Лети АПРИЛче към земята, а мама скубе си косата!

  • 15 333
  • 292
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 925
Илит, айде да се ораганизираме до Премаман да го видим столчето ? Аз пък много се чудя, защото Мая още не стои седнала стабилно, даже изобщо, а столче вече ни трябва покрай захранването, пък и онзи ден я сложих в столчето на Ели на Марта и Мая беше супер доволна ( столче на Бреви ) и не се суркаше и седеше много стабилно вързана с леко пусната облегалка. Сега си говорим за столчето с Пепи и той е повече за Поли на Чико, по-удобно ми се вижда. А нали сме близнаци - не можем да взимаме решения и вика : "ми да всемем и двете " Joy
За бънджи и проходилка - те са различни неща - ние ще взимаме и двете  Peace Бънджито става и на люлка в момента да се люшка, докато стане по-стабилна на крачетата. 
Peace

# 46
  • Мнения: 221
Ивалекс,скорошно възстановяване. HugКак издържа Вяра тези 4 дни в болницата!?!
Столче за хранене-подариха ни дървено столче,което става после на стол с масичка.Същото ,за което е писала и dari stz .Доволна съм,макар,че Калина не е стояла много в него,но наши приятели имаха такова и детето си го ползваше до първи клас.
Косопад-и аз имам и вече спрях да се боря с него.Каквото и да правя,тя си капе. ooooh!
Страчи,разликата преди и сега е наистина голяма,но не се отчайвай,вероятно пак ще се оправи. Peace
А като говорим за преди и сега-при мен килограмите са ми тревога.Писах вече ,че имам още 10-тина да свалям и не мърдат,а пък и аз не мога да се справя  с диетите.Никоя от старите дрешки не ми става,май наистина ЕГН-то си е от значение.ThinkingСъс сина ми преди девет години ми беше необходимо доста време-около година да се възстановя напълно,но още от втория месец имах напредък ,а сега е страшно. ooooh! ooooh! ooooh!

  Моя Калина едва се научи да се клатушка на коленца. И не пълзи, ами само се отхвърля напред.
Като нашата Калина. Joy

# 47
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
Здравейте,
Бяхме на док.Всичко ни е ОК.Дори гърлото ни,коеот беше зачервено миналата седмица,сега е добре.Направихме една 4-5 часова разходка и сега момъка е пушка:)Няма и помен от ядосаното и криво бебе от вчера.
Варненки,хайде да се видим утре или вдругиден,чче после заминавам,а след това като се върна,кой знае какво ще е времето Sad
neci,отиваме тук:
http://www.orpheus-spa.com/home/bg/index_bg.php?category_id=480&parent_id=1

# 48
Здравейте , относно килограмите аз все още кърмя и за тия 6 месеца не можах да си върна килограмите. Според мен докато се кърми се пазят резерви и кг не се свалят..ще пиша като спра да кърмя.

Косопада- страшно много ми пада косата, реша се задължтелно на прозореца в спалнята щото иначе правя килим в стаята...а как са ви зъбите ..на мен от февруари насам май са ми се развалили 2    Rolling Eyes  /а тогава всичко беше наред /

Захранването - Марти не иска зеленчуковите пюрета- почти никакви , виж с плодовите въпросът не стой така - обича ги всичките.

А за къпането - ние /по -точно мъжа ми/ къпем Марти всяка вечер и главичката с шампоан /четох че не трябвало всяка вечер с шампоан/ -та той през главата най-много се поти как няма да му я измием.

За седенето -Марти много много не иска да седи седнал, обаче пък умира да стои на колене и хванал се за кошарата и прави едни  движения ..клати се напред- назад или подскача нагоре -надолу ...почти седи сам но като мине известно време и клюмва или настрани или напред. А иначе и мен ме е страх -щото Марти седи точно така на кошарата захапал "оградката" и понеже се повдига и изправя краката в коленете и е на косъм от политането надоу -пред кошарата съм сложила две огромни възглавници, които са в готовност да поемат удара.

И имаме вече две зъбчета  Hug

# 49
  • Мнения: 226
Момичета мерси за пожеланията и честито и на другите минирожденници! Тортата я приключихме набързо - Алекс милия само се облизваше наоколо Joy
Sve_dim аз пък толкова навивам мъжа ми да се прехвърлим на БТК, а ти ме разколебаваш сега newsm78 За свещичките- преотстъпвам ти правата Wink
Ламичке, вие цялата рода сте медийни звезди. Ще те гледам непременно!
Колкото до любимите храни - всичко досега - тиква, морков, картоф, пащърнак, спанак, а за плодовите да не говорим! Laughing Алекс си е лакомниче. И все пак - броколите категорично ги отказа, но го излъгах като смесих с тиква и ябълка. Забелязах обаче, че от чистите сливи и на Хип и на Ганчев го боли коремчето, пръцка и повръща малко. Sick
Преди месец ходих на дерматолог и относно косопада ми изписа дражета Мерц, но не съм вземала.
Момичета, вчера си мислех, че приключи спокойното майчинство! Алекс вече стига навсякъде сам, прави беличка след беличка - то не бяха извадени памуци, надъвкани клечки за уши, скъсани гниги, омазано ДВД, скъсани връзки на обиколници Joy Ей сега такова сваляне на килограми ще падне! Като стана въпрос за килограми - аз също напълнях след раждането и по време на кърменето.
От утре почвам да уча сериозно за изпита ми, така че ще се опитвам да не се разсейвам много и само да ви попрочитам тайничко. Лека нощ и целувки на всички бебковци! Hug

# 50
  • Мнения: 354
Eeeeee, Хриси много хубаво място. Дано много хубаво си изкарате!!! Полюбопитствах, защото наближава нашата първа годишнина от сватбата и ще ходим и ние някъде май ще е на Мелник. Аз го обожавам и жалко, че няма да мога да си пиина руйно винце колко ми душа. Blush
Satriani по какво учиш? Толкова ми се приучва пак като чуя изпит... честно. bowuu
 Да повдигна въпрос за нова година вече ме ръчкат приятелите да мислим къде какво..., а аз като си го представих какъм джомбур е навсякъде и  #Crazy Sick, мноооого от идеите отпадат автоматично newsm78. За сега най-удачно ми звучи на вила или нашата или на братовчед ми все са на село.
Лека нош от мен и прегръдки на всички !!!

# 51
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
Ламичке,  днес видях рекламата на предаването. Ива Дойчинова ли ще е водещата, аз я обожавам тази жена! напомни пак  преди датата, че да не пропуснем. Flutter
 baby_neutral моя синковец е станал 7,100 кг и 65 см, фонтанелта е 10 /каквото и да значи това/. май малко дребнички вървим. взеха му кръв и не гъкна, сега ще носим и пиш. дадоха ми едно стерилно контейнрче, а утре от аптекат ще взимам и някакви специални приспособления за взимане на урина, то това по принцип е по-трудно при момиченцата, но айде ще се възползваме от нововъведенията. ще пиша какви са.

# 52
  • София
  • Мнения: 529
Няколко дни не влизах и едвам изчетох писанията!
Мими вече е на 6м, захранена с оризова каша, доволна от живота. Скоро я чух за пръв път да се смее  с глас Laughing Иначе усмивки дава непрекъснато, колкото по-широко отворена уста - толкова по-голяма емоция изразява! Mr. Green

Неусетно семейното ни ложе се оказа наистина "семейно". Двете девойки искат да са с нас - едната със зов за папкане, другата с рев, че "И'кам пис гомото" (демек "Искам да спя на голямото легло"). ама 1,60м си е тясно за 4-ма и сега едното детско легло пренесохме в спалнята и го залепихме без решетка до нашето - е голям кеф! Сега успяваме и да поспим Mr. Green

За спането на Мими - преди спеше непробудно, после започна да се буди 1-2 пъти да папка, а сега ... буди се поне по 1 път всеки час... Да не говорим, че през деня с шумните игри на кака й и с интересните неща по улиците хич не може да спи. Днес спа чак в 15ч за 10 мин в мен, и после в 20ч за още 15 мин... как издържа незнам

Разгледах снимките от конкурса на аз-жената  - страхотни бебоци! Но определено ми събраха погледа невръстните бобоци с висящи от устите кебапчета, люти чушки и луканки #Crazy #Crazy #Crazy

Утре и ние сме на консултация и трябва да носим урина. Взех и лепкащите се контейнерчета и обикновени. От Ида знам, че нашето педи не иска да взимам урината с лепкащите се контейнерчета, защото влизат в контакт с кожата за повече време и дават фалшиви резултати за бактерии... Ама как да я накарам да се изпишка когато аз искам и където аз искам???  Thinking

# 53
  • Мнения: 226
Добро утро момичета! Лек ден!  bouquet
Ние днес отиваме за ваксина, урина и кръв - голяво реване ще падне сигурно #Crazy
neci, изпитът ми е по Marketing Management in Practice - последен от една следдипломна квалификация към CIM - Лондон. И аз хич не съм настроена за изпити сега Sad
mitbul, фонтанелата е може би 1,0 см - така поне описват размерите при нас. А нашата е почти затворена.

# 54
  • Мнения: 354
Satriani Поне ако те скъсат си имаш добво оправдание, но Naughty ти не гледай да се възползваш и започвай да учиш! Успех!!!
ara75И ние така залепихме кошарката,  да има една страна по обезопасена(през деня си е с решетката). Значи пада във вашето семейство веселба Laughing.
Монко се буди точно, ама точно на 3 часа и иска незабавно да яде, а приди месец два пропускаше поне едно от нощните хранения.
Чао мамета , хубав ден!

# 55
  • Мнения: 635
Веси - ти беше поръчала май това , искам да попитам как е като размер, ние сега сме 68см., дали кое да поръчам че да ни ства за през зимата и дебеличко ли е доволна ли си
http://www.laredoute.fr/vente-combinaison-cocoon.aspx?productid= … e&pagesize=16
 Мерси

# 56
  • София
  • Мнения: 2 440
Страчи, ние бяхме взели едно столче на Бреви за племенницата, но то беше отначало с висока масичка /и подлагахме възглавничка под дупето/, после масичката стана точна, но поставката за крачетата й стана малка. Много беше недомислено. Трябва да се регулира задължително поставката за краката и височината на масичката.
Хубава идея е, да се организираме на шопинг оглед. Sunglasses

# 57
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Ara, много е лесно, утре сутринта веднага щом се събуди малката, я взимаш на ръце като да я издържиш с отворено памперсче под нея..до 5мин. ще се е изпишкала в контейнетрчето него можеш да го държиш или да го сложиш върху памперса....поне ние така взимахме урина.

# 58
  • Мнения: 635
Здравейте,
 честит празник на малките бебчовзи, толкова бързо мина времето !

От ден на ден ми ства все по мило и като че ли обичта ми става все по силна , особенно като ми се смее , всяка сутрин като стане и я погледна ме дарява с широка усмивка !

Захранването - ние започнахаме на 4 ри и половина, и вече спокойно си яде почти всичко особенно като е гладна, през ден ядем каша, но тая на физо крем е доста течна , вие как я давате , който ползва такава , вчера ядохме и на Хумана - бананавоа, много я хареса! Когато огладнее или и харесва нещо даже си смуче устничките и издава един звук на задоволство !

Как ви минават дните ? Чудя се зимата какво ще правим ?

# 59
  • Мнения: 135
Здравейте,

Честито на празнуващите днес

kler кашата на фризокрем я сгъстявам като добавя малко от кашата на беби

А зимата и аз се чудя какво ще правим  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт