Бременност-ескапел

  • 37 419
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
zdr mpya problem koyto iskam da spodelq e 4e izpolzvah ESKAPEL TRYABVASE DA MI DOYDE NO NE NI DOYDE I DO DEN DNESEN NE E PODESTVALO LEKARSTVOTO .IZPIH TABLETKATA NA  1 PRI TEST ZA BREMENOST MI IZLIZAT 2 4ARTI ,NA KAKVO SE DALJI TOVA .HODIH NA PREGLED LEKARQ MI KAZA 4E NYAMA NISTO PONE DO 1 MESEC V SLU4AY NA BREMENOST  NE SE VIJDALO DALI IMA ILI NE KAKVO STE ME POSAVETVATE .NYAKAKVI DR LEKARSTVA S KOITO DA PREKRATYA BREMENOSTA AKO V SLU4AYA SE USTANOVI /

# 16
  • Мнения: 1 335
Двете черти показват бременност ако са се появили в указаното време за тестване.
Ако си гледана с коремен ехограф е възможно да не се види нищо в матката, защото е рано.
Оттук ти предстои трудно и болезнено решение. Аборт по желание се прави до 12 г. с. (надявам се да знаеш как да сметнеш седмиците).

# 17
AMI NYAMALI NAKAKVO LEKARSTVO S KOETO DA PREKRATYA BREMENOTA ,DA S TAKIV URED ME GLEDAHA ,A SIS KAKIV E VIZMOJNO DA SE VIDI V TOZI MOMENT OT BREMENOSTTA.SLED KOLKO VREME SE VIJDA 4E IMA NALIRIE NA BREMENOST I VIJDALI NA KOLKO E DOLU GORE PLODA.BLAGODARQ

# 18
  • Мнения: 1 335
Вагинален ехограф показва много точно къде е плодното сакче при 7-10 дневно закъснение на цикъла. Кога ти беше последния цикъл (първи ден на кървене)?
Не, в България е незаконен аборта с медикаменти. Извършва се т. нар. кюретаж под пълна упойка. Мърдане няма, бъди отговорна за здравето си и се обърни към специалисти в болнично заведение

# 19
zdraveite.az sym na 19god...pih eskapel sled edin gaf s edno momche...sled dve sedmici si napravih test za bremennost i beshe otricatelen,a ako si bremenna,nali moje da se razbere sled edna sedmica.hapcheto go pih sled 13h sled akta...tri dni sled tova zapochnah da si piq protivozachatychnite hapcheta,koito ne bqh pila okolo mesec...i v momenta nqmam nikaksi simptomi da mi doide?!kak moga da razbera dali sym bremenna?!ne vqrvam na testa zashtoto tam pishe che rezultata moje da byde povliqn ot priema na razlichni hapcheta...pomognete mi,molq vi daide mi syvet!

# 20
  • Мнения: 2 229
...kak moga da razbera dali sym bremenna?!...

След като не вярваш на тестовете, отиди на гинеколог - най-сигурно е! Peace

# 21
Здравейте!Миналия месец на 15 се случи тъй,че се наложи да пия ескапел,на 20 ми доиде(не на датата).....а сега не идва....ходих на доктор,който ми каза че имам киста и за това ми закъснява,възможно ли е наистина да е от това и от хапчето? БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО!  Praynig

# 22
  • Мнения: 1 335
Да, напълно възможно е да е от кистата. Ако след 3-4 дни още нямаш цикъл, звънни на док. Вероятно ще ти предпише препарат за предизвикване на цикъла.

# 23
  • Мнения: 131
Няма  значение, че си издърпала капачето.А за цикъла не дей да се притесняваш-мисля, че е от хапчето което си пила!То ескапела по принцип много обърква цикъла!Но все пак се е наложило да го пиеш...

# 24
Направих си тест и беше отрицателен....днес е 35 ден.... Cry
  Здрасти незнам към кого да се обърна и на мен ми се наложи  да пия ескапел за първи път пих го ....и една седмица след тово прокървих....незнам до кога ще е така пия витамин С обаче аз съм много страхлива и като ми се случват такива неща се притеснявам ужасно много Embarassed Embarassed А тук като чета мненията за това хапче тръпки ме побиват аз очаквам да има някаква промяна но ме е страх

# 25
  • Мнения: 1 335
violina23, всичко ще  наред. От хапчето е това кървене. Ако продължава въпреки вит. Ц-то, обърни се към гинеколог.

# 26
violina23, всичко ще  наред. От хапчето е това кървене. Ако продължава въпреки вит. Ц-то, обърни се към гинеколог.
  Много ти благодаря за успокоението  bouquet А ми незнам дали ще ми спре аз го пия един ден този витан ще видим......но много благодаря

# 27
Здравейте.Преди около месец с приятеля ми сгафихме и пих Ескапел. Нямах кървене, както повечето дами споменаха,но ми закъснява с вече 4 дни. Адцки много се притеснявам,нямам симптоми че съм бременна,а по принцип цикъла ми е точен(от около половин година). Искам да попитам възможно ли е закъснението да се дължи от хапчето? Благодаря ви предварително.

# 28
Zdraveite, pi6e vi edno mnogoo pritesneno mom4e. Zna4i rabotata stana taka, 4e s priqtelkata mi pravihme kakvo pravihme i malko sled pikoviq moment, osyznavam 4e prezeravtiva koito si bqh slojil se e skusal i absoliutno vsi4ko koeto e bilo v nego .... vi e qsno kude i kak se razpredelilo. I taka... spored neinite iz4isleniq tq e v ovulaciq, sled 3 4asa bqh kupil hap4eto "eskapel" i tq go izpi.... i sega kakvo sledva, mnogo vi molq obqsnete mi kakvo to4no 6te stane i kajete kfo moje da stane 6toto ne iskam da mislq ako ne6tata se stekat ne kakto trqbva...  Sad Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Rolling Eyes Rolling Eyes newsm78 newsm78

# 29
здравейте!Пиша ви относно тази тема тъй като за жалост и на мен ми се наложи да пия ЕСКАПЕЛЕ(презеративът се скъса).При мен случаят е следният, пих го след 13ч след гафа, след 5 дни цикълът ми дойде (точно на датата, когато и трябваше) със мн силни болки в корема(тях по принцип си ги има,но не толкова ужасни колкото бяха). По принцип цикълът ми е 6 дни и толкова си беше. Всичко мина нормално и без усложнения, но проблема ми е, че сега (два дни след края му) ме боли корема малко над яйчниците, болката е постоянна и неприятна, особено ако се смея или кашля. Ще съм особено благодарна някой ако успее да ми помогне и да каже има ли вероятност да съм бременна(от което най мн се притесявам и побърквам)? И на какво може да се дължи тази болка...help me!

Общи условия

Активация на акаунт