И пак невероятните brownies (браунис)

  • 45 096
  • 151
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 958
Звучи разкошно и точно за моя вкус........ Simple Smile Ще ги пробвам!

# 76
  • Мнения: 940
Дам, мисля че си права. Проблемът е, че никога не съм яла браунис досега  Blush

трябвало е да сипвам по-малко в чашките.

Задължително ще пробвам пак  Peace  /но да мине повечко време, че са доста калорични и тежички  Whistling /

Аз пак да се намеся, но пробвай в тавичка. Така ще стане на квадрати--едно истинско брауни. Simple Smile

# 77
  • Варна
  • Мнения: 476
Дам, мисля че си права. Проблемът е, че никога не съм яла браунис досега  Blush

трябвало е да сипвам по-малко в чашките.

Задължително ще пробвам пак  Peace  /но да мине повечко време, че са доста калорични и тежички  Whistling /

Аз пак да се намеся, но пробвай в тавичка. Така ще стане на квадрати--едно истинско брауни. Simple Smile

Благодаря ти за съветите      bouquet
Засега обаче се опитвам да пласирам вече направеното. В долната си част е доста глетаво и малко тежичко.  И нещо не се хареса от половинката.  Rolling Eyes
Нарязах купичките наполовина и пробвах да запека пак долните   ooooh!   chef

Чудя се дали ще се получи, ако ги натроша и ги сложа в лек млечен крем  newsm78 
/съжалявам, че разводнявам темата  Confused/




# 78
  • Мнения: 6 390
страхотна рецепта

# 79
  • Smallville
  • Мнения: 994
За пръв път ядох такова нещо в Англия, продавачката също беше '"брауни".Беше много вкусно.Не ми е идвало на ум да го приготвя в къщи,но влизам в готварския и гледам  тема за"Браунис".Потекоха ми лигите и ако не беше толкова късно да съм си легнала,щях да съм запретнала ръкави вече.Още утре ще се пробва.

# 80
  • Plovdiv->Toronto
  • Мнения: 1 361
ЕliZ, те трябва да са глетави и плътни, това е идеята  Grinning!
Мисля да ги спретна днес  Heart Eyes.

Блонди, пак изкушения от теб  Twisted Evil ...

Последна редакция: нд, 08 ное 2009, 06:52 от eli_c

# 81
  • Plovdiv->Toronto
  • Мнения: 1 361
ОК, ето ги от вчера вечерта, страхотни са на вкус  Crazy, напомнят декадентски шоколадов кейк, аморето на дитка, мнооого шоколадови и плътни  Mr. Green ...



# 82
  • Мнения: 27 524
Ели, много хубаво изглеждат. Украсата от какво е?  Blush

# 83
  • Plovdiv->Toronto
  • Мнения: 1 361
Мерси  Grinning!
Пудра захар. Имам една тавичка специално за браунис, тази седмица я купих и още не я бях пробвала. Та това и беше "кръщенето" Mr. Green. Към нея върви комплект пластмасови формички, които се слагат отгоре и се посяват с пудра захар, какао, може бадемово брашно, всичко което може да се сее ... С тавичката се правяи и чийзкейк, още не съм пробвала.

# 84
  • Мнения: 349
Да Ви попитам, тъй като започнах да ги правя, но нямам хартия за печене, дали ще стане ако във формичките сложа фолио?  Embarassed Извинявам се ако ми е глупав въпроса. Блонди   bouquet

# 85
  • Мнения: 940
Леле, каква тавичка Simple Smile

Мисля тези дни пак да ги направя, тъй като ни станаха любимите брауниз. Мерси Блонди!

# 86
  • Мнения: 27 524
Тавичката и формичките са супер  Simple Smile

cvetimira, стават без проблем, аз в София си ги правя с фолио и стават идеално  Peace

# 87
  • Мнения: 349
Сложих ги вече, малко по-късно ще пиша резултата.
Блонди, често си "крада" рецепти от теб и всички са   love001  newsm74

# 88
  • Мнения: 27 524
 Blush Благодаря ти  Hug

# 89
  • Мнения: 349
Да си призная честно забравих да сложа солта  Embarassed, но пак станаха превъзходни. Блонди   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт