"Колет от чужбина"

  • 33 711
  • 378
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 1 436
Да се оплача - вчера ми се върна колета за Амели и то ако се съди по клеймото, е върнат от холандските пощи Crossing Arms Shocked. Някъде по трасето са разляли нещо върху кутията, та адресът е размазан и не се чете - явно затова  Rolling Eyes. Ще го опаковам наново и ще го пращам след празниците, ама така ме е яд  Crossing Arms

ЛаДолче, оправяй се, че е кофти баш по празниците  Hug

# 346
  • Мнения: 1 280
Juturna, споко,Амели ще си го получи,виж моят колет до нея е стигнал..а и аз съм в USA като тебе..за 2 седмици е пристигнал.

# 347
  • Мнения: 1 017
честита Коледа, момичЕта  Hug


Самурайка и ЛаДолчЕ: дали си получихте коледните колетчЕта?  Flutter

# 348
  • Мнения: 580
Честита Коледа и на теб! Аз чакам още  Wink

# 349
  • Мнения: 1 017
Честита Коледа и на теб! Аз чакам още  Wink


 Shocked Sad трябваШе да е пристигнал вечЕ...добре, чЕ не съм сложила ниЩо, което би се развалило...
дано до края на семдицата да го получиШ  Hug

# 350
  • Мнения: 580
Не се притеснявай, ще го дочакам Wink
Щом пристигне, ще докладвам!

# 351
  • Мнения: 2 093
В духа на новогодишното настроение, и аз да се похваля сьс страхотния колет, напьлнен с толкова много лакомства, който получих от Свити Hug. Получихме колета на рождения ден на сина ми, така че изненадата беше чудесна.  Дано и моя колет скоро да се появи.



Честита Нова година на всички

# 352
  • Мнения: 214
В духа на новогодишното настроение, и аз да се похваля сьс страхотния колет, напьлнен с толкова много лакомства, който получих от Свити Hug. Получихме колета на рождения ден на сина ми, така че изненадата беше чудесна.  Дано и моя колет скоро да се появи.
Мн се радвам 4е съм успяла да 3арадвам цялото семейство.
Вси4ко хубаво на вси4ки ни пре3 новата година.

# 353
  • Мнения: 580
Получих си колетчето от Финландия! Мерси много, толкова хубави неща!  Hug Hug Hug
Аз се извинявам най - искрено, не съм пуснала още американското колетче  Sad Но поне съм го стегнала, така че щом свърши ваканцията и не съм толкова заета, веднага го пускам!

Честита и весела Нова Година на всички Simple Smile

# 354
  • Мнения: 1 224
И аз ,и аз си получих финландското колетче точно след НГ и малкия го нападна веднага и нямам снимка  Grinning . Много благодаря mama B, страхотен беше! Аз да си призная  Embarassed се забавих с твоето колетче, но го пратих ЕМS за компенсация, ще пристигне до 3 дни!Ще имате един закъснял коледен подарък от едно мързеливо (и преболедувало) джудже! Wink

# 355
  • Мнения: 1 017

Ииииии, какви хубави новини  Heart Eyes
Много се радвам, че сте си получили пакетчетата  Hug Heart Eyes Hug
Самурайка, изобЩо не се притеснявай  Heart Eyes И да се оправяШ бързо  Hug
И на двете да кажа: това сладко, дето ви го пратих (и го мислих дали няма да се счупи и да провали цялата "пратка" Laughing) е много известно и почитано тук. На български не знам името на плодовете, но са от тези, които растат почти само в Лапландия, пълни са с антиоксиданти (и от козметичната марка Лумене много ги тачат  Flutter) и повечето хора даже харесват вкуса и семчиците Mr. Green

# 356
  • Мнения: 580
Ох, много му се чудих на това сладко, но гугълнах и го намерих на немски - Moltebeere, което за съжаление нищо не ми говори  Mr. Green
В неделя ще го дегустираме, че и мъжа ми и дъщеря ми все се навъртат около бурканчето, но съм им казала само да са посмяли  Naughty

# 357
  • Мнения: 1 224
Хе-хе! И аз много му се чудих, даже на ЛС щях да питам, даже не бях сигурна дали е сладко, но от съдържанието дешифрирах "захар" та се убедих че сладко ще требе да е.И аз ще правя палачинки за закуска в неделя и ще докладвам!

# 358
  • Мнения: 3 927
Благодаря на пепеляшка за пратката с Kaesekuchenhilfe - днис си го взех от пощата. Кутийката май беше отваряна и отново залепена с тиксо, но вътре имаше 4 пакетчета  Simple Smile
Много благодаря   bouquet  bouquet

# 359
  • Германия
  • Мнения: 8 104
Благодаря на пепеляшка за пратката с Kaesekuchenhilfe - днис си го взех от пощата. Кутийката май беше отваряна и отново залепена с тиксо, но вътре имаше 4 пакетчета  Simple Smile
Много благодаря   bouquet  bouquet
Алелуя, амин, осанна и каквото още там има....
Сериозно си го получила #Crazy
о, чудо на пощите! Laughing

Бях го отписала вече. И все пак ми е любопитно каква ли е съдбата на първото....а ти пратих нарочно от 2 различни фирми, за да кажеш после има ли разлика  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт