БисИри и правописТни консОлтациЙ 16

  • 37 551
  • 993
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 740
Ей вярно ли банирват за баналност? Трябва да седна да го разбера това Thinking

# 46
  • София
  • Мнения: 2 840
материализъм озна4ава тенденциа да се дава важност на 1 миасто на материалните интереси.
запо4ваики от какво то4но озна4ава думата преди секи един да си талкува по него си, ми се сте да поговорим с то4ни термини, които всъсност ни водиат до тази тема и които можеби сте ни помогнат да иа обсъдим по интелигентен на4ин.(извинете ме за правописа)


Спирам с авторката, тя иска нещата да са "интелигентни" и се ИЗВИНЯВА ЗА ПРАВОПИСА.

К'во да правя, като приемам всяко извинение. Crazy

# 47
  • Мнения: 412
Що за чудо е това? А предните постинги са .................... newsm78

# 48
  • София
  • Мнения: 2 840
Ей вярно ли банирват за баналност? Трябва да седна да го разбера това Thinking

БАНИРВАТ я, а тя се впряга.
А звучи толкоз...хъм...еротично да те банирват.
К'во се оплаква, не разбрах.

# 49
  • Мнения: 2 018
толкова съм искренна 4е пониакога ставам вулгарна и банална и ме банирват но едвали ниакои е седнал да разбере засто то4но се вприагам.......

 doh


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=228423.60


Това си е извор за нашата тема.  Joy

# 50
  • Мнения: 2 018
добриа тон го има винаги при мен, със вси4ки, със неиа не, застото тиа освен да оплиува испаниа и си4ко за здравеопазването незнае, а и на си4кото отгоре е некомпетентна, стото и едно дете иа хваста в кра4ка, на мен състо не ми е приатно, но тиа не спира да оплиува така 4е и аз ниама да спъ да и отговариам, маи малко късно идвате, да биахте поне ис4ели предни теми дето спориме и сте разберете от каде, кога и засто е. а и адвокати не са и нужни мислиа, сама се справиа с лъжите си и с "компетентностаси", и с болестите естествено да не ги забравиам.
ади до

# 51
  • София
  • Мнения: 2 840
тук например една кола е нужност, но за българите може би ето "тази лъскава кола" е материализъм¡¡

Е, ако някой българин още не знае що е то "нужност" и "материализъм" - да направи справка.
Вече знаете източника.

# 52
  • Мнения: 2 018
"и ако ниакои не знаe бг език ако иска може 4асни уроци на испански поне да му дам та дано да разбере разликата между proteger и garantizar ако иска разбирасе....... ама естествено сресту запластане стото не ми останаха нерви4ки за едно и състо да се дъв4и тука в тази испанска тема."

Без коментар, защото нямам думи  Sunglasses

# 53
  • София
  • Мнения: 2 840
добриа тон го има винаги при мен, със вси4ки, със неиа не, застото тиа освен да оплиува испаниа и си4ко за здравеопазването незнае, а и на си4кото отгоре е некомпетентна, стото и едно дете иа хваста в кра4ка, на мен състо не ми е приатно, но тиа не спира да оплиува така 4е и аз ниама да спъ да и отговариам, маи малко късно идвате, да биахте поне ис4ели предни теми дето спориме и сте разберете от каде, кога и засто е. а и адвокати не са и нужни мислиа, сама се справиа с лъжите си и с "компетентностаси", и с болестите естествено да не ги забравиам.
ади до

Преди да видя това, мислех, че има проблеми с накои букви по клавиатурата,та леко я оправдавах, ама сега е лепнала "Ъ" , значи си го има. Ползва го на много подходящо място спЪ/има и липсваща буква - р.С нея би изглеждало "спрЪ"/

"и ако ниакои не знаe бг език ако иска може 4асни уроци на испански поне да му дам та дано да разбере разликата между proteger и garantizar ако иска разбирасе....... ама естествено сресту запластане стото не ми останаха нерви4ки за едно и състо да се дъв4и тука в тази испанска тема."

Без коментар, защото нямам думи  Sunglasses

А как да го разбирам това?
На кого ще дава уроци?
На испанци на испански...или...как???
Ако някой не знае български, уроци на испански?????!!!!

# 54
  • Мнения: X
Цитат
септември ходих 3пати на видеозон сега ако отида пак 6те ми стане много жал ме е за бебето вси4ки ми казват 4е е нормално в 5 месец да не марда постоянно

# 55
  • Мнения: 4 668
Aз се радвах, когато имах въжки (1-2 пъти), защото не ходех на училище 

# 56
  • София
  • Мнения: 2 840
1000 пъти сме говорили, на теб на иапонски ли триабва да ти се говори несзнам

ДА, ДА, моля, говори на японски, ефектът ще е поразителен!!!

# 57
  • Мнения: 4 447
Ей, Бога ми... и аз правя преШки...обаче не мога да спра да се пуля...  Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

Наистина не знам какво ги правят тези пунктуационни (ей на тая дума в речника ми излезе, че съм я написала грешно и я поправи с де У-та вЕрно ли е?) знаци - ближат ли ги, смучат ли ги...  Thinking

# 58
  • София
  • Мнения: 2 840
Aз се радвах, когато имах въжки (1-2 пъти), защото не ходех на училище 

Отразило се е!!!

# 59
  • Мнения: 1 492
Ето един много смислен пост:
Цитат
добар ве4ер
офффффффф ма мноооого имам да пи6а, ама 6а е утре или по късно ако не заспиа, биагам 4е гледам Гран Хермано оффффффффф
по4на
ади

Общи условия

Активация на акаунт