда:"мааааам?!" и тя добавя:"ти за това си толкова миличък." та и ние така сигурно ще разправям на сватовете, как наш Алекс е станал толкова миличък Heart Eyes

лек и ползотворен ден от мен  bouquet

# 41
  • Мнения: 1 049
Лек ден и от мен   bouquet
Аз поприказвах с Крис и му обясних, че ако го бият трябва да се защитава и това е, но никога да не посяга пръв на децата  Peace
Бягам по задачи  bouquet

# 42
  • Мнения: 7 914
минавам набързо само да кажа, че снощи вдигнахме до 39.1 ама днес вече нямаме Т Party Party Party... ама и зъбче не се забелязва Rolling Eyes

# 43
  • Мнения: 952
Добро утро!
Как сте момичета?

Zai4enze - важното е, че сте провели разговора с малкия мъж. Гушки на Крис  Hug

Milenski72 - хубаво кафенце. Относно стачката да си призная доникъде не сме я докарали. Вчера най- обсъжданата новина бе издънката на министрите на образованието и финансите. Даже се организира Национален протестен митинг в четвъртък в София и аз съм се записала за участие. Така че живот и здраве вдругиден пътуваме към столицата, да си отстояваме правата и достойнството.
Днес имахме разговори със счетоводителката ни и както стана ясно октомври, ако стачкуваме 2-3 седмици, не само че няма да вземем заплата ами ще имаме и да даваме.

МАЙКА - дано денят ти е успешен и да приключаваш уреждането на документите положително. Томи щастлив ли е, че ходи на детска градина да вижда отново децата.

Лилянчо - да ти е жив здрав малкия бебок. Той е само с месец по-голям от моя племенник и предполагам грижите около тях са сходни. Вие имате ли вече зъбче(та)? Започнахте ли захранване? Целувки за двама ви с бебчо  Heart Eyes

kita99 - привет, появи се и ти отново сред нас  Hug Ти възстанови ли се вече от тази бъбречна криза. Те са толкова болезнени, че не знам как си стискала преди да ти сложат инжекция.
Честито и за малкия бърборко. Дано Марти  скоро успява да ви развеселява с много думички, които и разбирате.

Звезди - дано вече не вдига температура малкия принц  Praynig

Лек и усмихнате ден на всички.

# 44
  • Мнения: 4 111
Ralfieta, благодаря ти!  Hug Има 2 зъбчета, захраних го като беше на 5,5 месеца, сега яде плодови и зеленчукови пюрета (и месни), за другото не бързам.  Simple Smile
Целувки и на вас и на племенника ти специално!  Heart Eyes

# 45
  • Германия
  • Мнения: 8 104
 Hug
ще ви чета после, само минава по терлици да кажа
добро утро от гората на близки и далечни  Hug

# 46
  • Мнения: 1 294
Добро утро...

звезди4ка, абе ШаШкаШта е толкова висока температура ама и тука не се впе4етляват много... казаха ми ако вдигне 38С да давам парацетамол, а като му мине действието и да вдигне до 40_40,1_40,2 нямало проблем. После пак парацетамол след 8ч. и така. Един вид да не е постоянно висока а да се редува. Но радвам се, 4е ве4е я е смъкнал.
зай4енце, според мен си ре6ила проблема добре (водя си бележки за по натам) Simple Smile
Ралфиета, гледах излагацията... даже мъжът ми, без да разбира какво си казват, изкоментира, 4е това е много тъпо да си ШуШнат тайни работи в стая пълна с микрофони...Simple Smile

# 47
  • Мнения: 5 476
Добро утро от мен!
 Hug

И аз набързо да споделя,че излезнаха резултатите от теста на дъщерята - преминала го е успешно, така че всичко е наред. Peace

При нас грейна слънце и се изнасям на разходка.  Wink

Лек ден на всички.
До после.    bouquet



# 48
  • загубено
  • Мнения: 6 557
Привет момичета!
И аз да намина да видя кой как е станал тази сутрин.

 Astrea-честито на щерката!Браво на нея!

Зведи-дано е минало всичко с тази Т,и да се похвалите скоро с ново зъбче.Гушки за звездният принц Hug Hug

Ралфи-Адашат на твоят племеник е добре,благодаря.Голяма беля става на моменти Simple Smile Как е малкото сладко бебче?

Milenski72-благодаря за кафето  bouquet Иван отказва да стои сам в стая.За заспиване е категоричен,"Не".Предстои ни местене в по-голямо жилище,и  му обесняваме че ще си има стая,с всички играчки....той полисли малко и каза"иска хол,иска мама,и тати".Май мисията ще е трудна този път.

 palachinka-как е настинката?Оправяш ли се?

Лек ден от мен на всички.Много гушки за всички малки и големи  Hug Hug Hug

Аз вси не успявам да се включа да сервирам кафе,с тези обедни ставаници Embarassed
От мен обяда,за по леко доискарване на денят.

      



# 49
  • Мнения: 5 183
Привет отново.
Само да уточня - Томи не е спрял изцяло градината. Уговорката е да ходи два дни седмично, та да мога аз да свърша нещо, а и на него там му е много забавно. Днес беше много щастлив и не искаше да си ходи. Утре пак е там.

Да ви се оплача - преди малко така се стреснах - сърцето ми щеше да изскочи направо.
Само малко предисловие - преди около час се чух със сестра ми, която ми разказа как, докато са се гушкали с племенника и зет ми на спалнята пред телевизора една делнична вечер, някой влязал в кухнята им през прозореца и замъкнал, каквото можал. Чули трополене, скочили, отишли и видяли кални стъпки по теракота и дограмата на прозореца. Липсвали САМО малко храна, цигари и ... ключовете на зет ми от служебната кола ... КАКТО И ДА Е, колата е намерена, момчето е хванато - било Бургаско наркоманче, известно на ченгетата като "Момчето паяк". Катерело се много умело и на по-високите етажи, където има нещо отворено. Аз я нахоках едно хубаво, задето оставят понякога племенника ми сам в къщи (макар и през деня). Та така...
Приключвам си разговора с нея. слагам Томи да спи, ляга си и тати с него. Заключвам всички врати и сядам пред компа. Преди малко (т.е към 11 вечерта) някой доста енергично тропа на прозореца ми. Ошашках се, помислих, че е някой съсед (имаме българи съседи) на зор за нещо. Провикнах се:"Да, кой си ти?", а отвън пак се чука и се мълчи.
В крайна сметка човека объркал къщите - те са няколко много еднакви една до друга. Търси съседката (бившия й партньор, с който ту се събират, ту разделят).  ooooh!

Кита, благодаря и на теб за поздравите по случай Именния ден на Томи. Благодарско и за пожеланията за бебче  Hug
А това с бъбречната криза е много неприятно. Знам какво е и как ужасно боли!  Cry сега добре ли си?

Миленски, готвим се, да. Днес накупих малко сувенири пак.

Гери, браво на умницата Борянка!   bouquet bowuu  bouquet

Последна редакция: вт, 09 окт 2007, 13:45 от МАЙКА

# 50
  • Мнения: 382
Здравейте момичета! Не съм ви забравила,как бих могла Heart Eyes.Просто не ми се стои много пред РС.
Добре сме с бебока.На 4.10 бяхме на доктор,разгледа ни всичко подробно и каза,че сме супер.Но когато дойде момента да видим розови или сини гащи ще носим се скри и не пожела да ни се покаже.Таткото каза" е мома ще е щом е толково срамежлива"ама ще видим.Ще му се hahaha
Звезди,дано бързо се оправи малкия сладур Praynig
Оставям ви,че нещо снощи не спах и сега съм дроб.
Приятен ден  bouquet

# 51
  • загубено
  • Мнения: 6 557
Майка-на кои етаж е сестра ти? И как така се катерят? newsm78Брей изобретателни стават тези кратци Shocked

# 52
  • Мнения: 5 183
Майка-на кои етаж е сестра ти? И как така се катерят? newsm78Брей изобретателни стават тези кратци Shocked

на първия етаж е систър, но ченгетата казали, че този юнак е известен с това, 4е от тераса на тераса много умело до 5-тия етаж ходел.

# 53
  • загубено
  • Мнения: 6 557
Ужас Майка,май няма сигурност никаде.Ни на високо ooooh!
Кажи им да си сложат аларма.
Приготви ли всичко за пътят?Колко време летите?

# 54
  • Мнения: 1 294
Ох, най_големият ми страх. Да ми влязат крадци. Гадост.
мамКами, ами по добре съм днес, не съм в топ форма ама горе_долу става. Simple Smile

# 55
  • Мнения: 952
Astrea -  Peace браво, страхотна е щерката ти. Все така успешно да се справя с тестове и изпити

mamKami - страхотен обяд мммммммммм. Наш малчо е добре(да чукам на дърво). Още няма зъбки, но пък вече доста време е крив и много го тормозят венчетата.

МАЙКА - много неприятна случка. И това със сестра ти и случката при теб. Доста се наплаших и аз, сестра ми живеят на 1 етаж. Да не говорим, че напоследък започнах отново много често чувам за кражби. Да пази Господ  Praynig  


# 56
  • Мнения: 5 183
Пропуснах да спомена, че племенникът ми (на почти 9 години) е много впечатлен от случката. Смее се и ми казва, че Спайдърмен ги посетил  Shocked Rolling Eyes
МамКами, не съм приготвила багажите още.
А за пътуването - ами ... пътят е "труден, но славен"  Crazy 12ч летим от тук до Сеул. Там спим в хотел. На другата сутрин пак летим още 12ч до Виена. Там пак ще спим, този път по свое желание, а не защото се налага. И следват около 2ч до София. Оттам още 5-6 ч до Бургас с кола  Crazy

Последна редакция: ср, 10 окт 2007, 00:04 от МАЙКА

# 57
  • Мнения: 952
Пропуснах да спомена, че племенникът ми (на почти 9 години) е много впечатлен от случката. Смее се и ми казва, че Спайдърмен ги посетил  Shocked Rolling Eyes

Ужас  #Crazy. Но може би така детето се чувства по-спокойно. Вероятно не му се ще да вярва, че е крадец.

Майка - много дълъг път наистина. Томи и ти ще трябва да се въоръжите с много нерви и търпение.

# 58
  • загубено
  • Мнения: 6 557
Леле Майка,много път много нещо  Crazy
Дано в самолета не му доскучее на Томи,миличкият.
И дано му дадат да разгледа пилотската кабина.
Понякога дават,на децата да погеднат.

# 59
  • Мнения: 5 183
Ще се оправим с Томазо.
Той е пич.  Hug
А и толкова много се вълнува милия.
Вече няма търпение.

Да ви се похваля - приключих с подаръците.
Днес пак бях на шопинг и КРАЙ!!!  bowuu

# 60
  • Мнения: 7 914
Добро утро от нас  bouquet

нямаме температура от снощи, което е супер...ноооооооо вчера след като спа от 14.30 до 17..... до 01 часа е спал само 40 минути и след 1 се буди всеки час-час и половина и  тази сутрин в 6.45...се разпя Crazy..ние с баша му каталясваме.. как издържа това дете не знам Mr. Green



и портокалов сок за безкофеинови дами:





# 61
  • Мнения: 1 049
Добро утро !
Да поздравя щерката на  Гери, да и пожелая да се справя винаги успешно с всички изпити ! bouquet
Майка, направо ми се изправиха косите, много не приятно да ти влязат вкъщи, още повече при тези обстоятелства Sick
 В България ни обираха 3 пъти, нашите се побъркаха, то не бяха специални врати, ключалки беше малък ужас  Sick
Звезди, дано бързо се оправи детенце Praynig Hug
От вчера пиша в темата за регистрация на децата в България, снощи си гледах личната карта и паспорта ми изтичат догодина, на 9 август, като си представя каква бъркотия е да ги подновя ми се стъжни  ooooh! Tired
Лек ден   bouquet

Последна редакция: ср, 10 окт 2007, 11:18 от Zai4enze

# 62
  • Мнения: 952
Привет сладурани!

Как сте, къде се губите тези дни?

Звезди - тепърва сигурно ще започне с изнасянето на концертите. Дано обаче да спи почевечко, че и вие да се наспивате.

# 63
  • Мнения: 1 294
Мале звезди4ка дано тази но6т за спи по добре... сигурно 6те е гроги.
Майка, е хайде поеми въздух сега,  Штом си готова с подаръците Simple Smile Ако пуснат Томи в кабината искам после подробен разказ...Simple Smile
Зай4е, влезе някакво правило според което ако паспорта ти е с по малко от 6 месеца остава6та валидност, не може да напуска6 БГ. Аз 4ух слу4айно на време (имах само 5 месеца) от една приятелка докато бяхме в БГ и успях да пусна експресна поръ4ка, оба4е едно мом4е не го пуснаха в самолета пътува6е си за Штатите и изгоря с билета си да не споменаваме колко му се объркват плановете сигурно.

# 64
  • Мнения: 1 049
palachinka, точно това четох вчера и затуй си проверявах документите .PeaceЩе ходя до консулството в Словения, да го удължавам , ако видя зор и не мога да се прибера навреме.

# 65
  • Мнения: 1 294
Зай4енце, Ами зависи колко 6те стой6 в БГ, експресната поръ4ка е за 8 часа, друг е въпроса колко бележки Ште ти поискат (ли4но преживяно). Ти с по малко от 6 месеца можеШ да си влезеШ без проблем в БГ, но не можеШ да излезеШ. Ама не стана ли така, 4е из ЕС ве4е може само с ли4на карта да се пътува?  newsm78
Или ти за другаде си се запътила?

# 66
  • Мнения: 1 049
palachinka, ходя си всяка година за по 2 седмици, абе аз пътувам  с италиански документи и с български, ама на бг границата ще ми направят глоба ако се прибера с изтекъл паспорт.

# 67
  • Мнения: 7 914
абее ще спим- няма да спим и това е Crossing Arms.. на Коледа като дойде бабата Crazy Mr. Green

извинете, момичета, че все едно и също пиша- сън, рев и тн...ама само това ми е на главата в момента Hug Hug Hug

# 68
  • Мнения: 1 294
Влез си само с ли4на карта, нали ве4е може.

# 69
  • загубено
  • Мнения: 6 557
Здравейте
Може само с лична карта,поне на грраницата с Гърция.Аз лично не съм минавала,но виждах хора да си минават.Не би трябвало да има прроблеми.А да сте чували нещо за нови документи?Нов вид задгранични паспорти?Вчера се бяха събрали тук българки и коментираха.

Звезди-ще се наспите,нямай грижи.Мъжо все ми повтаряше:"ще се наспим,няма ли?Като отиде в казармата,ще спим 1 седмица докато отдъхнем" LaughingПосле прочетохме че станала не задължителна казармата Laughing Като не му върви на човек  Laughing-Това в кръгът на шегата.Ще се успокои малкият човек,ще видиш.Моят сега спи по 12 часа,когато е здрав и спокоен.

# 70
  • Мнения: 4 111
mamKami, тук можеш да прочетеш за паспортите: http://standartnews.com/bg/article.php?d=2007-10-03&article=205953

# 71
  • Мнения: 352
Здрасти, мамчета!   Hug 
Хич ме нямаше тия дни, защото нашите бяха тук, а после си заминаха и ми беше едно празно и пусто, та не ми се пишеше...  Sad 
Ама днес сме по-добре..
Звезди, искрено ти съчувствам....  Hug  Ние също имахме няколко безсънни нощи, та мога да си представя какво ви е.... Казват хората, че ще мине... и не ни остава нищо друго освен да се надяваме  Simple Smile
Майка, ихаааа, голям път ви чака! Кога пътувате? Да пишеш като пристигнете. Когато можеп, разбира се. Предполагам, че ще бъдете преизпълнени с емоции!  Party 

Това за паспортите не съм го знаела...  Thinking 

За кражбите, ужас!  брррр!  Twisted Evil
На мъжа ми бабата също я обраха - звъннала някаква жена на вратата, че идват да проверят тръбите.  Shocked   Носила папка с разни листове, имала списък на всички в блока, разни графи попълвала и т.н. И бабата я пуснала. Жената явно нарочно оставила вратата отворена, за да влезе "съдружникът" и така... докато се седяли жената и бабата в банята и пускали вода - ту на мивката, ту на ваната, някой преровил целия гардероб на старата женица...  Sad Нищо не намерили, взели и някакви мижави парици от чантата в коридора, ама жената щяла удар да получи, като влязла в спалнята и видяла всичко разхвърляно. Идеше ни да  #2gunfire 

# 72
  • Мнения: 3 804
моми4ета бясна съм ,задържали са автобуса на границата за 17 4аса,заради разрешително,миналата година с същата фирма пак имахме проблеми-автобуса се развали и престояхме по4ти 24 4аса #Cussing out #2gunfire
за обиерите и нас ни обираха 2 пъти но само техника и то все леки неща щом златото ми което беше в 4екмеджето на шкафа не беше пипната нито касата

# 73
  • Мнения: 5 183
Айде пак да се запиша  Grinning
Нали съм отпускарка ве4е, имам повечко време, а и Томазо спинка доста. Той винаги си ми е бил поспалив, та имам време и за форума.
Звезди, пожелавам ви и на вас скоро да се наспите. С практически съвети не мога да помогна, но знам че ще отмине и това.
Зайченце, не е толкова сложно вадеето на нов паспорт. Аз си го извадих от разстояние. Направих пълномощно на татко. Пратих му попълнената бланка, снимки и стария паспорт и после той ми изпрати стария (перфориран) и новия паспорт тук. Ли1ната карта пък изобщо не съм я поглеждала на какъв хал е. Направо съм я забравила, но надали това ще е проблем.  newsm78
Ралфи, как е чаровното момченце на леля?  Hug
Палачинка, за кабината на пилотите не знам как става. ние ли трябва да помолим?  newsm78
Босилек, ще пиша, разбира се. Веднага, като се наспим и осеферим, и след като нагушкаме родата, ще скокна до систър, която живее през един блок и ще нащракам един постинг, та да не ме мислите много  Hug Heart Eyes И въобще планирам да ви навестявам регулярно. Няма отърване!  Crazy
дтти, ясно е че повече никога няма да ползвате услугите на тази фирма, нали?   ooooh! Naughty Дано бързо се оправят нещата.

# 74
  • Мнения: 1 294
Ми Майка, аз за това искам кратък разказ да знам за Мартин като дойде време...Simple Smile Ама до колкото съм 4увала ти трябва да си попита6, но знам ли сега с тези тетористи нали по4наха да ги заклЮ4ват пилотите в кабината не знам дали може все о6те.  newsm78 мамКами подхвърли идеята може пове4е да знае Simple Smile

Последна редакция: ср, 10 окт 2007, 22:39 от palachinka

# 75
  • Мнения: 5 183
А, ако кротува, хич нямам и намерение да го "открехвам", че после мира няма да имам. Ще иска да ходи няколко пъти и ще реши, че това е в реда на нещата  Crazy Но ако те сами предложат, това вече е друго.

# 76
  • Мнения: 1 294
хахаха  Joy Joy  абе 14 часа колкото и да кротувааа....Simple Smile

# 77
  • Мнения: 5 183
е, не са 14 часа, а САМО 12  Crazy

# 78
  • Мнения: 3 804
МАЙКА ще ги издържите,на нас ни спряха самолетите и останахме само с автобуси по 24-30 4аса в зависимост от границите

# 79
  • Мнения: 5 183
Леле, дтти, ужас!  Shocked

# 80
  • Мнения: 7 914
благодаря момичета за съчувствието Hug Hug Hug

dtti
как така са ви спрели самолетите? newsm78 а поне автобусите биват ли? newsm78
и от къде се качвате в подобни случаи на самолети? newsm78

МАЙКА
как мислиш , че ще издържи Томи в самолета? Thinking

bosilek
горката жена Hug

# 81
  • Мнения: 3 804
спряха ги когато зееви купи балкан и летището
ина4е автобусите не са лоши има 2 фирми и по 4 автобуса седми4но,ако пътуваш с големи деца не е проблем,а и даяна много добре понасяше пътя минала година година си бях взела и стол4е за кола и мина нормално
за самолет има връзка през истанбул но се 4ака доста за смяната

# 82
  • Мнения: 7 914
dtti

значи вашето прибиране е един вид 100 дена с камили Rolling Eyes

# 83
  • Мнения: 5 183
Звезди, ще издържи в самолета и още как.
Къде ще ходи?! newsm78 Качи ли се веднъж, слизане няма  Crazy
А и той е уставен боец, особено в непозната обстановка.  bowuu

# 84
  • Мнения: 3 804
dtti

значи вашето прибиране е един вид 100 дена с камили Rolling Eyes
Joy Joy Joy Joy Joy
и обикновенно в автобуса има поне 10 деца

# 85
  • Мнения: 7 914
добро утро Hug

МАЙКА
 Joy
да знаеш , че акто му дойде времето многооо силно ще ви стискам палци Hug

dtti
да попитам ли колко броя тапи за уши са нужни в автобуса? newsm78 Whistling Mr. Green

# 86
  • Мнения: 5 183
МАЙКА
 Joy
да знаеш , че акто му дойде времето многооо силно ще ви стискам палци Hug

Благодаря ти! Hug

# 87
  • Мнения: 1 550
добро утро, девойки Hug

аз минавам да бърз ход, да пожелая само лек ден и пак изчезвам  byeuu

почнала съм едно есенно чистене clean (как не обичам да чистя прозорци  Rolling Eyes) clean.

утре се надявам да съм приключила. и без това, когато Алекс е в къщи нищо не мога да свърша.

лек и ползотворен ден  от мен Hug

# 88
  • Мнения: 5 183
Ехо, аз ли съм с най-много свободно време, че съм пак саминка в седмичната тема.
Ей едно време какво беше тук - тогава нямаше темички по държави.
Но както и да е.
Миленски, и аз от няколко дни се каня да мия прозорци, но все вали.
Дано се оправи вече.

# 89
  • Мнения: 4 111
И аз съм тук! Нашата гръцка темичка е пред разпадане, колко опити правех да живне, ама не ще.  Crossing Arms Насила не става, казали по-мъдрите. Тук ми харесва, но като не ви познавам още и не се обаждам много  Embarassed сега ви опознавам  Blush

# 90
  • Мнения: 1 294
Майка, и аз съм тук...Simple Smile Я дай някоя снимка на Томазо да видим...Simple Smile

# 91
  • загубено
  • Мнения: 6 557
Хоп ето ме и мен  bouquet
Свърших с досадните дом задължения Simple Smile

Milenski72-Благодаря за кафето   bouquet Приятно чистене!(колкото може да е приятно едно чистене) Свърши ли ремонта?

 dtti-изобщо ли няма самолети? Как са децата?


МАЙКА
да знаеш , че акто му дойде времето многооо силно ще ви стискам палци Hug


Майка
И аз се присъединявам към стискащите палци.Пътят си е път,ще мине.Ама какво ви очаква в Бг,чак мъничко ти завиждам,без злоба.Ще си искараш страхотно с любими хора.

Звездичка-как е Ерик?

palachinka-оправи ли се от настинката?

Лилянчо-Благодаря за инфото за паспортите.  bouquetКак е малкият мъж?Нови зъбки?

# 92
  • Мнения: 4 111
МАЙКА
да знаеш , че акто му дойде времето многооо силно ще ви стискам палци Hug
Майка
И аз се присъединявам към стискащите палци.
Лилянчо-Благодаря за инфото за паспортите.  bouquetКак е малкият мъж?Нови зъбки?

И аз се присъединявам за стискането на палци!  Hug fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

Свилен е добре, слуша когато поиска, чакам още зъби, ама няма. Когато- тогава, не бързаме.  Simple Smile

# 93
  • Мнения: 1 294
мамКами, оШте се покаШлям, голяма гадост, ама ина4е съм добре Simple Smile
Лилян4о, на мен пък брат ми се казва Свилен...Simple Smile Радвам се, 4е ве4е е добре, браво на мом4ето.

# 94
  • Германия
  • Мнения: 8 104

Мацки, по една виртуална почерпка за всички, Фаби днес стана на 6 месеца, получи оценка отличен на "техническия " преглед при новата ни педиатърка.
Ако сколасам довечера ще надникна пак тук и ще наваксам малко, навън грее слънце и не е за изпускане  Party

# 95
  • Мнения: 4 111
pepelyashka, честит мини-рожден ден на мъника!  Hug
От тази виртуална почерпка преглътнах няколко пъти  Blush
Страхотно изглежда. Аз съм на диета от няколко дни и тези сладките неща ги гледам само на картинки.  Sad

# 96
  • Мнения: 1 550
Пепеляшка, честит мини- рожден ден на Фаби  bouquet   ura Tada
мммммм, благодаря за вкусната почерпка (аз съм уж на диета...пак Rolling Eyes)

Майка, голям път ви чака. доста уморително е, но това се компенсира с ентусиазма ви Hug

мамКами, ремонта е почти завършен. има неща, които явно ще останат за другата година. като например боядисването на врати и рамки. сега е студено и всичко съхне бавно... Алекс за сега му харесва само да си играе в стаята. казва, че го е страх да спи там  Crazy как е Иван? гушки  Hug

аз за днес приключих с прозорците. имам още малко да довършвам утре, но не знам дали моите мъже ще ме оставят. днес таткото си остана в къщи, защото е болен. утре също няма да ходи на работа и Алекс е в къщи. не смятам, че ще успея да свърша нещо из къщи Rolling Eyes

по-късно пак ще намина да прочета какво съм пропуснала.  55

# 97
  • Мнения: 5 183
Привет и от нас!
Пак е сутрин и пак вали!
Ех, ама накрая ще замина за родината, без да съм си зимила прозорците  Embarassed
Ина4е при нас кипи усилена подготовка, както и в дома на родителите ми. Вчера ги чухме. Приключили вече с козметичния ремонт и разместването. Сега чакат скъпи гости. Понеже майка и татко работят в туризма цяло лято и сега по4иват, та казаха, 4е се подготвят сега за туристите от Нова Зеландия  Laughing
Чухме и брат'чеда (племенника ми). Той заразказва на Томи къде ще го води и какво ще правят заедно.  Hug Щял да го води и на МакДоналдс, а нашия му вика:"Ама не може в МакДоналдс. Сега е тъмно (при нас беше вечер) и МакДоналдс го заключват" Joy Паднахме от смях!  Laughing
Ние в последния момент сменихме плановете за рождения ден. До в4ера Томи разправяше навсякъде, 4е иска да празнува Пиратски рожден ден в България, но миналата нощ се събуди с рев. Пла4е, не може да се успокои и само повтаря, 4е един пират иска да го убие!  Confused Край с пиратската тема. Аз съм до тук. Няма да наливам масло в огъня.  Naughty
Сега иска да е принц.  bowuu Crazy От известно време се буди с думите, 4е искал да му намерим "меджик", която да го превърне в принц и се рисува с корона. Онзи ден в градината правили едни чове4ета от картон и летвички. Правили феи и войници, само нашия казал, 4е иска корона златна да сложат на неговото чове4е, за да е принц и си написал името отпред мна дрешката на принца!  Laughing Мъкне ме в магазините за играчки, където на щандовете с женски атрибути има тиара за принцеса и само пита нямат ли корони за принцове! Ще майсторим корона, то е ясно, но ще го оставя за България  Hug Току виж по пътя за родината му дошла друга идея  Crazy

Пепе, честит мини-рожден ден на Фабиан! нека расте здрав, щастлив и с късмет!   bouquet

Палачинка, нещо в последно време снимки не съм сваляла. Трупат се в картата на камерата и не остава време за тях. Имам оба4е едно албум4е в нета със снимки на Томи от дебюта му с народните танци на сцена. Гледала ли си го? Ако не си, мога да метна линк4е.

# 98
  • Мнения: 1 550
Лилянчо, благодаря за информацията за паспортите  bouquet и аз преди време бях чула, че пак ще сменяме паспорти заради нови изисквания. макар, че недоумявам кои ги поставя тия изисквания newsm78. едва ли холандските паспорти са толкова добре защитени срещу подправяне. половината информация, която се съдържа в нашите лични карти, я няма в холандските Crossing Arms и сега ще вписват религията Shocked че това си е жива дискриминация Crazy

Майка, тази история за човека паяк, доста ме стресна Sick не знам кое е по- лошо- това, че са си били в къщи, или мисълта, че и на теб може да ти се случи нещо подобно. ooooh!
Томи добре е решил да става принц Hug ами той си е вашия принц и без друго Heart Eyes и аз не съм гледала тия снимки от танците, за които говориш Sad
а, това е за него:


Босилек, пробва ли португалските сладкиши? аз чакам да инсталираме новата фурна и пак ще ги направя Party как сте с малкия? гушки  Hug

Астреа, браво на Борянка  bouquet нека всички изпити все така успешно да ги взема Hug

Ралфи, как мина митинга днес в София? сигурно доста уморително е било Thinking добре да си починеш Hug

Звезди, как сте с Ерик? цунки за звездния принц Heart Eyes

на мен ми се оправи настроението след поредната доза "Хаус" tv. почти толкова добре ми действа, колкото "Friends".
от тази вечер почна и новият сезон на "Prison Break". четвъртък вечер се очертава тв- вечер Popcorn.

лека вечер от мен  Hug

# 99
  • Мнения: 352

pepelyashka, честита ви шеста месечинка (ние в юнската тема така им казваме Wink )!   bouquet   Да ви е жив, здрав и усмихнат!  Grinning

Сега иска да е принц.  bowuu Crazy От известно време се буди с думите, 4е искал да му намерим "меджик", която да го превърне в принц и се рисува с корона. Онзи ден в градината правили едни чове4ета от картон и летвички. Правили феи и войници, само нашия казал, 4е иска корона златна да сложат на неговото чове4е, за да е принц и си написал името отпред мна дрешката на принца!  Laughing Мъкне ме в магазините за играчки, където на щандовете с женски атрибути има тиара за принцеса и само пита нямат ли корони за принцове! Ще майсторим корона, то е ясно, но ще го оставя за България  Hug Току виж по пътя за родината му дошла друга идея  Crazy


Еееех, че сладко!!!  Heart Eyes  Майка, пусни някоя снимка, аз не съм го виждала малкото сладурче!

Миленски, не съм ги пробвала, че не съм имала 5 минути свободни  Sad Затова и не съм писала, просто нямам време Sad

# 100
  • Мнения: 7 914
pepelyashka
честита ви 1/2 годинка  Hug Hug Hug

МАЙКА
защо ще ги миеш? newsm78 докато се върнеш пак ще са за миене Thinking

Milenski72
 не питай Crazy

bosilek
да нагушкаш и нацелуваш сладуранчото от аватара Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 101
  • загубено
  • Мнения: 6 557
Пепеляшка- Честит ви мини рожден ден! Жив и здрав да ви е Фаби! Hug  bigdance2  ura

# 102
  • Мнения: X
хайде честито
Баба Зима дойде

от снощи имаме 5 см сняг

целувки и поздрави на всички
и приятен уикенд

# 103
  • Мнения: 1 526
хайде честито
Баба Зима дойде

от снощи имаме 5 см сняг

целувки и поздрави на всички
и приятен уикенд

охо и аз искам! ние още ходим по къси ръкави
довечера ще правим пикник в парка

Да е жив и здрав Фаби- честити ви 6 мес.

Майка, Томито е фантазьор  Hug много обичам такива деца. С тях светът е друг.

Звезди дай отчет - как е Ерик, имате ли зъбче, каква беше тази Т?

# 104
  • Мнения: 5 476
  Добро утро от ботуша! Hug

Слагам по кафенце. Wink



Нямам време за четене, така че на прима виста. Wink
 
Честити 6 м.на Фаби!  bouquet

И честит първи сняг,  Joel. Grinning

Бягам по задачи, ако има време ще се включа по-късно! Rolling Eyes

Лек петъчен ден на всички!   bouquet  
 
 

# 105
  • Мнения: 1 550
добро утро Hug

мамаКами, много сладко това бебе от аватар ти Hug

Tali Dan, весело да изкарате пикника Party

Joel, честит ви първи сняг Hug извадихте ли шейните Mr. Green

Звезди, Ерик още ли не се е успокойл? май ще се наложи да почакате с второто Whistling

успешен ден от мен

# 106
  • Мнения: X
Milenski72, малко е неразположен юнакът
иначе със сигурност би се пробвал
поне лед има
но е слънчево, та ще го изведа малко по обяд
за съжаление пропускаме плуването
иначе една сауна би му се отразила много добре на хремата
страхотна снимка с тази крава
и май се кефи, а?  Mr. Green

Tali, нямаш проблем
само 4000км на север
нищо не е

хайде поздрави, усмивки и хубаво време ви желая

# 107
  • Мнения: 352
Ха честит ви петък!!!  Grinning 

Астреа, мерси за кафенцето! Аз и кроасанчето не бих отказала...  Blush

Миленски, кравата е просто...  Laughing 

Аз пак чакам гости.... една приятелка от БГ, за 3 дена този път...  Ама как обичам да ни е пълна къщата!!!  Grinning

Хайде и от нас една шишкава усмивка за хубаво предуикендово настроение Wink


# 108
  • Мнения: 1 550
Joel, бързо оздравяване на вашия юнак   bouquet
направи ли малко снимки пред да се е стопил снега? дали ще се задържи и през почивните дни?

Босилек, голям сладур е твоя син Heart Eyes приятно посрещане на гости Hug

аз чакам мъжът да инсталира новата фурна и плоча за готвене. като дойде време за чистене, аз влизам в действие. най- после сносна фурна, че досега за да се опече нещо 2- пъти повече време отиваше Crazy

кравата е супер, нали Mr. Green

# 109
  • Мнения: 7 914
Joel
аууууу сняг- студ - ужас за мен Rolling Eyes

Tali Dan
супер нервен... и зтрето ъбче не виждам..  Rolling Eyes Tired


Milenski72

пак ще залагаме да е като мъЖо- кротко бебе Crazy.. нали знаеш надеждите умират последни Joy

bosilek
ама много сте сладки да знаеш Heart Eyes

# 110
  • Мнения: 2 379
Цитат
дочакахме го "дребосъка"....05.07.2005 г.
малкото ми шоколадче ще си има братче Wink
Охо Simple Smile Какви работи виждам най_случайно...
Амейски, честито ви братче! Heart Eyes
За кога е предвидено събитието?

# 111
  • загубено
  • Мнения: 6 557
Кой каза сняг? Искам и аз.....Иван не е виждал милият.
Като му обесняваме,и разказваме за дядо Коледа и шеината
отваря еи такива очи Shocked

 Milenski72- Joy Joy hahaha hahaha Joy Joy Joy Joy много яка снимка  hahaha hahaha Joy Joy
Благодаря за аватара,харесвам малки бебета(моето като порасна) Simple Smile
Ако искаш виш тука,има много сполучливи http://annegeddes.com/modules/extra/ecard/index.aspx
Как е малкото тигърче? Hug

bosilek -голям бонбон Hug с такава чаровна усмивка няма как да не ни е хубав уикенда.

# 112
  • Мнения: X
bosilek, много сте сладки

ето го днешният снежец:

http://picasaweb.google.com/pipilazarov/Midsommar/photo#5120428561752898402

но има слънце и почна да се топи


# 113
  • Мнения: 1 294
босилек, много сладък скинхед, и как се хилка само:)
Миленски какво 6те готвиШ?
Оба4е Алекс не се бави, направо принц Ште става, никакви такива междинни "професии" Simple Smile Кефи ме ...
Джоел, ние сме дале4 от сняг май оШте, ама най оби4ам такова време, хем слънце хем сняг.

# 114
  • Мнения: 1 550
Joel, голяма идилия е на снимката със сняг Hug как е твоят момък? по-добре ли се чувства?

мамКами, много сладки бебчета има в колекцията. направо ти идва де си 'поръчаш' едно Grinning

Палачинка, ти оздравя ли? а, за готвенето- аз не съм много по готвенето. виж, една фурна като хората си е предимство, обаче. за миналата Коледа пекохме пуйка. само, че вместо 45 мин. отиде 1 час и 1/2  Crazy и ние се нахранихме с гарнитурата. когато най- накрая тая прословута пуйка се опече, на никой не му се хапваше Rolling Eyes

слънчев и спокоен уикенд на всички Hug

# 115
  • Мнения: X
Milenski72,  оправя се той, не е нещо сериозно, лека настинка с хрема, но имаха плуване, на което не отиде по този повод (а мислехме да плуваме заедно след това), и от корем се оплака и си остана вкъщи
но е добре, без темп., само яка хрема

всички да сте здрави и усмихнати
слънчев уикенд

# 116
  • Мнения: 1 550
Joel, по това време, всички се оплакват от нещо. една закономерност съм забелязала обаче, децата винаги се разболяват преди и по време на почивните дни. и ние пак сме болнички Rolling Eyes пълен комплект- таткото ни и Алекс. аз не се давам Naughty...все още ooooh!
бързо оздравяване на твоя юнак  bouquet плуването ще го отразите другата седмица Hug

# 117
  • Мнения: 1 294
Миленски, е това и аз съм го забелязала...Simple Smile Не може6 да си вземе6 един ден по средата на седицата като хората... Wink А аз ве4е съм съвсем добре Simple Smile
Бързо оздравяване на ва6ата банда:)

# 118
  • Мнения: 1 550
Палачинка, Hug благодаря. хубаво, че вече си оздравяла  bouquet ти 'минаваш' само на бързо ли? аз мислех, че само работа правиш от време на време по едно "дзак" какви ги вършим тук  Wink

аз днес цял ден си мисля, че е неделя. нали нашият татко си остана в къщи от четвъртък насам...и съвсем се обърках. то имало още един почивен ден  Mr. Green

слънчева неделя на всички  Hug

# 119
  • Мнения: 1 294
ААА следя аз... сега и по пове4е, 4е отмина натоварения период и имам по пове4е време да прекарвам във форума, а гледам през уикенда уж да се отдавам на други занимания ама ми се дописа Simple Smile

# 120
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Здравейте момичета!
Момичета, миналата година немските мами събирахме пари за Коледа.
Тази година ще осъществим същата кампания, като сега имаме и сътрудници бг мами, членове на ДБМ- Пловдив.Събраните средства ще отидат в дом за деца гр.Пловдив, като с парите ще закупим в Бг, нещата необходими за децата. В Пловдив и областта има 9 такива домове.
Аз ще събирам парите,защото преди Коледа ще пътувам до Бг и ще мога да осъществя начинанието ни.
Моля подкрепете ни!
 Ако всяка мама подари Коледна "картичка"за 5 или 10 евро,всеки според възможностите си, ще може с парите да се закупят обувки, дрехи, материали за училище или каквото е необходимо.
Ако една от вас поеме инициатива в своята тема , ще можем да зарадваме много български деца останали без родителски грижи .
Нека ги зарадваме! 
 

# 121
  • Мнения: 5 183
Привет и от нас.
Този уикенд пак е дъждовен, но аз съм се отдала на пране и само дебна да не завали.  Crazy
Босилек, много сладък твоя сладур. и престани да го наричаш "шишко"  Naughty много си е хубав!  Hug И снимката в подписа ти е много сладка. Спящите бебета са най-прекрасната и невинна гледка!  Heart Eyes
Шехи, това е много благородна инициатива, ние си нямаме Новозеландска темичка, а и сме само две форумки от там, като едната е Руми и тя замина вчера за родината, а аз летя другата събота. Имам обаче намерение там да се включа към Бургаските майки, които постоянно се организират и помагат на дечица от домовете в Бургас и региона.
Миленски, Томазо определено се впечатли от твоя принц.  Hug
Звезди, шегуваш се за прозорците и НЕмиенето им, нали?  Mr. Green Все пак татито остава сам, искам да му оставя дома ни в добро състояние, а какво ще заваря след време ... ще видим.  Wink Домакинската работа не му е много по сърце.
МамКами, и Томи не е виждал сняг и много се надява да играе в снега в бургас, въпреки че там обикновено зимата е мека и сняг не се задържа.
Джоел, не ми се отвориха снежните снимки.

А ето го и прословутото албумче със снимки на Томи от дебюта с народните танци, за тези, които не са го виждали http://www.snimka.bg/album.php?album_id=151778


Последна редакция: нд, 14 окт 2007, 04:24 от МАЙКА

# 122
  • Мнения: X
Шехи, нещо не ми стана ясно
моля те обясни малко по-просто (като за мен) как ще става работата
иначе аз вариант да пращам пари нямам
банката ще ги изяде с комисионни

отчет за синчето - имаше лека темп. - 37.1, хремата спря, почна да кашля
ще стои и утре в къщи да видим дали ще има промяна
евентуално във вторник ще посетим клиниката заради кашлицата
преди 4г ми направи пневмония само с кашлица, без темп. и просто случайно го хванахме в началото
та затуй ще посетим леля доктор

но нали ми е майстор, счупи ми ютията
без да иска, ритна гладачната маса
та сега ще имам нова
тук нещо много се харчат тези ютии
за 2год тази е третата

лека вечер и до утре

# 123
  • Мнения: 7 914
МАЙКА
ми не се шегувах за прозорците...ама не разбрах, че татито ще остава сам.. ооо горкичкия Hug
иначе почисти основно, че като се върнеш ще трябва 2 пъти да чистиш и двата пъти многоо основно... или поне при беше така като оставях мъжа ми сам за по месец-два.. уж многооо се старал чистил и тн.. като почнех аз да чистя ми се Cry от мъка Joy


Joel
 уф, дано да е лека нстинка и нищо сериозно... Hug Hug Hug

# 124
  • Мнения: 1 550
Майка, радвам се, че на Томи му е харесал принца Hug а, на снимките от танците е голям сладур Heart Eyes и така съсредоточено показва стъпките. браво на него!

Joel, щом веднъж се изкарали пневмония, не е зле наистина и доктор да го види. бързо оздравяване bouquet

Звезди, как е Звездния принц?

такова хубаво време се отвори последната седмица тук. направо не е за вярване. дано и другата седмица се задържи така Praynig

лека вечер  Hug

Общи условия

Активация на акаунт