Хайде на новата темичка - още топла, 08-14 октомври

  • 4 287
  • 124
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 914
бяхме на доктор и като се варнахме малкият беше гладен, та акто сме легнали да се храним чааак сега ставаме Whistling

докторицата каза, че няма сериозно... и ни връчи един лист кога да се обаждаме... ако има 3 дена темпеартура 40 градуса.. тогава вече да се обаждане ooooh!...  и температура 41 не е опасна... виж повече от 41, 7 не било надобре...ама ако има откъде да се охлажда тялото и тн.. било добре.. абееее ще ги лъжа, хич не ми пука.. иначе  няма да ни пуснат до Негово Величество дом. ни лекар Mr. Green


а дърпането на ушите работи почти винаги заради страха от ушни инфекции  (Praynig дано не ни се налага наистина да ходим по тази причина)

# 31
  • Мнения: 1 550
Звездичка, добре сте си починали двамцата с Ерк Hug замисляли ли сте се да си смените домашния лекар? Thinking

Вес, супер е, че събрани на куп домашните се разбират толкова добре. колко време ще ви гостуват вашите? радвай им се и те на вас  Hug

Зай4енце, неприятно е когато знаеш, че така са се отнесли с детето ти Sad когато това се случва доста често обаче, се вземат спешно мерки. аз лично бих си поговорила с майката на близнаците. без да съм нападателна, бих подходила с разбиране към нейната ситуация на самотна майка с две момчета. такива родители искат някакво признание и сигурно не и е леко сама с две момчета при това. особено както на момчетата им е необходима бащинска фигура в живота. бих и показала, че и влизам в положението. като подчертая, че моето дете не би трябвало да е изкупителна жертва в случая. ако трябва бих предложила една обща среща на деца, учителката и родителите за да можете заедно да намерите начин да се справите с проблема. както казва баща ми:"опитат се всички миролюбиви мерки и ако те не помогнат, се прибягват до драстични." ако тя е все така нападателна и настоява, че децата и нищо нередно не са направили, тогава бих отнесла въпроса до директора. явно учителката не може да разреши сама този проблем. успех Hug

мамКами,   Hug веднага ще докладвам, ако Алекс е свикнал да спи сам. не мисля обаче, че това ще стане скоро Crazy той е сега във фаза:"страх ме е."  Rolling Eyes

лека вечер от мен  Hug

# 32
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
 Hug Heart Eyes на всички малки и големи  Hug Heart Eyes

благодаря много 3а пожеланията  Hug Hug Hug

добре дошли на Лилянчо и Slavs!!! много хубави емоции  в седмичната  Hug Heart Eyes

3айченце, хич не е лесно....шокито беше така, ама бьр3о го усмирявах и винаги сме се и3винявали на удареното детенце и майка му....но ако майката не реагира, май наистина е добре да си го  научиш детенцето да се па3и....

Milenski72, много тьрпение ще трябва 3а 3аспиването....вьорьжи се Hug Heart Eyes

МАЙКА, ние гледахме немската супер нани....но почанаха много да повтарят епи3одите и ни доскуча....

весела и сльнчева седмица и от нас  Hug Heart Eyes

# 33
  • Мнения: 1 526
Амейче
Леко да го износиш, бързо да го родиш, с радост да си го (ги) отгледате!
Супер новина.

Звезди, бяхте ли на доки? Как е Ерик? Какво му даваш за Т?

Зайче, много неприятна история, още повече че майката не взима никакво отношение. А учетелите, те как се справят с тази ситуация. При нас за побой отстраняват от занятия. ПРи 3 пъти- завинаги!

Добре дошли на новите момичета.

# 34
  • Мнения: 1 526
Вес ( отдавна се чудя дали не е Бек, как е правилно) блазе ти.
Чакам снимките с нетърпение. И ние покрай теб да видим свят  Mr. Green

# 35
  • Мнения: 1 049
Знам момичета, че вината е в майката. Проблема е , че тя самата е толкова надута и с нея не може да се говори. Децата отбягват да играят с близнаците и забелязах , че по рождените дни също не ги канят, но ако нещата не се променят ще си носят последствията Crossing Arms Whistling Днес купихме униформата на джудото и малкият е страшно доволен  Crazy
До утре лека нощ  bouquet

# 36
  • Мнения: 952
Привет сладурани,

Joel - страхотно цветно начало на темата. Дай боже наистина да се радваме на топла и слънчева седмица. При нас вече два дни вали  Sad

Лилянчо - добре дошла   bouquet. Много положителни емоции и много усмивки със седмичната темичка ти пожелавам. В подписа ти виждам едно малко момченце, това синчето ти ли е? Понеже аз съм тук при мамите, но съм леля  Wink

palachinka - дано ти се размине само с гърлото. Стискам палци да се оправяш бързичко.

Astrea - как си? Времето при вас още ли е дъждовно? Направо от сега съчувствам на твоето момиче - за отрицателно време два теста  #Crazy

Milenski72 - дано свиква Алекс да е самостоятелен и да спи спокойно в новичката си стая. А това кафенце, което си сервирала е произведение на изкуството. Как се пие такава красота?

mamKami - как е адаша на моя племенник  Hug И благодаря, че увеличаваш групичката тук.

sLavs - добре дошла и от мен   bouquet. Разбрах, че си норвежка годеница, как ти се струва Норвегия, какви са първите впечатления? Наистина голяма крачка си направила тези дни - силно ти желая успех.
А двойката от твоя аватар, ти и твоята половинка ли сте? Искам само да кажа, че ако сте вие, сте много лъчезарни и явно много влюбени  Heart Eyes

Бебинщайн - как си? Май от доста време не си навестявала седмичната тема?
Тази седмичка май много новержки сладурани се вкючиха тук. Момичета продължавайте в същия дух, така става по-весело тук.  Hug

dtti - добре, че каките са бдителни и се грижат пакостите на малката принцеса да са с щастлив край. Подготвяте ли се за празника и за посрещането на скъпите гости от Зарата?

Звезди - Дано да са наистина само зъбки и да пада тази температура. Милия малък Звездичко как ли се чувства? Ама каква е тази температура 41 градуса  #Crazy за мен това си е супер сериозна температура и недоумявам как точно работят лекарите при вас? То вярно, че те оставиха да преносваш сума ти дни, но това с високата температура на бебе е кошмар.
 
Зайченце - наистина май е по-добре Крис да се защитава щом друго не помага. Дано не му се налага разбира се, но явно тези дечица само така контактуват с останалите, чрез бой.

Вес - поздравления за хубавия ви уикенд. Ти от доста време го организираше. Родителите доволни ли останаха от срещата, от Париж?
Като ти остане време ще чакам да ни зарадваш със снимки и да разкажеш как е да си отново у дома.

Целувам ви всички  


# 37
  • Мнения: 5 183
Ехо, банда!
Минавам само да кажа едно "Здрасти" и бягам да прибирам Томазо от детската градина.
Днесд и утре съм без дете. Свърших доста неща - донакупих още сувенири. Ходих и до Имигрейшъна да си прехвърлям визите и да кандидатстваме за гражданство вече.
Може да се каже, че сме готови с най-важните неща.
По-късно ще "намина" да ви прочета и пиша повече.
Чао!

# 38
  • Мнения: 4 111
Добро утро, момичета!  Hug
Благодаря отново за посрещането!  Heart Eyes


amei, много ти е вкусен аватара! От два дни съм на диета и ще се опитам да го поглеждам често.  Grinning
Ralfieta, благодаря за пожеланията! Момченцето е синът ми, да!  Grinning Гледаме се двамата по цял ден, мъжът ми се все на работа или спи изморен и Свилен ми е другарчето, вие също!  Hug

Усмихнат ден на всички!    bouquet

# 39
  • Съвсем в края на света
  • Мнения: 664
Добро утро от края на света!
Значи, една седмица се опитвам да наваксам с четенето. Така и не успях Sad
amei, честито и лека до края! /че е момче е ясно, ако някой не му се вярва да залагаме??/
Астера, честита годишнина с голямоооо закъснение, много много такива да имаш за напред!
Майка, честит имен ден на Томи! Да е много щастлив, и скоро да си има компания /ама не донесена от БГ/
Мда, имаше и други празници, но толкова помня и съм прочела, надявам се да ме извините!
Zai4enze, и аз преди години имах същият проблем, реши го една приятелка, обясни на Ина, че не може да се оставя да я бият и тя трябва да се защитава! От тогава е посягала или отвръщала, само ако някой я нападне. Не е била никой. Според мен външен човек /приятел/ е по редно да обясни на детето ти, че трябва да се защити ако го бият.
Звезди, оздравявайте, аз също вече съм на мнение, че температура под 38,5 не се сваля с лекарства. Така мислят и детската лекарка тук и тази в Бг. Тази тук е една от малкото, която не ми тъпче децата с лекарства за няма нищо.
На 27 леля /сестрата на мъжа ми/ и сина и кацнаха. Познаха ме /това за Калида ако чете, все пак до тук съм само -20 кг/. Още на следващият ден ги заведохме до океана.
Детенце почна работа на 29. Изобщо купона се вихри.
Мартин проговаря с бясна скорост, много е смешен като почне да нарежда или да се оплаква /нищо не му се разбира, но не се отказва/
Аз направих бъбречна криза в петък /двете ми приятелки не ме оставиха да се лекувам с хомеопатия, ама аз бях изхвърлила домашните навън, та не можах да се боря много с тях, предадох се и ми биха инжекция/ На следващият ден се повтори почти същото но вече с хомеопатично лекарство и готовност какво ме чака, се преборих.
Весела седмица на всички!

# 40
  • Мнения: 1 550
добро утро, девойки  Hug

Майка, успех с получаването на гражданство  bouquet ти вече започна да се приготвяш за пътуването Grinning Томи все още ли му е интересни в детската градина? сигурно с мама в къщи повече му харесва Hug

Кита, хубаво е, че бъбречната криза е вече зад гърба ти. а, още по- хубаво е когато имаш добри приятели в такъв момент около теб. браво на Мартин! Hug колкото повече растат, става все по- интересно Heart Eyes

Звезди, вие как сте? Ерик Heart Eyes има ли още температура? или и третото зъбче вече е избило?

Ралфи, ти как си, не каза Hug до къде я докарахте със стачката?

Амеи, знам, че няма да е лесно да научим Алекс да спи самичък. но ние с таткото не правим особен проблем, че той спи още при нас. аз все разправям за филмите е Робърт де Ниро, Дъстин Хофман и Барбара Стрейзънд- Meet the parents, Meet the Fockers. там Барбара Стрейзънд разправя на сватовете, че синът им е спал при тях докато станал на 10. синът малко притеснен се обажда:"мааааам?!" и тя добавя:"ти за това си толкова миличък." та и ние така сигурно ще разправям на сватовете, как наш Алекс е станал толкова миличък Heart Eyes

лек и ползотворен ден от мен  bouquet

# 41
  • Мнения: 1 049
Лек ден и от мен   bouquet
Аз поприказвах с Крис и му обясних, че ако го бият трябва да се защитава и това е, но никога да не посяга пръв на децата  Peace
Бягам по задачи  bouquet

# 42
  • Мнения: 7 914
минавам набързо само да кажа, че снощи вдигнахме до 39.1 ама днес вече нямаме Т Party Party Party... ама и зъбче не се забелязва Rolling Eyes

# 43
  • Мнения: 952
Добро утро!
Как сте момичета?

Zai4enze - важното е, че сте провели разговора с малкия мъж. Гушки на Крис  Hug

Milenski72 - хубаво кафенце. Относно стачката да си призная доникъде не сме я докарали. Вчера най- обсъжданата новина бе издънката на министрите на образованието и финансите. Даже се организира Национален протестен митинг в четвъртък в София и аз съм се записала за участие. Така че живот и здраве вдругиден пътуваме към столицата, да си отстояваме правата и достойнството.
Днес имахме разговори със счетоводителката ни и както стана ясно октомври, ако стачкуваме 2-3 седмици, не само че няма да вземем заплата ами ще имаме и да даваме.

МАЙКА - дано денят ти е успешен и да приключаваш уреждането на документите положително. Томи щастлив ли е, че ходи на детска градина да вижда отново децата.

Лилянчо - да ти е жив здрав малкия бебок. Той е само с месец по-голям от моя племенник и предполагам грижите около тях са сходни. Вие имате ли вече зъбче(та)? Започнахте ли захранване? Целувки за двама ви с бебчо  Heart Eyes

kita99 - привет, появи се и ти отново сред нас  Hug Ти възстанови ли се вече от тази бъбречна криза. Те са толкова болезнени, че не знам как си стискала преди да ти сложат инжекция.
Честито и за малкия бърборко. Дано Марти  скоро успява да ви развеселява с много думички, които и разбирате.

Звезди - дано вече не вдига температура малкия принц  Praynig

Лек и усмихнате ден на всички.

# 44
  • Мнения: 4 111
Ralfieta, благодаря ти!  Hug Има 2 зъбчета, захраних го като беше на 5,5 месеца, сега яде плодови и зеленчукови пюрета (и месни), за другото не бързам.  Simple Smile
Целувки и на вас и на племенника ти специално!  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт