Хайде на новата темичка - още топла, 08-14 октомври

  • 4 273
  • 124
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 294
mamKami, и аз това си мислех в на4алото ама зъбът ми мина о6те в събота а аз тогава по4нах и да ка6лям а днес съм като дроб, много разплъокана се 4увствам. Изоб6то имам вси4ки признаци на болест, болят ме ставите и мускулите и т.н.
Лампите ги проверихме, мъжът ми махна кру6ката на тази която бе6е проблем... а Мартин намери от къде се изклЮ4ва главният бу6он и в4ера дръпна 6алтера на цялата къ6та и се наложи да залостим 6кафа с бу6оните с едно скин4е...Simple Smile
Миленски, успех, на нас ни предстои местене на 4едото до няколко дни и ми се къса сърцето ама таткото ве4е дава много зор. Simple Smile

# 16
  • Мнения: 382
Привет и от мен!
Пожелавам Ви прекрасна,успешна и усмихната нова седмица  bouquet

# 17
  • Мнения: 3 804
здравейте и от мен
АМЕЙ 4естито  bouquet
ПАЛА4ИНКА бързо оздравяване
да ви разкажа какъв екшън стана у нас преди 2 ве4ери
в детската имаме 2 маси4ки на които са тв ,сателит и двд даяна не знам как е бутнала тв добре 4е самара я е видяла и бутнала преди тв да падне отгоре и,накрая се оттървахме  само с уплаха  а и тв работи

# 18
  • загубено
  • Мнения: 6 506
 Milenski72-ще свикне,ама иска време.Аз на времето Иван го преспивах на ръце,голям зор беше докато свикне сам в леглото си.Ама свикна.А това за детегледачката го дават и тук,ама е за помощ във въспитанието.За деца който не могат да се справят с тях родителите им,незнам дали е същото.Ама има много хубави съвети.

palachinka-да оздравяваш бързо Hug

dtti-добре че сте се отървали само с уплахата.Да я напрегръщаш малката беличка Hug Hug

# 19
  • загубено
  • Мнения: 6 506
palachinka-майстор от сега твоят малък човек,а Laughing Laughing Laughing

# 20
  • Мнения: 7 914
нашата температура продължава... Sad
но Ерик си играе, суче... въобще държи се нормално...почти съм убедена, че е от зъби тази температура...ама реших да го заведа на лекар за по-сигурно.. пак имаше хъм-кания , че не е толкова нужно онеже е само температура 38.5 и то от вчера #Crazy ooooh!..ама благодарение на разговорите с kariliusbouquet  bouquet  bouquet) им споменах между другото , че си дърпа ухото.. и еееее щом си дърпа ухото.. може да отидем Crazy

 лека и приятна седмица момичета  Hug

# 21
  • Мнения: 7 914
Лилянчо
добре дошла сред нас  bouquet Hug

# 22
  • Мнения: 1 550
mamKami, предполагам, че е същата програма. има я в английски вариант и холандски вариант при нас. аз доста се смея като я гледам, макар че не знам на мен какво ще ми дойде на главата :: колко време мина докато Иван се научи да заспива в леглото? гушки на Иван  Hug

Звезди, дано е от зъбките. цунки на Ерик Heart Eyes това за дърпането на ухото ги кара да си мислят, че може да е ушна инфекция ли? Алекс започваше да си дърпа ушите, когато беше уморен Tired

палачинка, при вас е весело с Мартин  Hug

dtti, добре, че каката е било наоколо. на теб май Даяна все ти намира занимания Hug

# 23
  • Мнения: 5 183
Привет и отнашите земи!
Пожелавам на всички ви една прекрасна октомврийска седмица.  smile3503
Тук времето си го бива - пролет пукна, птички пеят, облякохме летните дрехи, всичко е нацъфтяло, слънчо грее   Nature Sunny
Уикенда ни пак мина в срещи с приятели, иху-аху, това-онова. Томи се нащуря. Сега и по-късно ляга, понеже не е на градина (само два дни седмично) - въобще, пълна свобода на действие  1swing family  Hands Clap
Благодаря на всички, които го поздравиха за Именния ден.  Hug Heart Eyes

Добре дошли в седмичката темичка, Лилянчо и Slavs!!! При нас ще ви хареса Hug

Къде се изгуби рожденичката Боби? bouquet

Гери, тези изпити на Борянка може да са нещо, като нашите колоквиуми едно време (така ли се наричаха точно newsm78  ), които са текущо през годината.

Миленски, и тук дават "Супер НАНи". Цялото семейство се строяваме в четвъртък пред телевизора и гледаме. Томи понякога ми казва, 4е аз съм била "Супер нани" - в моментите, когато се опитвам да строяван и него, и татко му едновременно  Crazy При вас как се казва нани-то? Чувала съм че има различни вариянти - Канадски, английски и незнам още какъв, а може и да не съм разбрала правилно. "НАшата" е Jo.

Бебинщайн, и ти нещо поразреди посещенията си тук. Как си?

дтти, мога да си представа как сте се уплашили  ooooh! Томи така събори огромен телевизор, но имаше късмета да не попадне под него. Телевизора падна на екрана си (по лице), но си работи де. А и Томи не се стресна много, но ние с татко му много се изплашихме! Дори не му се скарахме подобаващо, защото само ни минаваше през главите какво0 можеше да стане ...

Звезди, кога сте на лекар? Пиши после какво са казали.

Последна редакция: пн, 08 окт 2007, 15:02 от МАЙКА

# 24
  • Мнения: X
звезди, дано да само зъбки
гледам тренираш вече да лъжеш вашите доктори
Браво
само да не се налага, де

Лилянчо, добре дошла и от мен

Бебинщайн, как си, съвсем ни забрави

sLavs, добре дошла и тук, много късмет и щастие ви желая

на всички слънце и усмивки

# 25
  • Мнения: 1 049
Лека седмица и от мен   bouquet
Лилянчо,добре дошла сред нас   bouquet
Звезде, ай де скоро се похвали с нови зъбчета  Heart Eyes
dtti, голям късмет сте извадили  Hug
Да ви питам нещо, значи в групата на моят син има 2 близнака на самотен родител /майка/. Единият от близнаците се казва Кристиян, децата са адски агресивни. В последно време моят син все се оплаква, че го блъскат, удрят с топка, един ден се прибра окървавен пак по тяхна вина ударили го по носа. Учителките им направили забележка , казали им да се срамуват. На другият ден идва майката и почва да обяснява, как децата не били искали да го ударят,  затова не трябвало да им казват да се срамуват,  било преувеличено, учителката се опита да и обясни , че е била свидетел и децата са го направили нарочно, но майката настоя , че реакцията на преподавателката е преувеличена ooooh! Crossing Arms
Аз не уча детето да отговаря на ударите, но вече ще му обясня, че като го удрят да отговаря, мен ми бактиса да си виждам детето разплакано.    Crossing Arms И на джудо го записах, какво да направя вече не знам. . . 
Приемам съвети.
А от сега да кажа, че с майката нямам какво да говоря, все се оплаква, че е сама и не успява да ги укротява, а в същото време, когато ги възпитават в градината мърмори  Peace
Лека вечер  bouquet

# 26
  • Мнения: 4 111
Благодаря отново за топлото посрещане! Много мило!  Hug

Zai4enze, сложни отношения са това, аз бих подивяла. Не бих го карала да се бие, но да го малтретират също не бива. Щом единственият начин ще е да се защитава - така да е.   33uu

# 27
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Здравейте и от мен! Записвам се и отивам да чета какво съм пропуснала Sunglasses

Набързо за мен - нашите са тук от петък, уикенда бяхме в Париж, където дойдоха и родителите на мъжа ми от Испания, събрахме се всички там, и прекарахме 2 страхотни дни! Върнахме се снощи, уморени, но щастливи.  Mr. Green. Като оправя снимките, ще ви покажа. Във Версай хванахме някакво шоу точно този уикенд, а и отидохме следобяд там, направихме много хубави вечерни снимки.

Цунки от мен за вас!  Heart Eyes Hug

# 28
  • загубено
  • Мнения: 6 506
Звезди-дано е само зъбче.А 38,5 Т не се ли смята за сериозно? newsm78Колко трябва да е за да обърнат внимание?41? newsm78 те и тук само парацитамол дават,но аз при 38 се шашкам.

Milenski72-Не помня точно за заспиването,около седмица мисля.Опита се да прилага тарикатски номерца,но после се отказа.Сега и на нас ни предсои да се учим да спи сам,я да видим.Той си казва че не иска без мама.Май ще е по сложно този път,защото разбира вече.
Чакам да кажеш как е при вас?Алекс за колко време ще свикне.Цунки от нас

Майка- голям купон се вихри при вас Simple Smile доволен е Томи,нали? Simple Smile Simple Smile

Zai4enze-кофти ситуация.Ми той и Иван ми е такъв.Не удря,не блъска.И по някога на дет площатка като го ударят той се стъписва,дори не му идва на ум да отговори с удар.Всичко е до въспитание,нали знаеш.Това че тези деца удрят и са агресивни показва в каква среда растат.Опитай се да говориш с майката,сериозно я предупреди че ако не престанат с това ще има последствия.Заплаши я с нещо,незнам с директор,училищен психолог,знам ли с институция......Ако не, да отговаря на удара с удар. boxА такива майки ми идва да ги.......... newsm66

Bec-ауууу че хубаво.Чакаме снимки.Каде си сега?Преместихте ли се?

Лека вечер момичета.

# 29
  • Мнения: 4 111
mamKami, права си, децата не са виновни, те просто копират, майката е за  box

Общи условия

Активация на акаунт