Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 843
 Привет и от мен!:) Ние докато станем и пак сме заспали и двете, ей до обяд не можем да се оправим като хората.

beli4ka  - точно толкова кърма трябва  Peace по книга. Първи месец 110 мах, 2-ри 120 мл, 3-ти 130 мл. и така с по10 мл. на месец се увеличава.

Поли - това с меда за първи път го чувам. Защо в Токудата ще ви бият ваксината? Там ли я записа на консултация?

# 226
  • Мнения: 337
Здравейте, мили момичета!

Влизам във вашето малко царство, за да ви призова да помогнем на малкото слънчице Симона. Тя се нуждае от силата на този форум спешно - сега - веднага. Ако всеки отдели 10 или 20 лева за нея това ще означава живот.


http://www.save-darina.org/

# 227
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 358

Моя не се е снимал отдавна. Не обича и избягва, така че....
.


Ама детски няма да видя - надвишаваме 200-те лв. с 1 лв. и 13 ст #Cussing out.
И това ако е държава  #2gunfire

И аз за малко не хващам "таргета" за детски. На мен не ми трябва дохода на мъжО, 'щото нямаме брак/ама и да имахме, него го осигуряват на МРЗ/ и пак за малко надскачам пустите 200лв. Ха, дано от 01.2008 да стане вярно 250лв да мин. доход.

Поли, правя компрес с риванол+спирт. С мед не бих посмяла. Танти, като голяма, се изрина от компрес с мед за кашлицата.

Здравейте, мили момичета!

Влизам във вашето малко царство, за да ви призова да помогнем на малкото слънчице Симона. Тя се нуждае от силата на този форум спешно - сега - веднага. Ако всеки отдели 10 или 20 лева за нея това ще означава живот.


http://www.save-darina.org/



Пфуууу, дано ми преведат вече някой лев, за да помогна.

# 228
  • Мнения: 13
A nie moje da si napravim konkurs Tatko i bebe, a moje i mama i bebe makar 4e i az sega ne se snimam 4e sym orangutan? Kajete?

# 229
  • Мнения: 116
A nie moje da si napravim konkurs Tatko i bebe, a moje i mama i bebe makar 4e i az sega ne se snimam 4e sym orangutan? Kajete?
ЕЕЕ, ами то може и МАМА, ТАТКО И АЗ! Heart Eyes
Аз вече съм се отчела значи ...   Mr. Green

# 230
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 358
А не може ли само БЕБЕ или БЕБЕ И КАКА...?Аз не съм за пред хора още.

# 231
  • Мнения: 13
nie nqmame kaka Rolling Eyes nito batko ,a pyk 4esno da kaja i snimka mama tatko i bebe,a samo pootdelno imame . Dobre de ako iskate mis i mistyr avgust makar 4e wsi4kite beboci sa neveroqtni  Flutter

# 232
  • Видин
  • Мнения: 685
За конкурса съм за всякакви заглавия. Е и нашия тати не обича много да се снима, а си нямаме кака или батко.

# 233
  • Мнения: 1 216
Добър вечер, добро утро и добър ден от мен!
Докато изчета всички мами... ама кой ми е крив, че не съм влизала вчера. Имахме гости и беше едно посрещане...време не остана.
Тази седмица НОИ и за мен е НЕи!!!! Лоша работа и без това парите са предварително изхарчени изхарчени.
 Sick
Всички мами, споделили снимки на бебоците си - прекрасни са!!!
  Heart Eyes
Димяни, стискам палци за програмката да ти открие файловете, че е мъка голяма.
Аз нямам снимки от бременността ми с Дамян след подобен инцидент  ooooh!

Тиги-Мигъл, аз също не съм се изследвала за стафилококите, обаче ме сърби в носа и ушите и съм сигурна, че имам. Мазах се с кремчето 2 дни и на третия развалих режима и сега нищо. На Камен му взеха повторна проба и чакам резултати утре. Иначе наистина има видове от тези бактерии и най-гадните причиняват пневмония, но обичайното изследване на секрета на малките е само да потвърди има ли или не, а не от какъв вид са.

Марти, лек път и чакаме включване, няма да те забравим!!!

За безплатните прегледи в Токуда... звучи супер ,ама като се сетя какви опашки и висене ще е и не смея да се обадя. Ще го премисля.

mimsat, ако грижата ти е  само следствие на папкане няма страшно за беб, само тялото ти е реагирало така, стискам палци да не е бякой бацил

По темата шоколад: не ме закачайте. Не мога да се спра: постоянно мисля за шоколад, много ми се дояжда, аз се въздържам, но ми е мъка. Според майка ми е възможно да е от бактерии, които се хранят със сладко и те карат да ти се дояжда. Не знам дали стафилококите са такива, но има логика. Аз по принцип съм по соленкото и шоколад не ядях хич, а сега... шубе ме е да не се ошишя.
В тази вкусна връзка - вчера открих едно магазинче, където продават шоколад за готвене, Едното квадратче е 25 грама, УАу! Има черен, бял и млечен и е 1лв/кг естествено не пропуснах, е боествено вкусен е!

За конкурса: аз съм фотографът вкъщи и затова ме няма на никакви снимки. След време ще ме е яд като се почне едно разглеждане на спомените, все едно не съм била там. Иначе с конкурса за таткото съм готова с един набор снимки

# 234
  • Мнения: 222
За конкурса-съм ЗА, каквита заглавия предложите съм съгласна!!!!!! Sunglasses Sunglasses

# 235
  • Мнения: 116
Ние също си нямаме кака и/или батко, но ... мога да се направвя на кака /как ли пък не/ ... майтап де
Както решите. Аз нямам претенции. Ако искате пуснете и за това анкета  Laughing или ... незнам
На нас апарата така или иначе в момента ни липсва и няма да мога да участвам с пресни снимки, но Thinking .. ще измислим нещо

# 236
  • Мнения: 13
Ami neka da naprawim dva konkursa Tatko i bebe i Naj fotogeni4no bebe , naj sladko bebe da ne pravim 4e vsi4kite 6te sa na 1-vo mqsto Party

# 237
  • София
  • Мнения: 1 724
Мами от София, търся жена за почистване на жилището в Стрелбище - 1 път седмично, прахосмукача, прах, пране...заплащане 20 лв.МОЛЯ ВИ  ако имате някоя съседка или позната, пишете ми на лични.

# 238
  • Габрово
  • Мнения: 26
Здравейте на всички мами и бебешони!!!!!!Имам едно питане кое е по-добре столче за кола или кошница??????????????

# 239
  • Мнения: 1 216
Здравейте на всички мами и бебешони!!!!!!Имам едно питане кое е по-добре столче за кола или кошница??????????????

За малките бебоци кошницата си е стол за кола. Тези, които изглеждат като нормална седалка са за над 9 месеца

Veleva, и аз търся за всичко без пране. Ако ми попадне някоя ще ти пиша. Заплащаш прещедро!

Общи условия

Активация на акаунт