Ходите ли на високи токчета?

  • 8 039
  • 133
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 611
Имам много яки обувки на токчета, обувала съм ги по - малко от 5 пъти. На абитуриентския бал едва се довлякох с такива до ресторанта и с влизането ги събух, та и досега ме бьzикат как съм имала нам кьв си костюм, па съм била с обувки с платформа. Затова пък как куфях на Рейнбоу...  Crazy
Преди 2 години си купих разкошни ботуши с високо токче, ми няколкото пъти, които ги обух едва се довлякох до вкъщи - голяма болка в краката, направо не мога да стоя. Па какво вървене удрям...  Crazy
Кажете ми моля, как вървите на такова нещо? Колкото и голямо желание да имам... просто не мога  Sad

# 1
  • Мнения: 582
Само на сватби  Wink

# 2
  • Мнения: 5 393
Почти никога.Не мога и това е.Иначе ми харесват на външен вид, но не мога да ги нося.

# 3
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Преди да забременея - само на високи. От ниски обуви ме боляха краката.

# 4
  • Мнения: 4 435
Аз ходя предимно на такива.Ниски имам 4 чифта ,но съм ги слагала по 2-3 пъти всеки от тях.

# 5
  • Мнения: 1 165
Ходя само на високи.Ниски имам един-единствен чифт и едни маратонки.

# 6
  • Плевен
  • Мнения: 973
От около 2 години съм обувала само 2 - 3 пъти  обувки с високи токчета (заради бебка). По принцип харесвам да ходя с такива обувки, но не ежедневно.

# 7
  • Мнения: 288
ненавиждам ги

# 8
  • София
  • Мнения: 4 966
Последните обувки,които си купих са с огромен ток.Но много ми харесаха и бяха нещо,което търсех.
Взех ги разбира се с идеята да ги нося.
Много се харесвам с тях,защото съм и нисичка де Blush
Но определено ми е трудно да ходя  с тях.
От колата до избраното място и така. Blush

# 9
  • Мнения: 5 317
да,ходя предимно на високи токове.

# 10
  • around the world
  • Мнения: 651
Много обичам, но за съжаление с моите разширени вени  не мога дълго да издържам на високи токчета  Sad.

# 11
Харесват ми,но съм отвикнала,ходя предимно със спортни.

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Почти винаги сьм на висок ток - само лятото слагам ниски чехли понякога и имам един чифт маратонки.

# 13
  • Cофия
  • Мнения: 1 212

същата работа съм и аз   Laughing

# 14
  • Мнения: 814
Е, високият ток прави кракът да изглежда страхотен!
Много харесвам обувки с високия ток и носих такива с желание, въпреки  ръста си, ама след неголям период от кипрене така ми се деформираха ставите, че сега търся удобна обувка за ежедневието с височина на тока 4-6 см. За официални и не толкова официални случаи си позволявам висок ток, но за определено време.
 А като зная мои познати какви проблеми имат заради ежедневно носене на обувки с платформа и висок ток, ооооооооо, не, замислих се сериозно. И се отказвам, но не мога да нося и обувки с равна подметка или 2 см. височина на тока. Не ми пасват на извивката на крака!

# 15
  • Мнения: 138
Имам една много забавна  история с високи токчета ... Беше отдавна... и на едно парти едни приятелки ме бяха облекли като жена ,та и на високи токчета се бях покачил ..голям купон беше  Joy Joy hahaha! Щях едва ли не да се пребия ..Так ,че ВИСОКОтоковото ходене не е лесно занимание  Simple Smile( ако мога и аз да се произнеса) .. 
Успех на пробващите и начинаещите ВИСОКОтокови дами !

# 16
С тези копита дали мога да ходя с тях...? Mr. Green

# 17
  • Мнения: 6 164
Не знам как да гласувам - ходех много и се справям чудесно с ходенето на всякакви височини на тока, но не ходя почти никак последни години - бременност, бутане на количка и тичане по хлапето - не върви някак...

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 4 227
Въпрос на навик е.
Без ток се чувствам сякаш съм побита в земята.
Може да не е голям - но задължително и винаги съм с ток.

# 19
  • Мнения: 2 386
Аз съм се опитвала - ами не мога! Висока съм 180 см почти и не ми се налага...
Но съм като перце - духнеш ли ме - падам! Laughing

# 20
  • Мнения: 3 622
Ходя постоянно на токове, ниските са ми само маратонките, джапанките за плажа и едни ботуши които слагам като завали сняг

# 21
  • Мнения: 2 161
Свикнала съм на високи токове.Аз с ниските обувки имам проблем,ако нямат поне някаква платформа,на една страна отивам,нямам опора.С високи токове дори шофирам,имам приятелка,която си сменя обувките в колата.

# 22
  • Мнения: 27 524
Да, преди ситния ходех само на такива, бях свикнала и ми беше много удобно. Сега по-рядко ги слагам и купувам средна височина, майка съм все пак  Joy

# 23
  • Мнения: 4 358
Преди време нямах ниски обувки, а сега имам само 2 чифта на високи токчета.
В петък ще се обзаведа с още 2 - започвам да си наваксвам  Laughing

# 24
  • Мнения: 865
Гласувах.Незнам,как някои се спъват на токове,аз на равна подметка си чупя краката.Носила сам ниски обувки през 2те бременности и не се чувствах аз!Скоро като проходи хлапето пак ще трябва да мина един етаж по-ниско ,но няма как.

# 25
  • Мнения: 994
Много обичам да ходя на високи токчета, но с тези софийски улици и павета просто се въздържам, да не говорим че и обувките се съсипват! Даже трябва да си призная че вече съм отвикнала Blush и краката много бързо ми се уморяват

# 26
  • Мнения: 5 577
Нося предимно токчета, удобни са ми, свикнала съм. С маратонки или ниска обувка се спъвам и падам постоянно, много съм смешна.

Пък и харесвам женски крак + висок ток.

# 27
  • Мнения: 1 919
много харесвам, ама неходя редовно..незнам защо не ми е удобно..мисля, че трябва повече практика на ТОКОВЕ за да се всвикне....ама живот и здраве напролед ще съм по упорита!

# 28
  • Мнения: 2 220
Нося понякога. Много харесвам обувки с тънък ток, дори и да не е много висок. Но не е много практично...

# 29
  • София
  • Мнения: 1 176
Ходя на токчета, да. Нямам обувки с равна подметка сега като се замисля. Но не си купувам и обувки с много висок ток де.

# 30
  • Мнения: 798
Винаги ходя на високи токчета. Аз дори кола не мога да карам с равни обувки. Маратонки обувам ако случайно ме замъкнат в някоя гора. На равни обувки се чувствам като патка.

# 31
  • Мнения: 2 047
   На работа ходя само с високи токчета. Не ми е деформиран крака, нито пък ме уморяват. Номерът е, че си купувам само удобни обувки.   Laughing

# 32
  • София
  • Мнения: 7 064
Ходя много често на токчета. Колкото и странно да звучи на ток около 5-6 см. ми е много по-удобно от равна обувка. Според мен е въпрос на навик.

# 33
  • София
  • Мнения: 4 767
Много ги харесвам, но обувам изключително рядко- само при повод. Не ми е проблем ходенето, но съм 1.73 и понякога се чувствам твърде висока с токчета, защото ставам 1.80  Crazy
Ама тази зима задължително ще си взема ботушки на поне 5 см токче  Whistling

# 34
  • София
  • Мнения: 3 787
Само лятото ходя на ниски обувки.Зимата съм винаги на токчета Wink

# 35
  • Варна
  • Мнения: 2 388
Свикнала съм на високи токове.Аз с ниските обувки имам проблем,ако нямат поне някаква платформа,на една страна отивам,нямам опора.С високи токове дори шофирам,имам приятелка,която си сменя обувките в колата.
Peace
Аз също си сменям обувките, когато шофирам, защото само на токчета ходя или с платформа, дори джапанките ми са с платформа - нисичка съм. Този сезон обувките ми са с по-дебел ток и определено са ми по-удобни от предните тънки токчета.

# 36
  • Мнения: 4 294
Ходя сами и единствено на високи токчета. Имам чифт маратонки само за фитнес, изобщо не мога да ходя с ниска обувка, просто съм забравила какво е.  Laughing

# 37
  • София
  • Мнения: 7 816
Колкото и странно да звучи на ток около 5-6 см. ми е много по-удобно от равна обувка. Според мен е въпрос на навик.

Подкрепям.  Peace  

Ходя постоянно и целогодишно с високи токчета. Страшно ми е удобно, свиква се и после не можеш без обувки с ток.  Peace

# 38
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Много искам и ми харесват, но сега като все още бутам количката някак не върви. По-нататък...

# 39
  • Варна
  • Мнения: 672
Рядко ходя  Peace
Имам, обувам  когато знам, че ще вървя малко  Embarassed
За ежедневието предпочитам равна обувка

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 4 227
Много ги харесвам, но обувам изключително рядко- само при повод. Не ми е проблем ходенето, но съм 1.73 и понякога се чувствам твърде висока с токчета, защото ставам 1.80  Crazy
Ама тази зима задължително ще си взема ботушки на поне 5 см токче  Whistling



И аз ставам толкова, но това никак не ме смущава. Харесвам се висока, а и ме харесват висока  Simple Smile

# 41
  • София
  • Мнения: 4 294
Да на работа, но на средна височина ток.
Иначе много обичам събота и неделя да си обуя удобните маратонки  Mr. Green

# 42
  • Мнения: 36 014
два пъти в годината вярвам, че отговаря на почти никога  Joy

# 43
  • Мнения: 2 229
На токчета - не мога, след 3 часа ходена на 10 см имах такива мазоли.. Sick На платформи обичам да ходя обаче. Simple Smile)

# 44
# 45
# 46
  • София
  • Мнения: 4 767
Много ги харесвам, но обувам изключително рядко- само при повод. Не ми е проблем ходенето, но съм 1.73 и понякога се чувствам твърде висока с токчета, защото ставам 1.80  Crazy
Ама тази зима задължително ще си взема ботушки на поне 5 см токче  Whistling



И аз ставам толкова, но това никак не ме смущава. Харесвам се висока, а и ме харесват висока  Simple Smile
А и аз се харесвам много, защото краката тогава стават просто перфектни  Crazy просто ми е леко смущаващо заради това, че някак изпъкваш

# 47
  • Мнения: 5 362
Не.
Гласувах с последна опция-аз не мога да стоя на тях,а камо ли да ходя Sick

# 48
  • Мнения: 2 255
гласувах 2
въпреки, че няма точно моя отговор  Joy ходя предимно на токчета  Peace но не непрекъснато  Wink имам обувки с всякаква височина  Rolling Eyes но определено много обичам да се "кекна" както викаше баба на токчета  hahaha и добре, че мога да вървя така...иначе щеше да ми е много мъчно  Mr. Green

# 49
  • Sofia
  • Мнения: 4 227
А и аз се харесвам много, защото краката тогава стават просто перфектни  Crazy просто ми е леко смущаващо заради това, че някак изпъкваш

Не намирам нищо лошо, напротив.  Simple Smile
Разхождай си дългите крака със самочувствие и без никакъв срам, знаеш ли колко жени мечтаят за това?  Peace

# 50
  • Варна
  • Мнения: 826
Не ходя.
Висока съм и само токчета ми трябват..  Embarassed
Иначе ги харесвам. Peace

# 51
  • София
  • Мнения: 3 436
Много ги харесвам, но обувам изключително рядко- само при повод. Не ми е проблем ходенето, но съм 1.73 и понякога се чувствам твърде висока с токчета, защото ставам 1.80  Crazy
Ама тази зима задължително ще си взема ботушки на поне 5 см токче  Whistling

И аз ставам толкова, но това никак не ме смущава. Харесвам се висока, а и ме харесват висока  Simple Smile
И аз съм в тази категория, но се чувствам прекрасно и с височината и с токовете. Още повече смятам тази височина за напълно нормална.
Почти не ползвам ниски обувки.

# 52
  • Мнения: 1 546
Не ходя.
Висока съм и само токчета ми трябват..  Embarassed
Иначе ги харесвам. Peace
Peace

# 53
  • Мнения: 186
Обувам понякога,но сега -по-рядко.А и в момента живея на такова място,където токчетата са противопоказни.Обичам и да ходя,а с високи токчета изобщо не е практично да трамбоваш дълго!

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 136
Обожавам тънки високи токчета и само на такива ходя. С шофирането се справям повече от перфектно, сменях си обувките само докато карах шофьорските, защото инструкторът изрично ми забрани да му се мяркам на токчета Laughing Не си спомням от кога не съм носила ниски обувки. Дори бих казала че са ми неудобни и ми е по трудно да ходя с такива. Имам само 1 чифт маратонки и едни сандалки с равна подметка за морето. Като се прибрах от почивката бях толкова щастлива като си обух пак високите сандали Mr. Green
А в ученическите ми години даже имах едно гадже, което постоянно ръмжеше против манията ми за високи токчета, защото ставах по-висока от него. Смешно ми е като се сетя сега каква картинка сме били Mr. Green

# 55
  • София
  • Мнения: 4 590
Въпрос на навик е.
Без ток се чувствам сякаш съм побита в земята.
Може да не е голям - но задължително и винаги съм с ток.


И аз съм така. Peace

# 56
  • София
  • Мнения: 2 164
Ходя само с високи обувки. Удобни са ми, с ниски не мога да ходя. Даже цялата си бременност до последно изкарах на токчета  Mr. Green

# 57
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Предимно на токчета ходя, рядко ходя без. Удължава крака и изглежда по добре.

# 58
  • Мнения: 8 917
Преди - да, сега - все по-рядко.

# 59
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Много рядко. Имам хубави ботушки с 5 см. и едни страхотни нови обувки с 3 см ток, но не ги нося.
Стърча доста над хората и не се чувствам комфортно.

# 60
  • Мнения: 337
Преди да забременея ходих много с високи токчета. Сега вече съм отвикнала. Преди някоклко дни си обух едни обувки с високи токчета и все едно бях се качила на кокили. newsm62

# 61
  • Мнения: 7 186
Аз съм висок ток addicted Wink

# 62
  • София
  • Мнения: 7 097
Иска ми се, но не мога  Rolling Eyes

# 63
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Да,но не много редовно!

# 64
  • София
  • Мнения: 2 847
Само с високи токчета ходя. Даже и сега. Ако не е отделно токче, ще е платформа или танк, но ще е високо!

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Ходя само и единствено на висок ток. Достатъчно висока съм и без тях, но походката става много по-елегантна и цялостната визия е по-добра.

# 66
  • Sofia
  • Мнения: 4 227

Особено сега!  Hug

# 67
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Да, само на такива ходя  Peace

# 68
  • Countryside
  • Мнения: 11 634
Случва се, особено зимата и есента (обувки, ботуши), лятото шляпам с чехъл, не много висок. Ааа и какво разбираш под високи токчета, аз нося докъм 5-7см, обаче някои хора казват високи на над 15см  Mr. Green

# 69
  • Мнения: 60
Всичките ми обувки са с висок ток. Имам само 1 маратонки и 1 чехли за плаж.

# 70
  • Варна
  • Мнения: 1 842
Само на такива ходя и такива си купувам. Добре, че с детето носим един и същ номер, та от време на време, като слизам до магазина например, обувам нейните.

# 71
  • Мнения: 205
Рядко нося високи токчета.Хареват ми високи обувки, но ми е трудно да ходя

# 72
  • Мнения: 603
Обожавам високи токове, правят походката страшна. В ежедневието си нося по-ниски,но вечер или когато има повод задължително съм с токчета.Само зимата е най-гадно когато е хлъзгаво

# 73
  • Мнения: 511
Обожавам високи токове, правят походката страшна. В ежедневието си нося по-ниски,но вечер или когато има повод задължително съм с токчета.

И аз така  Peace

# 74
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Ами като се замисля  newsm78 моите са или от 11 см нагоре или съм с равни обувки....

# 75
  • Мнения: 3 611
Днес се разходих по магазините, ми то сега са на мода едни ботуши ама с едно такооооова височко и тъничко токченце, че и турско да стане, не мога седя отгоре... ама пък каква виzия имат...  Flutter
Определено трябва да се преориентирам  Naughty

# 76
  • Варна
  • Мнения: 440
Предпочитам ток определено и по цял ден съм на такива. Почивните дни съм обикновено с маратонки , щото иначе не мога да стигна малкия ooooh!.

# 77
  • Мнения: 498
Да,почти само на такива ходя.

# 78
  • Мнения: 6 958
Почти никога  ooooh!

# 79
  • Мнения: 4 111
Почти никога. Много съм "спъната" в краката.  Blush

# 80
  • Мнения: 639
обожавам ви
Обожавам високи токове, правят походката страшна. В ежедневието си нося по-ниски,но вечер или когато има повод задължително съм с токчета.Само зимата е най-гадно когато е хлъзгаво
и аз така Peace

# 81
  • Мнения: 1 107
Много рядко ходя, въпреки, че мога и много ми харесват високите обувки, но каквото и да правя винаги гледам да ми е удобно на краката(имама ужасен проблем с обувките-все са ми неудобни) и затова много рядко нося такива.....

# 82
  • Мнения: 1 427
Ходя, с моят манекенски ръст Laughing е наложително.

# 83
  • Мнения: 2 039
Да, но само вечер като излизам! Не мога да хукна с токчета из Морската градина, не са ми удобни с детето  Joy Иначе вярвам, че всяка жена трябва да има поне един чифт такива обувки  Peace

# 84
  • София
  • Мнения: 4 397
Миналата година си взех страхотни чехли с токче, от доста години не бях ходила на висок ток / първо бях бременна, после родих после малкия проходи/ как да се вирна на токчета  ooooh! . Та порасна човечето и аз хоп страшен чепик на ток толкова удобно нещо не бях слагала на крака си носих ги едно лято и това беше защото пак забременях  Heart Eyes Сега се моля да не им мине модата  Mr. Green, че и догодина май няма да ги обуя, че тогава бебка ще проходи и малко ще ми е трудно токчета и прохождащо бебе  Mr. Green

# 85
  • Мнения: 4 621
Да, почти винаги Peace

# 86
  • Пловдив
  • Мнения: 2 494
Почти нокога- не че не искам, ама и без тях съм 1.80 м, с тях сигурно Слави Трифонов ще ми мине прав под мишницата.

# 87
  • Мнения: 1 951
Аз имам доста и обичам да ги нося, но само ако не се налага да изминавам дълги разстояния  Peace

# 88
  • Мнения: 739
предимно на високи токове - но моето ежедневие е дома-колата-офиса-колата-дома. и не шофирам, а се возя. за големи преходи предпочитам нещо удобно - има много яки модели с висок ток, тънък или не много, с лека платформа отпред и много удобни за ходене. също стоят много елегатно. нещо подобно например

 

# 89
  • Бургас
  • Мнения: 85
Да, само на такива ходя. Напоследък обаче нещо ми се схващат ходилата и ще сменям високите токчета с по-ниски.  newsm56

# 90
  • Мнения: 1 043
Абе аз ход на всякакви токчета, ама друг е въпросът как  Blush

# 91
  • Мнения: 83
Да, но само, когато имам настроението да се чувствам по- специално и секси. Обикновено, когато излизаме някъде с мъжа ми и приятели.

# 92
  • Мнения: 1 975
Почти никога в ежедневието, но при специални поводи се кипря  4470 Laughing

# 93
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 439
Не ходя на токове по простата причина, че съм много висока и не ми е комфортно да стърча над всички останали  Confused
Имам няколко чифта страхотни чепици на висок ток и малко по- малко ги подарявам на приятелки.

# 94
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
Откакто родих съм сложила не повече от 5 пъти,но преди това често слагах.Сега като тръгна на работа ще видим дали ще ги изтърпя.

# 95
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
  Сравнително рядко,но ми се налага.По принцип съм си висока,а като се сложа и на токчета съм като върлина. Mr. Green

# 96
  • Мнения: 164
Много харесвам обувките с ток. Действително са мн по женствени. Но от малка имах проблем с дюстабана. Последно като ходих на преглед ми казаха ,4е е 2ра степен. Не било пагубно, нито за медицински стелки и т.н. но неудобството си е налице. Вече година нося едни универсални стелки за по голямо удобство и т.н. и съм изключително доволна. слагам си ги във всяка обувка, с която излизам и вярно, че резултати има! Слагат ги и хора, без проблеми в краката! Струват около 12 лв. Стелка в комбинация с висока обувка си е най-компромисния вариант Simple Smile И въпреки всичко, ако си падате по 10см тънки токове и много остра и тясна муцунка на обувката Simple Smile и стелката няма да ви помогне срещу амортизацията на крака ви.

# 97
  • Мнения: 2 609
Преди- да, сега - не. Laughing Няма такъв отговор, не гласувах.
Милия не е от най-високите и ако обуя ще стърча над него. Sick

# 98
  • Мнения: 2 159
преди ходех, обаче покрай бременността и малката направо отвикнах Blush

# 99
  • Мнения: 5 622
По принцип не ходя на високи обувки. Но напоследък харесвам само обувки, които са на висок ток, непривичен за мен. ПОследните ми боти са с 10 см ток....  Rolling Eyes

# 100
  • Мнения: 1 616
Да, обичам екстремно високи токове... Но имам и обувки с по-нисък ток. Единствените ми равни чепици са едни летни джапанки...

# 101
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
И аз много харесвам високите токчета но .... ходя по-спортно облечена и няма как... но и да не съм спортно облечена много рядко слагам такива обувки защото съм към 1.70 висока и като обуя такива обувки и ставам... щъркел. Grinning

# 102
  • София
  • Мнения: 3 857
От шести клас започнах да нося високи токчета, едвам изчаках кракът ми да достигне минималния размер, необходим за обувки за "големи" и се изкатерих на тях. Отначало носех главно платформи, после се преориентирах към тънкото и остро елегантно токче, между 9 и 11 сантиментра високо. Чувствам се добре с тях, особено зимата, когато се носят елегантни боти и ботуши - те са ми страст. През лятото обувам и равни чехли, просто ми е по-удобно с тях.

# 103
  • Мнения: 2 309
При мен е обратно,когато ходя с ниски обувки се измарям много и дори ме боли свода ooooh!,да не казвам колко пъти си кълча краката.Парадокс,но когато съм на равна подметка се чувствам "здраво стъпила на земята" и често залитам Joy

# 104
  • Мнения: 98
Винаги на високи токчета !

# 105
  • Мнения: 4 916
През седмицата почти непрекъснато съм на токчета  Peace по тази причина в колата държа едни равни обувки за шофиране  Party

# 106
  • Мнения: 2 498
Да, винаги!

# 107
  • Мнения: 6 624
Само когато се налага .Явно нещо не са ми наред стъпалата ,но за мен високите токове са кошмар.Пробвах с три вида стелки на Шол и пак не става...........

# 108
  • Мнения: 619
Да, обичам екстремно високи токове... Но имам и обувки с по-нисък ток. Единствените ми равни чепици са едни летни джапанки...
  Peace
И аз така .. Crazy

# 109
  • Мнения: 891
Да, само на такива ходя  Peace
Всичките ми обувки са с много висок ток  Peace

# 110
  • Мнения: 1 645
Poчти всичките ми обувки ,боти и ботуши са с ток, ниски имам 1-2 чифта. Винаги   съм с токове,единствено лятото чат пат на равна подметка. 1,75 см............съм, мъжа ми също не хич не се съобразявам с тез размери. Той е на същото мнение Peace

# 111
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Да почти винаги  Hug

# 112
  • Мнения: 2 829
само когато имам повод,иначе не,не съм свикнала и не се чувствам комфортно

# 113
  • Мнения: 1 322
Откакто родих много рядко ми се случва да обуя обувки на токчета. Това се случва само по някакви поводи. Но въпреки това не спирам да си купувам такива обувки.

# 114
  • София
  • Мнения: 289
Да, почти винаги.  Peace

# 115
  • Мнения: 7 430
...и  аз като теб харесвам такива височки, ама като не мога да свикна с тях ooooh!
Имам само един чифт полуботушки с висок, тънък ток и съм ги слагала общо 3 пъти - последния път бе за дискотека Joy ...ама танцувах с тях само 10м. и после се събух босичка Mr. Green

....сигурно трябва по-често, по-малко за да се свикне newsm78

# 116
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Обожавам да ходя на високи токчета, но го правя много рядко.

# 117
  • Мнения: 209
Aз също съм фенка на високите токчета,придават по-елегантен вид на жената,а моя стил е именно такъв...

# 118
  • Мнения: 898
Въпреки че не нося високи токове, не съм против тях.
Но едно нещо много ме дразни. 
Доста от жените носещи високи токове, не могат да ходят на тях и изглеждат смешно. Най вече това са жени под 30 години.
Момичето или жената която е решила да ги носи да си даде първо отговор на въпроса може ли добре да ходи на тях. Ако не може да се научи чак след това да  ги слага, за да не се получават комични картинки.

# 119
  • Варна
  • Мнения: 1 383
С нежелание.
За мен това е малко изтезание за жената, ама нейсе - като сме решили, че е хубаво...

# 120
  • София
  • Мнения: 1 825
При мен е обратно,когато ходя с ниски обувки се измарям много и дори ме боли свода ooooh!,да не казвам колко пъти си кълча краката.Парадокс,но когато съм на равна подметка се чувствам "здраво стъпила на земята" и често залитам Joy

Рожбе, да не си ми сестра близначка? Никак не ми е грациозна походката без поне 7 см. токове. За сведение, висока съм 1.70, като до скоро мислех, че съм 1.68. Освен описаното от теб много често се и спъвам. Ще се утрепя някой ден. Чудя се как ще се оправям като забременея и родя.  Thinking

# 121
  • по света
  • Мнения: 1 587
Почти никога,харесва ми но аз определено не се справям Wink

# 122
# 123
  • Мнения: 3 830
Почти винаги сьм на висок ток - само лятото слагам ниски чехли понякога и имам един чифт маратонки.

И аз така, но имам и едни зимни обувки с естествена подметка, която е на платформа, защото не е хубаво и разумно да ходиш по заледените улици на ток Laughing Иначе гледката на жена, която ходи по леда с високи токчета, винаги е много хубава, приятна, весела, смешна, забавна и т.н.  Laughing Не че и на мен не ми се е случвало  Whistling

# 124
  • Мнения: X
Да, ходя на високи токчета, но не всеки ден, обувам ги 5-6 пъти в месеца.  Rolling Eyes

# 125
  • Мнения: X
Ходя на умерено високи токчета. Доста дребничка съм,но не мисля че бих изглеждала добре ,качена на 10 сантиметрови тънки токчета примерно, пробавала съм и се чувствам като...щъркел Sick

# 126
  • Мнения: 101
Рядко, когато няма да обикалям много, защото ми се уморяват бързо краката.

# 127
  • Мнения: 3 050
Да, ходя на високи токчета, но не всеки ден, обувам ги 5-6 пъти в месеца.  Rolling Eyes
И аз-основно на празници и по-специални случаи.

# 128
  • Мнения: 906
Не.Висока съм 175см.Смятам,че ще е прекалено,ако сложа висок ток.

# 129
  • Мнения: 336
Не ми се отдава , все се пребивам...

# 130
  • Мнения: 1 371
Заради бебето в момента - не. Не върви някакси с количката и постоянно да го придържам да ходи и аз с токове.

Иначе вечер да. Придават друг вид на тоалета, на тялото.

# 131
  • Мнения: 125
Непрекъснато ходя,даже след като бебо се роди.Малко ми се чудеха в градинките,но като съм свикнала така какво да правя? Party

# 132
  • СОФИЯ
  • Мнения: 856
Не! Само като има някакви случаи и тоалета все пак го изисква!

# 133
  • Мнения: 162
         Не винаги. Защото ставам висока, колкото мъжът ми.

Общи условия

Активация на акаунт