Излизане вечер по мъжки

  • 11 144
  • 145
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 2 556
Абе какъв личен живот сега, нали сам си е избрал личния живот да си е с жена му. Моля ви, недейте така. Той самият не би никога поискал да излезе сам и това е. Само който не обича истински, той пледира за личен живот  Naughty Mr. Green

# 106
  • Мнения: 72
 #Crazy #Crazy Ти сериозно ли говориш ?? Много крайно изказване!! И според мен СУПЕР погрешно  Naughty

# 107
  • Мнения: 2 556
ох ще падна от смях вече  Grinning обобщавам някои мнения просто, моето си го акзах по-напред някъде  Mr. Green

# 108
  • Sofia
  • Мнения: 280
не разбирам защо тази злоба и ирония  ooooh!

# 109
  • Мнения: 2 556
Абсолютно е само ирония, без никаква злоба - гарантирам  Simple Smile

При да речем 20 - 30 години семеен живот - живот и здарве - никога да не излезеш без партньора си ми се струва невъзможно, но знае ли човек...

# 110
  • Мнения: 72
ох ще падна от смях вече  Grinning обобщавам някои мнения просто, моето си го акзах по-напред някъде  Mr. Green
И аз така си помислих, но с последния си пост ме заблуди  Laughing
Злоба не усещам да има .. може би малко ирония  Simple Smile .Абе важното е да се разбираме и да се обичаме , а вече кой как приема и разбира нещата си е индивидуално  Peace .

# 111
  • Мнения: 2 556
И аз така смятам, това, което ме тръшна, бяха мненията, че само който не обича истински, иска някакви си лични пространства, затова имам и аз леко опростени изказвания в тази тема Mr. Green

# 112
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Личното пространство е нещо необходимо, но то не включва непременно излизане по отделно. Моят мъж никога не е имал мерак да ходи някъде без мен. Но аз съм го правила, естествено с неговото съгласие.

# 113
  • Мнения: 2 663
По принцип съм съгласна с всички тези теории за лично пространство и пр.,но само по принцип Mr. GreenЕто,тази вечер мъжа ми е на служебен банкет,без жените,и уж приемам зряло нещата и не съм истеричка,но докато го гледах как се конти и парфюмира...е ми такъв яд  ме хвана,че всякаква толерантност се изпари EmbarassedМного често ми казва-излез и ти някъде.Добре,но с кого да излезна,като одавна средата ми не е същата,пък дори и да излезна,през цялото време ще се тревожа за децата,така че не става някак си newsm78

# 114
  • Мнения: 72
Е, да ... никога няма да е както преди  newsm63

# 115
  • Мнения: 2 427

Аааа,няма такива неща при нас.Мога да направя изключение и да го пусна на някое друго ергенско парти или на редовния обяд по мъжки,което е нещо неизбежно на 31 декември ,но с това се приключва.Никакво ходене по нощите!Един мъж трябва да се държи изкъсо.Иначе не си дават сметка за това което правят Mr. Green.Един вид за тяхно добро е Mr. Green.И за моя радост съпруга ми споделя същият ред на мисли,прекалената свобода не е на добро Wink.Имал е 30 години на разположение да обикаля света напред назад сам.Ако желае свобода моментално ще му я подаря.Само че от там нататък ще си блъска главата сам,щото аз просто ще си намеря мъж на когото му е хубаво с мен,не с познати и приятели.Точка Crossing Arms!

# 116
  • Мнения: 2 556
Честно да ви кажа, на мен това желание на жените да излизат само с мъжете си ми прилича на някакъв вид зависимост. Един вид не ми е добре, ако не съм си с мъжа до мен и това е. Майка ми е точно от този тип жени. Това направо ме плаши. Ами аз се чувствам добре и с мъжа си, и сама с приятелки (което е ОК и за мен, и за него) Просто не мога да си представя той да иска да е навсякъде  с мен, или аз да му вися на врата, дори когато катери планини, което за мен е хипер безинтересно. Какво, човека трябва да се откаже от хобито си, за да е само с мен ли? Или аз няма да мога да спомена някакви типично женски клюки, защото сядайки с приятелки в пицария, той ще е чинно до мен? Не, мерси ще кажа аз на този начин на пазене на семейния уют.

# 117
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Завиждам на тези, на които мъжете им искат да катерят планини Twisted Evil Моя е голяма мърда, дай му да лежи на дивана и да зяпа в телевизора Tired
Ох, пак спамя Embarassed

# 118
  • Мнения: 2 556
Рени, моят не само катери планини и разглежда пещери, но е и йога и вегетарианец. Това е наистина супер, но също създава затруднения понякога  Wink Така че угодия няма Mr. Green

# 119
  • Мнения: 2 427
Честно да ви кажа, на мен това желание на жените да излизат само с мъжете си ми прилича на някакъв вид зависимост. Един вид не ми е добре, ако не съм си с мъжа до мен и това е. Майка ми е точно от този тип жени. Това направо ме плаши. Ами аз се чувствам добре и с мъжа си, и сама с приятелки (което е ОК и за мен, и за него) Просто не мога да си представя той да иска да е навсякъде  с мен, или аз да му вися на врата, дори когато катери планини, което за мен е хипер безинтересно. Какво, човека трябва да се откаже от хобито си, за да е само с мен ли? Или аз няма да мога да спомена някакви типично женски клюки, защото сядайки с приятелки в пицария, той ще е чинно до мен? Не, мерси ще кажа аз на този начин на пазене на семейния уют.

Тес,принципно си права,аз без моя мъж излизам,но той без мен нйе!Вяра на мъж нямай!Правило номер едно!Не го дръж съвсем вързан,ама прекалената либералност неминуемо води до изневяра,освен ако не е някоя плюнка,на която никоя жена не би обърнала внимание.Моя мъж за сега ми е много верен,обаче пепел ми на устата ако греша,нооо окаже ли се сам,подпийнал,в компанията на приятели и има ли някоя красива непозната,която да му се хвърли на врата,не знам как ще удържи питона в гащите!Колкото и да е трагично е истина.
Докато ако с мен се случи подобно нещо ще се огранича единствено до флирта от разстояние,ей така за повдигане на настроението.Това е в повечето случаи разликата между мъжа и жената ,в това се състои спора да го"пусна" или не сам.Мъжете са безотговорни,досущ акана като децата. Crazy

Общи условия

Активация на акаунт