падна от спалнята чувствам се ужасно

  • 2 149
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 621
Спокойно, едва ли е имало дете, което да не е падало, че и по няколко пъти. ..
Peace

# 16
  • Мнения: 2 908
Моята вече пада над 6 пъти на главата си-удря я отзад на тила всеки път.Отделно я изпусках като беше на 2 месеца от кошницата за кола.Откачах от страх,звънях по лекари-казаха,че ако не повръща няколко часа след това,ако не е сънлива,и ако си фокусира погледа и ако е игрива и няма нищо,и че "главите им са гумени"... LaughingЕ,не мога да я опазя-не ходи с проходилка и все се мъчи да се катери където и падне-покатерила се някъде,ама краката и гумени и хоп-люшнала се и тупнала пак на глава отзад-ами гледам да ходя след нея постоянно,но не успявам всеки път.

# 17
  • Мнения: 2 197
Спокойно, наистина се случва на всяко дете. Тепърва ще имате още падания и контузии. Нали знаеш, така порастват децата.
И цицини и белези ще има. Няма страшно. Моята дъщеря падна за първи път, когато двамата с баща и бяхме на 30 см от нея. Леглото е високо метър. Е, изкарахме си акълите, но след 1 минута малката абсолютно беше забравила случката.

# 18
  • Мнения: 1 183
Не се притеснявай изобщо миличка,всички са падали(аз си мислех,че на мен няма да се случи,но 3 пъти е падала до сега,не можах да я опазя)  Embarassed ,всички май минаваме през това.

# 19
Спокойно дето на братовчедка ми пада доста често Али е на 1.2месца и сигурно е падала около 15пъти.

# 20
  • Русе
  • Мнения: 2 354
да и аз все още си спомням първият път когато падна бебето от спалнята  Embarassed, голямо реване и то и аз ...и аз като теб се чувствах мноооого виновна...спокойно.... Hug Heart Eyes

и при нас беше така.
Май няма бебе, което да не е падало

# 21
  • Мнения: 169
Много глагодарско милички.Пуснах тема за да се почувствам по малко притеснена и да намеря подкрепа да не ми е толкова гузно съжалявам ако съм отнела от ценното време на някой от вас.Благодаря още веднъж  bouquet

# 22
  • Мнения: 186
Не се притеснявай,нормално е,така пораства всяко дете.Запази самообладание и го наблюдавай.Вече и другите мами споменаха,че трябва да се притесниш единствено ако повърне.Иначе всичко е наред!Отсега нататък гледай да го слагаш на безопасно място,когато го оставяш без надзор.

# 23
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
И аз ще се присъдиня към отбора на летящите бебета. Моето диване реши да скочи от спалнята когато още нямаше 3 м.
На много момичета се е случвало - това, че е станало при теб не означава, че си лоша майка.

# 24
  • София
  • Мнения: 44 120
ооо спокойно, моя падна доста по-малък...беше на 4-5 месеца;)
не си безотговорана, тепърва ще има да пада от къде ли не, няма да може да я предпазиш от всичко дори да гледаш нон-стоп само в нея Simple Smile
наблюдавай я само за симптоми 24 часа...

# 25
  • Мнения: 254
Съчувствам ти, но едва ли има мама, която да не е преживяла това. Щом всичко е наред не го мисли и не се обвинявай.

# 26
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Ей сега и майка ми се обади, че без да иска не е видяла Вики и той пак е паднал... вече му е 4-ти път ... Спокойно, няма деца, които да не са падали поне веднъж   bouquet

# 27
  • Мнения: 326
Тепърва ще има да падат нашите деца... Една майка беше казала нещо от рода на "Когато децата падат - земята се огъва."
Вярвам,че е така.... Peace

# 28
  • Мнения: 2 755
Много ми е странно, разбирам да падне 1,2,5 пъти, ама 15 и повече #Crazy Не мога да не си помисля майката като не гледа детето си, при условие, че вече е падало и знае, че пак може да се случи, какво толкова по-важно има да гледа Shocked

# 29
  • София
  • Мнения: 44 120
даа за едномесечно бебе 15 пъти са бая наистина....

Общи условия

Активация на акаунт