МАРТИНЕЛИ

  • 110 420
  • 222
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 26
Аз лично досега съм доволен от Мартинели и то Бургас. Купувал съм малко неща от тях но отношението на персонала към мен беше отлично. Към madlena искам да попитам колко ти струваха плочките? Защото в момента имаше едни "Португалски" 21лв. След като попитах защо е толкова ниска цената най-коректно момчето консултант ми каза, че това са плочки които се произвеждат от Португалска фирма чиито завод е в Китай по поръчка на Мартинели. След тази информация се отказах. Според мен като при всяка фирма в България и те си имат кусури но не бива да се заклеймяват изцяло. Въпреки всичко съчувствам на madlena и съм на мнение, че това което се е случило с нея е недопустимо и в една нормална държава тя би следвало да си получи подобаващо обезщетение. А самия факт, че има такава тема с толкова противоречиви мнения говори, че Мартинели с малко по нестандартни продукти,  все пак са достатъчно голям фактор на нашия изключително постен и ограничен пазар където всеки продава от списания което изключително ме дразни. Извода за мен е когато купуваш от тях явно трябва да се внимава много, но тъй като предлагат нестандартни неща не бива да се отхвърлят.

# 151
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
lotuspgg както писах по нагоре цената беше 30 лв. на кв. за плочките, но не ми бяха оферирани и продадени за Португалски а за ИТАЛИАНСКИ!!!!!!
Всеки има право на мнение - за мен те са ...............

# 152



"А да и пазете се от Досев Импекс, купувайте само след като огледате всички плочки в кашоните.. та там номера е плочки от различно качество в един кашон и естествено плащаш като за първо ..
Ако са криви само краиштата как да е, но когато плочката прави дъга познайте как се лепи и каква красота става в банята
Писна ми ... от подобни нагли номерца"

Здравейте ,
Лично аз съм си решила банята с модел " Vulcano Vogue " - от "Досев Импекс " , освен че банята ми стана много красива и актуална ,
съм нямала никакви проблеми с плочките , нито с качеството им . Всички мои гости ме питат от къде съм си избрала банята и мебелите към нея .  Удовлетворена  съм от обслужването в "Досев Импекс" и качеството което предлагат!

# 153
  • Мнения: X
Специално за Мартинели знам от сигурен източник, че плочките им са китайски. Това само по себе си не е толкова страшно, проблемът е че ги продават за италиански и испански и лъжат клиентите в очите. Мен лично ме влудява в магазина да няма етикети с цени, а като попиташ да ти кажат примерно "струва 45 лв на квадрат, но за количество правим отстъпка 20%". Като в случая питах за 5-6 квадрата, не за 50.

Ценообразуването им е некоректно, както и отношението. Освен това собствениците имат малко цигански манталитет да спестят колкото може повече и използват непроверени китайски фабрики, които не винаги докарват вида и структурата на италианската плочка-оригинал.

Естествено, че може и да останете доволни от качеството. Китайско не е задължително синоним на боклук. Въпросът е обаче да сте наясно какво купувате и за колко пари.

# 154
  • Бургас
  • Мнения: 3 080
Не харесвам като магазини Мартинели! Чудя се как най-точно мога  да  обясня как ги възприемам... newsm78 newsm78 newsm78
Значи, да! За мен те са като "марковите дрехи"- Кавали, Гучи и прочие, които силиконови гърли разнасят в чували намачкани из багажниците на колите си и ги показват за продаване на приятелки на супер далаверата, от 300 на 200!  Confused

Аз съм на принципа- като искам нещо качествено, преборила съм се със себе си, че ще заплатя висока цена отивам в магазин, който има права да продава нужната стока и искам да бъда обслужена качествено и професионално.  Peace

# 155
  • Мнения: 35
Аз си купих плочки от Мартинели, цената им не беше никак ниска, но пък за сметка на това продавачите ме увериха че са много качествени и внос от Италия. #Cussing out
Когато майсторите започнаха да ги поставят се оказа, че са най-некачествените китайски боклуци, които са виждали, ронеха се ужасно, чупеха се в ръцете им пред очите ми.
Иначе наистина всичко в магазина им изглежда красиво. СТАВАТ САМО ЗА ГЛЕДАНЕ! smile3514

# 156
e как къде от Мартинели,
ами как не знам и аз, но на познат в банята резултата е плачевен.. самите плочки някакси се ронят и това покритие пада

А да и пазете се от Досев Импекс, купувайте само след като огледате всички плочки в кашоните.. та там номера е плочки от различно качество в един кашон и естествено плащаш като за първо ..
Ако са криви само краиштата как да е, но когато плочката прави дъга познайте как се лепи и каква красота става в банята
Писна ми ... от подобни нагли номерца

Здравейте ,

Прочетох какво сте написали за "Досев Импекс " .
Бих желала да изразя мнение , тъй като имам хотел в курортен комплекс по черноморието и баните са изцяло решени с фаянс , теракот и мебели от "Досев Импекс" . Относно качеството  - много е добро  , не съм срещала никакви проблеми – всичките ми поръчки бяха със заявеното качество . Проектите си правих при тях , не са ме бавили със срока на доставка , доволна съм  и от обслужването - предложиха ми доста актуални варианти и решения . Сами разбирате ,че за мен е важно да предоставя на гостите на комплекса  - максимално удовлетворение - а баните са от съществено значение за качествен релакс .С помощта на моделите , предложени ми от "Досев Импекс " го постигнах. Отново бих работила с тях  и мога да кажа ,че са на ниво !


[/size]

# 157
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Прочетохме те още първият път, не е нужно да крещиш!
Ясна ни е позицията ти- рекламна.

# 158
  • Мнения: 5 178
presiana6, последно колко бани си правила с Досев импекс.. newsm47
Хайде стига реклама , ако беше си останала само с първия пост можеше и някой да ти се хване..обаче втория изби рибата

# 159
  • Мнения: 4 978
Аз си купих плочки от Мартинели, цената им не беше никак ниска, но пък за сметка на това продавачите ме увериха че са много качествени и внос от Италия. #Cussing out
Когато майсторите започнаха да ги поставят се оказа, че са най-некачествените китайски боклуци, които са виждали, ронеха се ужасно, чупеха се в ръцете им пред очите ми.
Иначе наистина всичко в магазина им изглежда красиво. СТАВАТ САМО ЗА ГЛЕДАНЕ! smile3514

Съжалявам...човек на днешно време трябва и сертификат за произход да иска за всичко, което купува.
И аз знам, че повечето стоки в Мартинели всъщност идват от Китай.
А би ли споделила ориентировъчни цени на кв.м. за плочките?

# 160
  • Мнения: 2 259
Купихме на свеки плочки от "Мартинели" -Испания,фабрика"CIFRE".
Ми много са хубави ,не си кривя душата.
Прави,перфектна полировка.Незнам дали са правилни понятията Embarassed
Като отида ще направя снимки и пусна,че вчера я завършиха.

# 161
  • София
  • Мнения: 3 880
наистина хубавите плочки в Мартинели започват от цена над 100 лв. на кв.м.

# 162
  • Мнения: 41
Както всяка фирма и тая си има привърженици и опоненти.Личното ми мнение за тях е,че са един голям балон под налягане ,който скоро ще се спука и ще се расмърди ужасно.

# 163
  • Мнения: 2 259
Е нашите бяха около 25 лева Wink

# 164
  • Мнения: 336
Съгласна съм с Cruela - ако иска да е сигурен човек какво взима, трябва да иска сертификат. Друг начин няма.
Dandelion, много фабрики от Италия и Испания отварят филиали в Китай заради по-евтината работна ръка. Но технологията, машините и всичко останало са си "оригинал". Проблема в такива фабрики идва не толкова от Китай, колкото от наложената в България търговска политика да се предлагат за 1-во качество плочки, които всъщност са от 2-ро и 3-то качество. Първокачествените Испански и Италиански плочки съвсем не са по джоба на всеки българин. Както пише Aurora, цените има започват от около 100 лева средно. А за гранитогрес 1-во качество  цените започват от МИНИМУМ 100-130 лв.

За всичко останало обаче  съм напълно съгласна с това, което сте писали - много са зле Crazy

Общи условия

Активация на акаунт