най-добрият крем за ръце, който сте ползвали

  • 38 568
  • 95
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 511
Не съм изпробвала много кремове за повече сравнение, но добре ми понася "златният крем" за ръце от серията Anew на Avon.

# 31
  • Мнения: 295
 Доволна съм от Glysomed и от кремовете на Vaseline

# 32
  • Мнения: 27 524
Ползвам основно Атрикс с лайка.
Имах и един на Дав, но е прекалено течен. Сега един немски ползвам, на Балеа, с маргаритки някакви, доволна съм.

# 33
  • Мнения: 2 386
В България бях доволна от Гарние, а за тук още се чудех...Но щом казвате за Neutrogena - ще опитам.  Grinning

# 34
  • Мнения: 3 372
глицериновото кремче на Avon от години го ползвам...имаше един период в който търсих нещо различно, но само се убедих, че точно крема на Avon е най-подходящ за мен  Peace
Peace За мен това е най-добрия крем за ръце

# 35
  • Варна
  • Мнения: 672
На Ейвън имам и ми върши работа  Peace

# 36
Освен ''Атрикс'',който сте показали на снимките,също доста качествен е и ''Глизолит'',който помага много освен за сухи и напукани ръце също и за захабени пети на краката.Това го пиша от личен опит-мн. съм доволна и от двата.

# 37
  • Мнения: 485
 На Билка с мавруд

# 38
  • Мнения: 2 323
На Орифлейм  - за ръце и нокти - със УВ филтър е и много добре подхранва без да е мазен и лепкав.

# 39
  • Мнения: 172
Аз харесвам този крем

# 40
  • Мнения: 3 459
Ползвам основно Атрикс с лайка.
Oще един глас и от мен  Grinning.

# 41
# 42
  • Мнения: 8 917
ArtDeko - имат много хубави маска и  крем за ръце със сладък бадем Peace

# 43
  • Мнения: 125
И аз гласувам за Neutrogena-невероятен е!Особено за зимните месеци,които вече чукат на вратата.Има китова мас и глицерин вътре /дококото знам/,и омекотява страхотно! Hug Наскоро видях,че имат и крем Anti-age,срещу петна.Мисля да го опитам.

# 44

Общи условия

Активация на акаунт