Новата седмица 04.04 - 10.04

  • 7 242
  • 137
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 419
Гиа,
Изчакай до утре и виж как ще се държи лелката - ако искаш да си откриеп някакви признаци за бременност винаги ще можеш, защото както много мимичета са споделяли първите признаци са почти 1:1 с ПМС. Ако се съмняваш в цвят или сила и утре продължи да е различно, нищо не пречи да направиш едно профилактично тестче Wink (но по-добре да си с идеята че ще е '-', за да не се разочароваш)

# 16
  • Мнения: 2 123
Цитат на: Aya
Гиа,
 ако искаш да си откриеп някакви признаци за бременност винаги ще можеш, защото както много мимичета са споделяли първите признаци са почти 1:1 с ПМС.

  202uu

точно така.
вчера даже знаете ли какво си мислех... мислех си, че всички т.нар. "симптоми" на ПМС или на ранна бременност може да ги имаме и без да правим бебе, или пък да сме преди леля.
Да вземем например една отпадналост, или раздразнителност, или дори т.нар."придърпвания" - всички тези неща може да са налице във всеки един момент при всяка жена /а защо не и мъж Laughing /...

# 17
Хубава седмичка и от мен, момичета!!!

Слънчицето навън и настъпващият край на моята лелка ме карат да се чувствам чудесно dance  dance  dance  Искам да ви заразя с моето добро настроение  261uu
 С новият месец се връщат и моите надежди за така желаното бебче!!! Съгласна съм, че този месец трябва да изгоним всички лелки ignore2

# 18
  • Мнения: 2 825
Цитат на: Sunshine
Клара един съвет от мен - докато лекувате бактериите (предполагам, че ще е с антибиотик) искай да ти дадат и нещо антимикотично да пиеш.


Не е с антибиотик (поне от това което про4етох) ...изписа ми някакъв вагинален крем и едно хап4е...забравих ги как се казват. Пише оба4е 4е не са препоръ4ителни за първите 3 месеца от бременноста, та затова отложихме бебеправенето.

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 757
Добър ден и от мен Simple Smile
Пожелавам ви усмихната и изпълнена с много любов седмица и само добри новини:)
Аз отивам днес при моята лекарка и си умирам от страх, все си повтарям ,че не може все да е лошо  , но в същото време доста ме тресе страха. Хайде аз тръгвам - стискайте палци  Weary

# 20
  • Мнения: 3 010
Здравейте мили моми4ета. От4аяна съм и то много!!! Какво да правя незнам! 15 ден закъснение, отрицателен тест, придърпване леко всеки ден, болки в гърдите. Представяте ли си какво напрежение е това. Не искам да ходя на лекар. Моля Ви посъветвайте ме какво да правя

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 757
И на мен така този месец закъсня , но не пропусна, но лекарката казва , че е от температурните разлики. Само се успокои , с притеснение няма да си помогнеш , ако толкова си притеснена отиди на лекар . Моят съвет е само един - да се успокоиш. Wink

# 22
  • Мнения: 1 419
Цитат на: dendy
Здравейте мили моми4ета. От4аяна съм и то много!!! Какво да правя незнам! 15 ден закъснение, отрицателен тест, придърпване леко всеки ден, болки в гърдите. Представяте ли си какво напрежение е това. Не искам да ходя на лекар. Моля Ви посъветвайте ме какво да правя


Чакане, лекар, или кръвен тест  Wink

# 23
  • Мнения: 2 123
Денди, сигурно имаш причина да не искаш да посетиш лекаря си, но при 2 седмично закъснение просто ТРЯБВА  да отидеш!Мисля, че с отрицателни тестове само доктор може да внесе яснота и спокойствие по случая ти.
успех

# 24
  • София-Лозен
  • Мнения: 621
Цитат на: dendy
Здравейте мили моми4ета. От4аяна съм и то много!!! Какво да правя незнам! 15 ден закъснение, отрицателен тест, придърпване леко всеки ден, болки в гърдите. Представяте ли си какво напрежение е това. Не искам да ходя на лекар. Моля Ви посъветвайте ме какво да правя


dendy, последното нещо, което трябва да правиш е да се отчайваш.  Grinning Успокой се и мисли трезво. Най-разумното нещо е да се посъветваш с лекар. Искам само да ти кажа, че с настъпването на пролетта всички температури, графики и тем подобни се побъркват. Поразгледай отминалите няколко седмички и ще видиш, че всеки ден има поне по един постинг с въпрос: "Какво става с показателите?" Аз миналият месец чаках лелята на 9, а тя долетя чак на 22. Мислиш ли,че не ми минаха всякакви неща през главата. Няках никакви симптоми, но все пак посетих чичо доктор и той потвърди показанията на теста   EFN
 Praynig  Praynig  Praynig  да си от тези мами, дето им отчитат тестовете чак на 2-3 месец.

 newsm51

# 25
  • Мнения: 144
Привет на всички сладурки!!! Flutter
Днес съпругът е на преглед и може би на спермограма и се
надявам вече нещата да са добре, въпреки, че има още болки.
На всички желая лека и бебеносна седмица, а на чакащите
да видят  EFP . Praynig  newsm10

# 26
  • Мнения: 6 993
Здравейте от мен!Цяла седмица няма да ме има,но се надявам като се върна всички да сте все усмихнати и жизнерадостни:) И с бебета Mr. Green
Мен ме боли кръстът и с пустата му упоритост да не гълтам хапчета (приличат ми на хлебарки Rolling Eyes малки,бели хлебарки)...Алекс предложи да ми купи космодиск Mr. Green Сигурно после ще ме дават по телевизията...Току-виж съм измислила стихтворение за космодиска,като ония чичко с акордеона- песеничката.... Laughing  Laughing  Laughing  Laughing

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Крис мила всичко ще е наред  newsm10 После чакам да ми кажеш положителните резултати на мъжото ти Wink  / извинявай за кю- то ама ме нямаше в стаята а и не бях много в настроение/
Ео с космодиска ще убереш всички точки Mr. Green  Mr. Green Много ще ти ходи няма спор #Silly

# 28
  • Мнения: 144
Цитат на: Хера
Крис мила всичко ще е наред  newsm10 После чакам да ми кажеш положителните резултати на мъжото ти Wink  / извинявай за кю- то ама ме нямаше в стаята а и не бях много в настроение/


Благодаря ти мила Хера и аз се надявам всичко да е на ред. Praynig
 А за кю-то няма пробелми. Flutter

# 29
  • Мнения: 1 329
Денди,
незнам какви са ти задръжките, за да не ходиш на лекар, но при такова закъснение и отрицателен тест по-добре отиди.
Ако има някакъв проблем, нека да се открие навреме и да се разреши.
Стискам палци  Praynig всичко да е наред.
Дръж ни в течение!
Успех!

Общи условия

Активация на акаунт