МАРТИНЕЛИ

  • 110 422
  • 222
  •   1
Отговори
# 135
  • София
  • Мнения: 3 880
madlena, изненадана съм много. помниш ли колко беше кв.м. на плочките? всъщност какъв е проблема, ти купуваш плочките от тях, но да не би да не са сложени от читав майстор?

аз имам 2 бани от Мартинели, нищо не ми е мръднало в тях, вече 2 -ра година. освен че имах две дребни забележки  - едната е на вратичката на шкафа, другата на капака на тоалетната чиния, дойдоха, снимаха и за 2 месеца ми пристигнаха новите. за шкафа оплакването ми бе толкова малко, но те ми донесоха направо цял шкаф, а беше 800 Евро.
за канапетата в хола ми бяха объркали дамаската и беше вместо със зелен със син кант...е, изнервих се, разбира се, но след  близо 2 месеца имах нови, за тяхна сметка, никой не си е взимал старите и сега имам два комплекта. досега каквото и да съм недоволствала винаги са реагирали на момента, идват снимат, рекламират и получавам ново. освен това материалите, с които работят са много добро качество, не знам как може да ги сравнявате с българските? Confused

всъщност сега като се замисля това са ми единствените забележки за обзавеждането на 2 апартамента по 160 кв.м. всеки.

# 136
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Проблема ми е че плочките в банята ми и двата пъти ПОЕМАТ ВОДА при къпане/миени т.н., това е установено два пъти от Мартинели, като втория път са слагане от техни майстори, има снимки при тях, третия път дойдоха от Варна даже да ги видят, що за чудо има в моята баня  Close, като резултат ми върнаха парите които съм платила, но аз трябва да ги сменя защото те вече спряха да изсъхват и не знам какво предстои... Rolling Eyes
А като цена бяха около 30 лв. кв.м., за декорите и фриза вече не си спомням /т.е. не са от най евтините/

# 137
  • Мнения: 44
Да кажа и аз,че са голям въздух под налягане Мартинели.Как мога да си дам парите за некачествени продукти с неясен произход и неоправдани цени.Ако искам маркова стока не ходя в Мартинели,ако искам добри цени и качествени неща пак не ходя там,а ако искам евтини стоки за дома пак не ходя там.Не знам изобщо що за концепция имат.За мен са доста измислен магазин,пък какви консултанти могат да имат като и те не са наясно какво продават,а пък за какви дизайнери може да става дума изобщо.

# 138
  • Варна
  • Мнения: 384


А да и пазете се от Досев Импекс, купувайте само след като огледате всички плочки в кашоните.. та там номера е плочки от различно качество в един кашон и естествено плащаш като за първо ..
Ако са криви само краиштата как да е, но когато плочката прави дъга познайте как се лепи и каква красота става в банята
Писна ми ... от подобни нагли номерца


знам , че не е това темата , но гранитогреса от Досев , коъто ни поставиха преди седмица е с ужасно много дефектни плочки-размазани линии, петна-ужас
отделно са счупените или очукани 7-8 плочки /от 80 броя/ , което е 10 процента
изобщо фирата е доста сериозна

# 139
  • Мнения: 5 178
Smurf, кофти че чак сега си видяла мнението ми..
Ама шоурум извадиха, хич не съм и стъпвала вътре и въпреки, че ние не сме опарени.. пак ги "хваля" навсякъде

# 140
  • Мнения: 157
Oт моя позната в мебелния бранш разбрах, че името мартинели идва от името на собственика Мартин и жена му Ели hahaha Звучи много италианско, но цената не отговаря на качеството

# 141
  • Мнения: 2 259
Жена му се казва Силвия
Познатата ти е с грешна информация. Peace

# 142
Обикалял съм този тип магазини доста пъти, до тук като съотношение качество цена мога да кажа че новият магазин на цариградско шосе предлага същите неща на много добри цени. http://tradelink.bg/bg
Разгледайте и преценете сами.
Купих си от там диван, 4 стола и маса, много съм доволен. Дивана е много масивен и удобен. препоръчвам ви ги! Peace

# 143
  • Мнения: 5 462
Обикалял съм този тип магазини доста пъти, до тук като съотношение качество цена мога да кажа че новият магазин на цариградско шосе предлага същите неща на много добри цени. http://tradelink.bg/bg
Разгледайте и преценете сами.
Купих си от там диван, 4 стола и маса, много съм доволен. Дивана е много масивен и удобен. препоръчвам ви ги! Peace
Първо това си е чиста проба реклама , второ цените ми се виждат малко високи.

# 144
мда Simple Smile ... в друг форум хваля мебели и на сфера   Grinning Laughing и на тях им правя реклама  Joy правя реклама на 2 конкурентни фирми Simple Smile хитро нали  Laughing

# 145
  • Мнения: 672
Видях, че са ти изтрили темата, бан ли си просиш?
По тази тема - за мен Мартинели са символ на некоректност и ниско качество на високи цени. Трудно бих си променила мнението.

# 146
  • Мнения: 157
Жена му се казва Силвия
Познатата ти е с грешна информация. Peace

Това значи ли, че той е Мартин? Остава да открием коя е Ели Laughing

# 147
  • Мнения: 2 259
Не мисля ,че тук е мястото да обсъждаме личния живот на собственика.
Да ,Мартин е.
Но ,всичко останало  не е  толкова важно сега .

Все пак варненци сме и знаем малко повече за фирмата и историята и. Peace
При създаването си преди 15 години мисля,че нямаше..........
Стига толкова Wink

# 148
  • Мнения: 157
 Абе тоя Мартин въобще не ме вълнува. На мен лично ми стана смешно как е сформирано самото име /вече стана ясно, че съм грешала, де/ Между другото, моята позната също е от Варна. Ще й кажа, че информацията й не е точна Wink

# 149
  • София
  • Мнения: 3 880
Жена му се казва Силвия
Познатата ти е с грешна информация. Peace

Това значи ли, че той е Мартин? Остава да открием коя е Ели Laughing

майка му е.
ебаси клюкарките сте Laughing

Общи условия

Активация на акаунт