Ходите ли на високи токчета?

  • 8 025
  • 133
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 337
Преди да забременея ходих много с високи токчета. Сега вече съм отвикнала. Преди някоклко дни си обух едни обувки с високи токчета и все едно бях се качила на кокили. newsm62

# 61
  • Мнения: 7 186
Аз съм висок ток addicted Wink

# 62
  • София
  • Мнения: 7 097
Иска ми се, но не мога  Rolling Eyes

# 63
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Да,но не много редовно!

# 64
  • София
  • Мнения: 2 846
Само с високи токчета ходя. Даже и сега. Ако не е отделно токче, ще е платформа или танк, но ще е високо!

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Ходя само и единствено на висок ток. Достатъчно висока съм и без тях, но походката става много по-елегантна и цялостната визия е по-добра.

# 66
  • Sofia
  • Мнения: 4 222

Особено сега!  Hug

# 67
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Да, само на такива ходя  Peace

# 68
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Случва се, особено зимата и есента (обувки, ботуши), лятото шляпам с чехъл, не много висок. Ааа и какво разбираш под високи токчета, аз нося докъм 5-7см, обаче някои хора казват високи на над 15см  Mr. Green

# 69
  • Мнения: 60
Всичките ми обувки са с висок ток. Имам само 1 маратонки и 1 чехли за плаж.

# 70
  • Варна
  • Мнения: 1 841
Само на такива ходя и такива си купувам. Добре, че с детето носим един и същ номер, та от време на време, като слизам до магазина например, обувам нейните.

# 71
  • Мнения: 205
Рядко нося високи токчета.Хареват ми високи обувки, но ми е трудно да ходя

# 72
  • Мнения: 603
Обожавам високи токове, правят походката страшна. В ежедневието си нося по-ниски,но вечер или когато има повод задължително съм с токчета.Само зимата е най-гадно когато е хлъзгаво

# 73
  • Мнения: 511
Обожавам високи токове, правят походката страшна. В ежедневието си нося по-ниски,но вечер или когато има повод задължително съм с токчета.

И аз така  Peace

# 74
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Ами като се замисля  newsm78 моите са или от 11 см нагоре или съм с равни обувки....

Общи условия

Активация на акаунт