En attendant les vacances de Toussaint ou FRVIII-2

  • 20 571
  • 286
  •   1
Отговори
# 270
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Вклю4вам се само да ви кажа 4е ви 4ета  Hug

Малкия от петък има фарингит и сега кашля доста, а от тази сутрин май и аз го прихванах  Sad Дано само не си го прехвърляме така вкъщи един на друг  Praynig В събота вдигна 40.2 градуса температура, та в 3 4аса през ноща си правихме хладка вана  Tired

Bistraz, в Париж има ясли които работят и денонощно. Друг е въпросът дали ще намерите място. Но нека парижанките ти отговорят по-конкретно, защото аз съм в провинцията  Wink

# 271
  • Мнения: 353
една хубава,особено ценна програмка-и да не чувам вече оправдания,че липсата на кредор възпира творческото ви вдъхновение-пробвах я-ок си е
http://www.metodii.com/bg_PhBgFr.html

# 272
  • Мнения: X
За кирилизиране ползвам това:  http://2cyr.com/   Чукча доволен.

Ники проходи днес. Изведнъж - стана и тръгна. Надула съм се като хелуинска тиква от кеф.

# 273
  • Мнения: 3 241
Честито за първите крачки на Ники, права си да си горда!
Ама от сега нататък започва тичане след двама юнака  Grinning

# 274
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Мишенце, 4естити ходещи кра4енца на Ники!  newsm68

# 275
  • Мнения: 1 017
Pisha na latinica,kogato vlizam vyv foruma prez telephona si, koeto sym i go obiasniavala veche.
Haide ostanete si sys zdrave niama da vi moria poveche da mi chetete latinicata.

 


 

# 276
  • на езерото
  • Мнения: 263
  Мишенце, честито и от мен, за ходещите крачета на Ники, целувки!

# 277
  • Мнения: 1 909
Мише, честити ти ходещи краченца! Ако си искала да отслабваш - сега вече и да не искаш, ще успееш Grinning

Мама Щрумф,  дръжте се! Моя младеж пък хвана някакво  гастро  с повръщане (особено посред нощ Sad , най-обичам), но днес май му е минало, дано не е успял да го предаде и на сестра си, която пък е хремава.

Не мога да разбера защо по нашия край не се продават дебели дрехи в магазините. Даже и за дечицата, не мога да намеря нито пуловери, нито дори полари.  Вярно, че не е чак толкова студено като другаде, и че е почти винаги слънчево, но тази сутрин например беше замръзнало и температурата е едва 1°.

Надин, я не се връзвай Mr. Green

# 278
  • Мнения: 3 241
Надин, ние се радваме винаги да ти четем писанията, дори да са написани на китайски   Wink

# 279
  • Мнения: X
Чумби, тоя гастро е гаден, Бобо го беше хванал.
Набави си едно немско хомеопатично Vomitusheel. Такова чудо няма - действа бързо и безотказно.

# 280
  • Мнения: 353
уф-пак гаф.По-точно недоразумение-извинявай Надин-изобщо не съм имала предвид теб,или пък лично някой
една хубава,особено ценна програмка-и да не чувам вече оправдания,че липсата на кредор възпира творческото ви вдъхновение-пробвах я-ок си е
http://www.metodii.com/bg_PhBgFr.html
Исках да кажа,че някои мами се оправдават с липсата на кредор,за да не пишат.Явно пиша неразбираемо и обмислям да престана да пиша.

Мишенце-и аз преди ползвах 2 cyr ,но е по-голяма врътнята-пишеш,"превеждаш",копираш,прехвърляш...А какво правиш в скайп или кюто?Губиш по 10 мин на отговор? Wink
А тази програмка е идеална.Вече си пиша нормално в чата и във форуми,който нямат кредор.И буквите са подредени, по-добре.Писна ми да натискам "v" и да ми излиза " з" ...или "sth" за " щ".И се кефя ,не се заяждам. 
Плюс това създателите предлагат кирилицата да си стане стандартния начин за писане в чатове,мейли,СМС ...Както направиха руснаците.Там забраниха ползването на латиница  Peace,което аз горещо подкрепям (аз започнах да се замислям  "ъ" ли е,или е  "а" в някой думи,благодарение на чатенето,аз-даскала,какво остава за децата)

Мишенце-а хубава рецепта за пита "Слънце" имаш ли  Laughing?Браво на юнака-стягай прощъпулника.  bouquet

Чумби-за хрема вземи allium cepа composé.Дават се по три гранулки сутрин и вечер.Може да се разтворят в супена лъжица вода-така ги давах на бебето.Хремата го държа два дни-мен 10,така че има смисъл.   

# 281
  • Мнения: 847
Гледам бавно ,но славно се доближаваме до заветната нова тема...
Надин , и Шомон , и двете се изразявате добре ,ясно и разбираемо и ще е глупаво да спрете... Peace
Сега ви оставям,4е тук едно хубаво слънце е пекнало и е грехота да се изпуска... Hug

# 282
  • Мнения: X
Шомоне - питката на Биляна (Болярска питка) - потърси я в готварския. МНого е сполучлива. Оформя се като слънце или както си искаш.
Питките на Карина също са лесни и сполучливи, пак в готварския. Ако се наредят в тавата плътно и оформят като слънце, пак се получава каквото искаш.

Аз питка ще меся, да... тоя уикенд. Прощъпулника е сладък ритуал, няма да го пропуснем.

# 283
  • Мнения: 1 909
Май се разминахме леко с гастрото (да чукам на дърво), а с хремата все някак ще се преборим. Само специалната торта ще пострада. Ще видим дали въобще ще успея да направя торта - засега съм направила баклава.

Мише, приятен прощъпулник, да кажеш накъде се ориентира малкото мишоче  Grinning

Приятен уикенд на всички и ако някой намери вдъхновение, май вече е време за нова тема?

# 284
  • Мнения: 2 907
Браво на Никито на Мишето. Аз като се сетя какви мъки бяха, че да проходи мишанито. Лази до 15 месец почти.

Аз не обичам да отварям теми, Клео е спец, но тя се затри някъде. Да не би да е в Бг.? Който иска да отваря, нека обаче не съм аз  Wink

Какво с Надин и Шомон? Четох, но не видях нещо съмнително.

Да ви кажа, че в продължението на мерд-а ще има посвещение от поне една шапитр за Сосиетé Женерал, завалиите.
Сменям тактиката - ирония вместо гняв. Че от гняв ще ми спре сърцето. Най-сериозно!

Общи условия

Активация на акаунт