На топчица свито като малко мишленце,в корема ни чака НОЕМВРИйско детенце

  • 11 312
  • 284
  •   1
Отговори
# 210
  • Плевен
  • Мнения: 238
И аз се чудя беба как се е събрала в коремчето,ама те са като мишчици,сгънали са се някак,док каза да не се притеснявам,пък и гледах едни картинки на бебета в коремчета и като гледам какви пози заемат ми става някак по реално как е застанала бебка в коремчето,пък и като и стане тесничко ще иска да излиза вече

# 211
  • Мнения: 177
Здравейте, мамчета!
Нещо слаба активност през уикенда. Дано това означава, че почивате активно или купонясвате Laughing

Днес съм много доволна LaughingДо няколко часа кухнята ми и коридора ще са окончателно финиширани и до края на другата седмица, живи и здрави, вече ще сме преместени LaughingМислех си вече, че няма да доживея този момент...

Мислех си, че аз съм единствената кукувица, която всеки ден си мисли за раждане и е повече от нетърпелива, ама като ви чета се успокоявам Laughing

Вчера с простия си мозък се наврях в един магазин за обувки и цяла нощ не можах да спя. Щом затворя очи и се виждам една финна мадама с нови дънки и ботушки... LaughingКошмар Laughing
Милото все ме навива да си кача и аз снимка да си покажа гордостта, ама мен ме е срам EmbarassedОбаче вчера загубих едно басче и сега отивам да качвам снимка Embarassed

Хубав ден на всички сладурани  bouquet

# 212
  • Мнения: 2 126
Браво,Мими! HugРадвам се че вече сте заедно,а ти предполагам - много по- спокойна Grinning Хайде чакаме да се похвалиш как мина първият ви ден заедно Wink

Цеци,абе ти наистина като някоа бясна кучка си се развихрила Joy Я си седни на д-то и мирни малко,че другата седмица вече ще искаш да се спреш,ама нямаааааа Grinning

Сладурка,мен постоянно ме болят кръст,кокали..абе всички споменати от теб.А нощем като ми се допикае направо сълзи ми се доплаква,като едва успея да стана - ми то всичко се схванало ooooh! Та..не си сама Party

Ооо ама аз от вчера съм с един ден в деветака,ухаааа....най-сетне Grinning Честито на всички с които сме с един термин  bouquet

# 213
  • Мнения: 3 205
Мими, много се радвам за теб! Няма по-хубаво от това да не се притесняваш за детенце и да си се гушкате двамата.
Моето голямо бебе оздравява вече  Laughing Лекарството го пресече веднага и се надявам до няколко дни вече да ми е напълно здравичък.
Мен ставите си ме болят непрекъснато, затова не го споменавам.
Днес може би ще ходим за легло до някакъв мебелен магазин. Дано харесаме нещо, че хич не обичам да обикалям.

# 214
  • София
  • Мнения: 2 437
Галакси, къщичката ви е супер  Peace

юл4е, не ви ли казаха да му давате хидратин алфа? Дано не се стигне до влизане в болницата...много е гадно. Ако помниш аз лежах с малкия там съвсем скоро Praynig

Patricia и аз ще раждам в Тина Киркова.

Мими, много хубава новинка  Hug Да го нагушкаш от мен малкото бебче  Simple Smile Ей сега ще дойде сряда и ще си се приберете у вас. Иначе, да, в началото денонощието минава в безкрайно кърмене и цедене. Това е кратък период, споко Hug

Просто Аз и аз помян нещо, не е само Дита  Whistling

Ние днес с мамам ходихме до Кауфланд и ми се отрази добре. Тъпото е, че не намерих протектори  за матрак за спалня, които в рекламата бяха по 15лв...направо без пари. Явно бързо са свършили. За сметка на това потрошихме паричките, де..не ги върнахме Flutter

# 215
  • Мнения: 3 425
аз уж щях само прахосмукачка да пускам,ама и други работи пак почнах..иначе пуснах пералня с бебешките дрешки,те не са много де,ама от мама взех доста пелени(мои де) Laughing и ги изпрах и тях,все з анещо ще служат-я за подложка,я за друго..сега я викнах да ги простира,че много нещо,пък аз кръст нямам вече Честити покупки на ДианчетоПростоАз да каже сега с гащеризон ли ще бъде? Mr. Green
Я да полегна малко,че направо Tired,пък и мойтра пак се разхълца и разбута,пак ме болиииии,ама сега ще взема но-шпа и може и да подремна TiredЮлче,радвам се,че сте се оправили-то как издържаш не знам...
Честит 9-так на Дес и всички останали!

# 216
  • Мнения: 421
Joy  Ами да си призная идеята която ми дадохте е много добра  Thinking  Hug  Hug
Но по принцип говорех за бебешки гащеризон.Явно в контекста не се е разбрало (пък и извън него).Купили сме на беба пухкава пелена цвят охра (мноооого яка  Heart Eyes ) една шапчица същия плат охра пухкав и с едно меченце отпред (мечето е бяло) и искам да е с чисто бял гащеризон.
Но сте прави - приятелката ми идва от Испания и може да взема някой бял гащеризон и за мен  Laughing  ... въпреки,че да си призная мислех да не съм в бяло и да не съм кой знае колко официална ,ама ще видим,ние всичко в последния момент

Аз сега се кефя,защото си имам нова прахосмукачка - мнооого силна всмукателна има направо ми вдига килима
 http://www.bgsdistribution.sk/servlet/Image?prodCode=69152  (похвал)

Дианче и аз като вляза в Кауфлант или някой подобен и.... излизам без пари.Да не говорим,че на излизане,ако е останал някой лев влизам в аптеките дето са в магазина и задължително си тръгвам с някоя глезотия (от 17 до 18ч всеки ден има 10% отстъпка в аопетките им - ако някой иска да си вземе бебешка козматика)

# 217
  • София
  • Мнения: 3 679
Дес, честит ти 9 месец  Simple Smile
Днес май почивате, много малко сте писали, та лесно и бързо ви изчетох. Аз пускам пералня след пералня, че не остана време. Ей, само 1 ден имам още и...
Утре докато ми звънне акушерката, че да се разберем сигурно няма да мога да си намеря место вкъщи. Вече ме обзе предстартовата треска Simple Smile
Аз да задам един въпрос, че хич не съм наясно с момчешките работи - като му се слага пампреса на момченцето пишката нагоре или надолу трябва да се сложи  newsm78
И взех да се чудя какви дрехи да си приготвя за мен за изписването - то както застудя...и знам ли кво ще ми стане.
Кошарата ни е изпрана и сглобена вече, сега чакам да ми изсъхнат чаршафите, утре ще ги изгладя и ще си подредя всичко.
Кошницата и нея съм изпрала, че татито да дойде направо с нея да вземем бебо  Simple Smile
Ами това е от мен, отивам да си играя с каката  Laughing

# 218
  • Мнения: 2 126
Ние днес изкарахме старото легълце дето е отгледало сестра ми и мен.Баща ми го ошлайфа с една машинка,сега ще се лакира и мисля да го разкрасявам малко,та именно по този повод искам малко идейки ако някой знае откъде мога да се знабдя с разни хубавинки  - картинки или знам ли какво дето да си апликирам легълцето????
А също и ако може да ме светнете къде да потърся матрак,че неискам да поръчвам тук да ми правят - хем са по скъпи,а и невиждам смисъл при наличието на готови.

Хайде вие сте,чакам отговори и идеи Grinning

# 219
  • Мнения: 421
... аз не съм прала кошницата за кола  newsm78 май трябва да я огледам

# 220
  • Мнения: 1 546
Хихи, ние пък, Деска, направо те омъжихме Grinning Ама гледам плановете още седят newsm10 Ще чакаме новини  WinkИ честита прахосмукачка.Ние пък май нов климатик за спалнята ще вземаме, че нашия тук е старичък, и леееко бръмчи  Thinking

Jutoo, леле, то дойде! Hug
Нети,  много хубав кораб-майка Wink
Дес, и аз искам малко да нашаря нашето легло, че и то е наследство от татито, така че-слушаме ви момичета!

Отивам да гледам един филм! Wink

# 221
  • София
  • Мнения: 3 679
Каката седна да гледа детско и аз пак на компа - прострях поредната пералня, утре ме чака голямото гладене.  Simple Smile
Дес, в Декор център има всякакви неща за декорация на детска стая - можеш да провериш там какво предлагат - имат и сайт. Все ще ти дойде някоя идейка  Wink
В Пигиса имаше доста матрачета, можеш там да провериш. Аз имам от Таня и само му изпрах калъфката и него ще ползвам.
Усещам как ще ме подгони безсънието, хубаво че ни се оправи нета, че имахме нещо проблеми с мрежовата карта  newsm78 Дойдоха тия техниците - гледаха, гледаха и викат - изгоряла ви е картата, а мъжо отвори компа, преместия я на друг порт /май така се казваше/ и ето ме на вързана съм в нета вече, че с телефона много бавна връзката и чакам по 10 мин. да ми зареди страницата...

Вие преди да отидете към родилното мислите ли да ползвате нещо разхлабващо, че да не се налага да ви правят клизма  newsm78 Аз се замислям дали да не пия един Дуфалак, че тая клизма много непирятна работа беше  Embarassed
Хайде отивам да хапна, че нещо ми пристърга - не смея да се кача на кантара вече  Embarassed Embarassed Embarassed

# 222
  • Мнения: 24
Здравейте мами, дали някоя от вас е поръчвала ушиването на спален комплект на бебо? Аз се чудя, от он лайн магазините дали ще приемат поръчка за ушиване на комплект с нестандартни размери?
Ако никой не знае, ще трябва да ги прозвънявам, щото май в сайтовете им не съм срещала този вид услуга. newsm78

# 223
  • Мнения: 2 126
Jutoo,чувала съм за някаква клизма дето се прави в домашни условия,но нищо повече незнам.Сигурно някой док би могъл да ти обясни.
Мерси за инфото дето ми даваш,ще чакам и още мнения.

totonto,в тези фирми дето шият спални комплекти 100% приемат поръчки за нестандартни размери.В онлайн магазините незнам дали ще ти свършат работа newsm78

# 224
  • Мнения: 3 205
Дианче, казаха ми за хидратина, но диването не ще да пие нищо друго освен вода. Както и да е, ужасът вече е към края си, всички сме много по-спокойни. Щом се пресече диарията, вече не е толкова опасно и постепенно ще си възстанови водата в организма. Поне не е загубил апетит и яде хумана в промишлени количества (лечебната също е с микроелементи). Надявам се да продължи да се оправя.

[Аз да задам един въпрос, че хич не съм наясно с момчешките работи - като му се слага пампреса на момченцето пишката нагоре или надолу трябва да се сложи  newsm78

Как слагаш памперс на момиченце? По същия начин слагаш и на момченце - отдолу и отпред остава празно място, така че накъдето и да я сложиш пишката- винаги я намираш надолу. Аз никога не съм гледала накъде е  newsm78  Много по-важно е да я изчистиш хубаво от нааканото, че може да се подсече, където се допира до тестисите. ЧИсти се от върха към осовата, внимателно, за да не замърсиш отвора. Дупето няма значение накъде го забърсваш, за разлика от момичешките дупета. На мен ми беше по-лесно отзад - напред.

Аз няма да ползвам разхлабващо преди клиниката, там нямат практика да правят клизма за секцио. Но в някакви стари теми можеш да намериш как се казва клизмата, която се прави в домашни условия и да си вземеш от аптеката.
Кошчето за кола го прах и чистих, че е втора употреба и си беше задължително. Както и цялата количка всъщност. Направо грейна, ама впоследствие открих, че съм пропуснала едни коланчета, та ще има прането на количката - втора серия сега като се приберем в Пловдив.

Общи условия

Активация на акаунт