падна от спалнята чувствам се ужасно

  • 2 156
  • 59
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 983
И на моята приятелка, бебката е падала 3 пъти. Не се обвинявай. То аз пък с нашия "кошмар", трябва да се застрелям.

# 46
  • Мнения: 88
При нас се случи днес,оставих го на средата на спалнята и отидох до кухнята да му взема пюрето и като се върнах буквално след секунди го видях паднал по корем на земята и хленчи.Много се изплаших,но като го вдигнах той започна да се смее и се успокоих,добре че не се случи нещо лошо.

# 47
  • София
  • Мнения: 1 423
Не се обвинявай. И моя син е падал три пъти от спалнята  Wink Тепърва колко има още да падат и да стават.  Hug

# 48
sachuvtsvam ti razbiram te ,no trqbva da se podgotvish za oshte mnogo padaniq

# 49
  • Мнения: 1 049
Не мога да разбера как така ги оставяте на спалнята и отивате до другата стая да вземете нещо  newsm78 Че може да се случи да падне е така, дори и да има някой до него няма гаранция. Но много от паданията могат и да се избегнат при повече внимание, просто едната ръка трябва да е винаги върху бебето или по-добре го оставете на земята за малко. Така ни учиха акушерките още от болницата... Въпрос на навик. Моята започна да пада чак като проходи, иначе не.  Wink

# 50
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Не мога да разбера как така ги оставяте на спалнята и отивате до другата стая да вземете нещо  ...

Не е само въпрос на навик за съжаление, а и на възможност. За първото падане на Наско си бях виновна изцяло, но втория път падна от дивана в кантората, в която работя.  Сама, на работа с тримесечно бебе, опитвайки се да му оправя количката, за да се приберем - просто не ми достигна трета ръка да го подпирам.

# 51
  • Мнения: 1 049
Сама, на работа с тримесечно бебе, опитвайки се да му оправя количката, за да се приберем - просто не ми достигна трета ръка да го подпирам.


В такъв случай е по-правилно да го оставиш на земята за малко върху едно одеалце евентуално ... нищо, че не е най-удачното място, но е СИГУРНО. Те така и така се озовават бебенцата на земята, поне да не е след падане от високо, че такива неща могат да станат... направо да ти настръхнат косите. Слава Богу все пак, че рядко се случват Thinking

Последна редакция: ср, 17 окт 2007, 15:22 от kati_t

# 52
  • Бургас
  • Мнения: 10 353
Не се притеснявай, моя син падна първо от дивана докато баща му се опитваше да го облече  Wink , после на към 9 мес. падна от проходилката, понеже не се спира за еадна сек. на едно място.Сега се мъчи да върви и колко падане, колко нещо  ooooh!  Laughing а и колко още ги чака децата.Вярно е че трябва да се внимава и да сме винаги до тях, но тя белата става точно когато най-малко очакваш, просто за секунда невнимание.Не се чувствай виновна   bouquet

# 53
  • Мнения: 141
И моят син падна от дивана на 9 месеца и аз се чувствах виновна както и ти но така растат децата падат,  стават нали знаеш че юнак без рана няма  Rolling Eyes

# 54
  • Мнения: 79
Ох,и нашата дъщеря падна от повивалника,направо изпаднах в истерия,но добре че им са дебели главите и Господ да ги пази,че като си помисля какво може да стане и ми настрахват косите.

Последна редакция: ср, 17 окт 2007, 19:54 от ionkovi

# 55
  • Мнения: 645
Колко още падания ще има! Но първото е най - страшно - да. За мама.  #Crazy
При нас сега всичко минава с целувка - и синина, и охлузено коляно и цицината. И на мен ми минава от целувката! Wink Wink Simple Smile

# 56
  • Мнения: 3 478
И аз да се повторя с другите  Mr. Green, коко има да ти пада още. Първият път е наистина стресиращо за родителите, но децата обикновено го преживяват много добре без сериозни последици Peace

# 57
  • Мнения: 985
Моята беба падна за първи път на 3 месеца от спалнята,но изобщо тогава не плака,може би защото не е много високо и от долу е килим.Иначе оттогава до сега през ден пада или все намира къде да се удари.вече изобщо не я слагам по спални и дивани Naughty,само на земята или в кошарата.Но въпреки това пак намира начин да се удари,даже преди 2 дни се обърна барабар с проходилката. Crazy

# 58
  • София
  • Мнения: 9 125
Огчо вече 3 пъти пада от леглото. Хем все го гледам. Само да се обърна и вече е на съвсем друго място. Страшно подвижен е. Много пълзи. Слава Богу нищо не му стана.
Това май си е част от порастването. Пак като сте устискали чак до 9 месец с първото падане...  newsm10

# 59
  • Мнения: 208
Спокойно мила, когато моето детенце падна за първи път се чувствах като теб. Постоянно мислих ами ако се беше ударила лошо, ако си беше ударила глават и т.н.Дори когато си лягах в съзнанието ме изплуваха всевъзможни картинки но това отмина.Не се притеснявай, не се чувствай гузна, ако нещо те притеснява наглеждай твоето мъниче за някакви симптоми в следствие на падането и ако има такива чак тогава започвай да се  притесняваш.Споко.

Общи условия

Активация на акаунт