Ходите ли на високи токчета?

  • 8 023
  • 133
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 4 916
През седмицата почти непрекъснато съм на токчета  Peace по тази причина в колата държа едни равни обувки за шофиране  Party

# 106
  • Мнения: 2 498
Да, винаги!

# 107
  • Мнения: 6 618
Само когато се налага .Явно нещо не са ми наред стъпалата ,но за мен високите токове са кошмар.Пробвах с три вида стелки на Шол и пак не става...........

# 108
  • Мнения: 619
Да, обичам екстремно високи токове... Но имам и обувки с по-нисък ток. Единствените ми равни чепици са едни летни джапанки...
  Peace
И аз така .. Crazy

# 109
  • Мнения: 891
Да, само на такива ходя  Peace
Всичките ми обувки са с много висок ток  Peace

# 110
  • Мнения: 1 645
Poчти всичките ми обувки ,боти и ботуши са с ток, ниски имам 1-2 чифта. Винаги   съм с токове,единствено лятото чат пат на равна подметка. 1,75 см............съм, мъжа ми също не хич не се съобразявам с тез размери. Той е на същото мнение Peace

# 111
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Да почти винаги  Hug

# 112
  • Мнения: 2 829
само когато имам повод,иначе не,не съм свикнала и не се чувствам комфортно

# 113
  • Мнения: 1 322
Откакто родих много рядко ми се случва да обуя обувки на токчета. Това се случва само по някакви поводи. Но въпреки това не спирам да си купувам такива обувки.

# 114
  • София
  • Мнения: 289
Да, почти винаги.  Peace

# 115
  • Мнения: 7 430
...и  аз като теб харесвам такива височки, ама като не мога да свикна с тях ooooh!
Имам само един чифт полуботушки с висок, тънък ток и съм ги слагала общо 3 пъти - последния път бе за дискотека Joy ...ама танцувах с тях само 10м. и после се събух босичка Mr. Green

....сигурно трябва по-често, по-малко за да се свикне newsm78

# 116
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Обожавам да ходя на високи токчета, но го правя много рядко.

# 117
  • Мнения: 209
Aз също съм фенка на високите токчета,придават по-елегантен вид на жената,а моя стил е именно такъв...

# 118
  • Мнения: 898
Въпреки че не нося високи токове, не съм против тях.
Но едно нещо много ме дразни. 
Доста от жените носещи високи токове, не могат да ходят на тях и изглеждат смешно. Най вече това са жени под 30 години.
Момичето или жената която е решила да ги носи да си даде първо отговор на въпроса може ли добре да ходи на тях. Ако не може да се научи чак след това да  ги слага, за да не се получават комични картинки.

# 119
  • Варна
  • Мнения: 1 383
С нежелание.
За мен това е малко изтезание за жената, ама нейсе - като сме решили, че е хубаво...

Общи условия

Активация на акаунт