Отзиви за детските ботушки и обувки на Geox?

  • 6 321
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 668
За малкият съм доволна от GEOX ! Аз и мъжът ми обаче сме на мнение , че са доста дървени и неудобни обувки  Sick
Ако ще даваш такива пари ти препоръчвам ECCO  Peace - удобни , анатомични , датски са  Hug А за момичета имат супер модели и са много красиви .

# 16
  • Мнения: 2 663
Сина ми носи предимно Geox.Краката му никога не са мокри с тях, в сравнение с маратонките му Nike, Adidas и т.н.И на двамата с мъжа ми спортните обувки са пак Geox, аз имам и техни ботуши и съм адски доволна.Тази година пак мисля да си взема ботушки , стига да има нещо интересно.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 204
Засилих се онзи ден да купувам от магазина им във Варна.Бях харесала един модел полуботуши, нещо като боти  и заведох малкия да ги пробва.Естествено поисках и неговото мнение дали са му удобни.А той ми каза:"Не мамо много ми  тежат"  #Crazy Накарах го да се поразходи в магазина, а той буквално си влачеше краката.Гледах, гледах и се отказах.Той ли ме излъга или наистина са тежки така и неразбрах.Ако някой има мнение да сподели. Rolling Eyes

# 18
  • София
  • Мнения: 1 845
Засилих се онзи ден да купувам от магазина им във Варна.Бях харесала един модел полуботуши, нещо като боти  и заведох малкия да ги пробва.Естествено поисках и неговото мнение дали са му удобни.А той ми каза:"Не мамо много ми  тежат"  #Crazy Накарах го да се поразходи в магазина, а той буквално си влачеше краката.Гледах, гледах и се отказах.Той ли ме излъга или наистина са тежки така и неразбрах.Ако някой има мнение да сподели. Rolling Eyes
Мисля, че знам за кой модел точно говоришмалко са тромави  приличат леко на апрески.И мисля да се доверя на сина ти-той е достатъчно голям да прецени сам и да каже дали са му тежки.А те явно тежат.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 857
 Rolling Eyes Сега като се замисля маратонките на сина ми не бяха от най-леките също.

# 20
  • София
  • Мнения: 2 623
Много съм доволна от тази марка Simple Smile
 Купувам главно от разпродажба и хиляди пъти
бих му купила такива, а не за същата цена
Колев и Колев, които са на светлинни години от тях  Hug

# 21
  • Мнения: 634
Доволна съм от марката Peace, и за децата, и за нас Simple Smile

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 23 674
За малкият съм доволна от GEOX ! Аз и мъжът ми обаче сме на мнение , че са доста дървени и неудобни обувки  Sick
Ако ще даваш такива пари ти препоръчвам ECCO  Peace - удобни , анатомични , датски са  Hug А за момичета имат супер модели и са много красиви .
А от къде се кипуват ECCO в България и на какви цени? В Дания си купих прилични спортни объвки, които скапах от носене и от пране за 200крони. Да речем около 50лв.

# 23
  • Мнения: 195
Негативни са ми отзивите  Mr. Green На децата маратонките запарваха, т.е крачетата им бяха постоянно влажни, а на голямата даже се отлепиха отпред.  Не знам как се излъгах после пак да купя от тях, този път ботуши. След един ден носене съхнеха една седмица, нали имат някакви мембрани, явно отдолу се мокрят а отгоре нищо не се изпарява и даже се вмирисаха.  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 2 723
ЕССО има в мола на стамболийски и в един магазин в Дружба - Мода маркет. Аз другаде не съм виждала.
Страшно съм доволна от ЕССО и майка ми и баща ми носят основно такива. Жалко, че момчешки моделчета така и не харесах, но за девойки имаше много приятни

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 23 674
Ще се ходи в мола на Стамболийски. Никси, имаш ли спомени за цени ориентировъчно? За мен искам да си купя.

# 26
  • Мнения: 4 668
А от къде се кипуват ECCO в България и на какви цени? В Дания си купих прилични спортни объвки, които скапах от носене и от пране за 200крони. Да речем около 50лв.
Тук са по - скъпи , около 130 лв. , но правят често намаления и тогава ти излизат наполовина  Peace
/ говоря за детските /
Дамските и мъжките са от порядъка на 250 лв. +- Дамските ботуши вчера ги гледах - 289 лв.
Освен в мола , както вече казах имат магазин и на пл.Славейков .Новата колекция ще я заредят след 15.10. Аз я чакам  Peace
За мен тези обувки си заслужават всяка една стотинка от цената  Grinning

# 27
  • София
  • Мнения: 1 845
Pipinkaя
а намаленията кога са, на какъв принцип-сезони, колекии?

# 28
  • Мнения: 4 668
Сезонните намаления са си както трябва - в края на сезона се разпродава колекцията на 50 % .
но правят и междинни , защото аз примерно началото на септември купих страхотни есенни обувки от магазина на Славейков за 64 лв.

# 29
  • Мнения: 2 829
купувала съм само маратонки на Геокс на сина ми,--страхотно издръжлива са и си струват парите Peace
на 12 год е и изкара почти 3 сезона с тях,още би ги носил,но му порасна крака ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт