Ходите ли на високи токчета?

  • 8 017
  • 133
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 138
Имам една много забавна  история с високи токчета ... Беше отдавна... и на едно парти едни приятелки ме бяха облекли като жена ,та и на високи токчета се бях покачил ..голям купон беше  Joy Joy hahaha! Щях едва ли не да се пребия ..Так ,че ВИСОКОтоковото ходене не е лесно занимание  Simple Smile( ако мога и аз да се произнеса) .. 
Успех на пробващите и начинаещите ВИСОКОтокови дами !

# 16
С тези копита дали мога да ходя с тях...? Mr. Green

# 17
  • Мнения: 6 164
Не знам как да гласувам - ходех много и се справям чудесно с ходенето на всякакви височини на тока, но не ходя почти никак последни години - бременност, бутане на количка и тичане по хлапето - не върви някак...

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Въпрос на навик е.
Без ток се чувствам сякаш съм побита в земята.
Може да не е голям - но задължително и винаги съм с ток.

# 19
  • Мнения: 2 386
Аз съм се опитвала - ами не мога! Висока съм 180 см почти и не ми се налага...
Но съм като перце - духнеш ли ме - падам! Laughing

# 20
  • Мнения: 3 622
Ходя постоянно на токове, ниските са ми само маратонките, джапанките за плажа и едни ботуши които слагам като завали сняг

# 21
  • Мнения: 2 161
Свикнала съм на високи токове.Аз с ниските обувки имам проблем,ако нямат поне някаква платформа,на една страна отивам,нямам опора.С високи токове дори шофирам,имам приятелка,която си сменя обувките в колата.

# 22
  • Мнения: 27 524
Да, преди ситния ходех само на такива, бях свикнала и ми беше много удобно. Сега по-рядко ги слагам и купувам средна височина, майка съм все пак  Joy

# 23
  • Мнения: 4 358
Преди време нямах ниски обувки, а сега имам само 2 чифта на високи токчета.
В петък ще се обзаведа с още 2 - започвам да си наваксвам  Laughing

# 24
  • Мнения: 865
Гласувах.Незнам,как някои се спъват на токове,аз на равна подметка си чупя краката.Носила сам ниски обувки през 2те бременности и не се чувствах аз!Скоро като проходи хлапето пак ще трябва да мина един етаж по-ниско ,но няма как.

# 25
  • Мнения: 994
Много обичам да ходя на високи токчета, но с тези софийски улици и павета просто се въздържам, да не говорим че и обувките се съсипват! Даже трябва да си призная че вече съм отвикнала Blush и краката много бързо ми се уморяват

# 26
  • Мнения: 5 577
Нося предимно токчета, удобни са ми, свикнала съм. С маратонки или ниска обувка се спъвам и падам постоянно, много съм смешна.

Пък и харесвам женски крак + висок ток.

# 27
  • Мнения: 1 919
много харесвам, ама неходя редовно..незнам защо не ми е удобно..мисля, че трябва повече практика на ТОКОВЕ за да се всвикне....ама живот и здраве напролед ще съм по упорита!

# 28
  • Мнения: 2 220
Нося понякога. Много харесвам обувки с тънък ток, дори и да не е много висок. Но не е много практично...

# 29
  • София
  • Мнения: 1 176
Ходя на токчета, да. Нямам обувки с равна подметка сега като се замисля. Но не си купувам и обувки с много висок ток де.

Общи условия

Активация на акаунт