МАРТИНЕЛИ

  • 110 333
  • 222
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 039
ееее, ако трябва да разказвам случки с продавачки, които ми се правят на интересни, просто ще стана досадна. От работата си твърдя, че познавам 90% от фирмите в Европа, и сигурно 97% от тези , които се пордават в Бг. Нищо не може да ме изненада от производство и дизайн. Но в Мартинели съм слушала такива глупости, че там съм решила вече да ходя само с диктофон.  Всъщност, изобщо не ходя, освен ако не ми е мнооого скучно.

# 16
  • Мнения: 1 107
Хе-хе, сещам се едни приятели ходиха скоро там и бяха си харесали плочки за банята. Попитали колко струват-нали все пак е магазин, като няма цени-питаш. Продавачката се обърнала и с най-наглия възможен тон :"Тези плочки не са като за Вас, много са скъпи" Shocked Shocked Rolling Eyes Shocked 
Как да го коментирате кажете ми това? Сигурно за нямали стайлинг на Мартинели-клиенти...
Аз съм влизала един единствен път, стоях около 25 мин. никой не ми обърна внимание-но пък си разгледах спокойно и си излязох...
Времена...нрави....

# 17
  • Мнения: 2 161
Ох,такива незабелижими хорица съм виждала да пазаруват от скъпи по-скъпи керамики,аксесоари и прочие,че ако горното е вярно,просто срам и позор за продавача,който го е казал.

# 18
  • Мнения: 6 039
Ох,такива незабелижими хорица съм виждала да пазаруват от скъпи по-скъпи керамики,аксесоари и прочие,че ако горното е вярно,просто срам и позор за продавача,който го е казал.
Joy
да, и аз познавам едни, дето тръгнаха за магданоз от пазара на Чаталжда по анцуг и си капарираха Волво от Автомобилното изложение в Спортна зала.
Това как изглеждаш в момента и на какво приличаш, няма нищо общо с вкуса ти по принцип и дебелината на чековата книжка Wink Wink Wink Wink

# 19
  • Мнения: 4 187
Доволна съм от всичко, което купихме от там, поне за сега  Mr. Green


какво по-точно купихте, как беше доставката, обслужването  и колко време го експлоатирате?


Гранитогрес, глас мозайка, хидромасажен панел, аксесоари за баня ! Всичко с доставката беше наред! Обслужването беше на ниво, може би защото консултанката ми е позната. Написах, че съм доволна за сега, тъй като нещата са в експлоатация само от 3 месеца !

# 20
  • Мнения: 5 178
За Мартинели и стайлинга на клиентите абсолютно вярно.. Та влизам един ден пътьом от гости да фърлим едно око на баните. Никво внимание, щото съм с еФтин анцунг и маратонки.. След 2 дни в обедната почивка и отстрелвайки се към друга задача с костюма и лаптопа от вратата ме замазниха..
А куните дето са под Практикер една събота не ми дадоха много много да гледам и да пипам

# 21
  • Мнения: 6 039
Доволна съм от всичко, което купихме от там, поне за сега  Mr. Green


какво по-точно купихте, как беше доставката, обслужването  и колко време го експлоатирате?
Гранитогрес, глас мозайка,...............

прости невежеството ми, какво е точно това? Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 6 039
За Мартинели и стайлинга на клиентите абсолютно вярно.. Та влизам един ден пътьом от гости да фърлим едно око на баните. Никво внимание, щото съм с еФтин анцунг и маратонки.. След 2 дни в обедната почивка и отстрелвайки се към друга задача с костюма и лаптопа от вратата ме замазниха..
А куните дето са под Практикер една събота не ми дадоха много много да гледам и да пипам

явно трябва да си роднина или познат на персонала

# 23
  • Мнения: 4 187

прости невежеството ми, какво е точно това? Rolling Eyes
[/quote]


Кое това ?

# 24
  • Мнения: 6 039
Гранитогрес, глас мозайка,

# 25
  • Мнения: 764
А за НИДО какво ще кажете?

# 26
# 27
  • Мнения: 6 039

божеееееееее, на това ли казват Глас мозайка
може би от стъклена мозайка.........

никога нямаше да се сетя
Това просто е мозайка, тип Бизаца. само дето е китайска

# 28
  • Мнения: 4 187
Кое това?
Тази е от тук  http://www.glassmosaictiles.com/ не знам каква е   Grinning!

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Малко ме е срам - но вчера си поръчах мебели от там.
Така се отчаях в обикалянето си, че отидох ипросто си поръчах.
Бях вероятно от най-досадните им клиенти, защото стоях два часа и половина / като половината беше след края на работния ден/ , разнищих всички каталози по няколко пъти и зададох куп идиотски въпроси.
Зачислиха ми за лично ползване едно свърх любезно момче, което ме дари с цялото си внимание Grinning
До тук съм доволна. Но докато не си видя нещата черно на бяло, в цялост, вид и размер отговорящ на поръчаното - нямам доверие на никого!
Това е третия комплект мебели за баня, които капарирам и съм нащрек Laughing

Общи условия

Активация на акаунт