На топчица свито като малко мишленце,в корема ни чака НОЕМВРИйско детенце

  • 11 297
  • 284
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 37
Нещо не съм наясно, защо после трябва да сме в отделни теми.Какво се променя???Темите ще носят мeсеца на бебетата ли??Ами как ще ви откривам вси4ки:(, ааааааааааааааааааааааа---аааааа НЕ!
Simple SmileОтиваме да се изкъпем с шушул4о, 4е прили4аме на гръмнал боилер,нещо не ми се конти днес....,ама тати си идва ве4ерта и да взимаме да се стягаме,4е......Simple SmileНе сме го виждали от 4 дни...

# 91
  • Мнения: 37
Kuku ot tina kirkova-tyk vsi4ko pod kontrol!
Dnes beshe li njakoj ot vas na u4iliste-ako da zasjakohme se na 5ija etaz-az bjah edna s nostnica.
Ve4e cedja nesto kato celi 4-5ml!!!tva s cedeneto e otvrat rabota!
Na objad mi dadoha Bojan-beshe bez sistema,jadjal dobre ot shishe-probvahme se da se kyrmim-nikyv interes ot negova strana-a shisheto za 3 second svyrshi!!!amaaa za kva dupka stava vypros-to si e za telenca.prodylzavat le4enieto no pone jade I ste hodja na 3 4asa da podavam cica-trydno ste e-ama ste se my4im.po vaznoto e 4e e projal.maj e s zyltenica-mnogo oranzev beshe...
Спокойно, има сигурно жълтеница,ама като хапва Няма проблеми:) Ти си голяма скица!!!!Нямам думи и се възхищавам на спокойствието и търпението ,което имаш за вси4ко.Много поздрави от нас.

# 92
  • Мнения: 3 416
А и аз да кажа никакво делене по месеци!!!!! Аз съм свикнала с всички не искам да се делим! Ама хич!
Сега се прибирам-купих още две бодита и чорапки и рианки-всичко по 2,бе да има беба,че като почне да се опишква и и оаква да му мислим Naughty А и пътека за коридора нова си взех и подозирам,че както съм я подкарала така ще си имам проблем с мъжо и скоро няма да ми оставя пари даже и за хляб Mr. Green
Краси,честита кошарка! Знам каква тръпка е,и аз си сложих обиколниците и като грейна стаята в жълто на зайчета LaughingИ аз от дългата страна ще махна наполовина единия обиколник,че да се гледаме baby_neutralМимка,браво,че сте успели да се нахраните и това е успех!

# 93
  • София
  • Мнения: 672
Мале - ново бебче!!!!

Честито на Лили, да и е жив и здрав мъжа!

Мале колко сте изписали - отивам да ви чета!

# 94
  • София
  • Мнения: 614
Мими, таман мислех да те тормозя по телефона, ама ти си дала инфо с днешна дата. Еее, имате напредък, браво! Дано и твойто мляко бързо да се увеличава, че там с тия големи дупки на бибероните верно ще го омързеливят детето....Стискаме дружно палци!

За какво разделяне говорите и вие сега?! Naughty Ми много ясно,че си оставаме в една тема! Специално аз ще ви изчакам да изпонародите всички, и тогава дружно ще се местим. Да не чувам повече такива работи! Hug Септемврийките и те изчакаха последната мама да роди, и тогава се изместиха в другите отчетни, нищо, че сред тях имаше родили и през август...

Аз днес нямам с какво да се похваля, нито и да се оплача, затова ме няма никаква. Някои лели днес си изписват племенниците, да идват тука и да разказват и снимки да показват! Grinning


# 95
  • Мнения: 157
Привет аз преди малко станах от леглото и се чух със Лили всичко при тях е наред само бебчо е мрънкал доста през ноща и не е могла да поспи и много е изморена.Наистина сте прави че съм спокоина все пак със притеснения нищо добро няма да стане само мога да си докарам някоя беля на главата нищо друго.Това е и моят съвет към всички няма смисъл от притеснения и нерви всичко си има решение и все пак бебчо си знае работата каквото е писано такова ще стане.
Аз днеска приключих и със последните дрешки които имах да гладя и вече всичко ми е готово сега чакам само да ми приведат паричките от нои и да си купя козмитиката за бебо и някои дреболии.

# 96
  • Мнения: 14
   Значи бебто на Лили си е при нея?? Много се радвам , че са добре. Само дето с безсънните нощи сега се започва. С всички ще е така.

# 97
  • Мнения: 37
Браво, браво, браво - ами тук ве4е ме изумяват вси4ките ни 3 мами и настоящите такива, едно спокойствие, един оптимизъм и силен дух.А така банда, никакво сломяване, горе главата!!!! smile3521
Аз си 4акам свекито да ми дойде на гости, направила съм кафенце,сложила съм това-онова,4е аз като ида, то глезене, то възглавни4ки под краката, на кръста и т.н.Аз пък не мога я накарам да дойде, неудобно й било, да не ме безпокои, докато съм била в банята- жената звъннала,ама мислила 4е спя и затворила набързо.След това я набирам и се уговорихме за гостито,айде сега ви оставям мацки,4е правя 100 неща.УУУУ масата ква е убааааа, брей, ще се натегна ся и аз.....
4ауууууу:)

# 98
  • Мнения: 3 205
Много пишете, добре че мога да чета по диагонал и разбирам от половин дума  Laughing
Аз си имах гостенка сутринта - една съученичка, с която не се бяхме виждали от години (тя живее в Германия). Бременна е в петия месец - първо бебе. Та си приказвахме цяла сутрин за бебета и раждане с нея, докато Иво сновеше насам-натам и се понаакваше от време на време  Crazy Много освежително ми подейства.

# 99
  • София
  • Мнения: 672
Айде пак здравейте и от нас Simple Smile

Ние днес бяхме на преглед и Доки каза че сме много хубавички и сме добре Simple Smile Даже направи една снимка на бебока в профил и сега съм си я сложила до компютъра и не мога да и се нарадвам Simple Smile

Иначе мъничето е вече 2675 гр Simple Smile и е пораснало с 500 гр. за две седмици, а мама е отслабнала с 2 кила Simple Smile Ще сме хубави дългокраки сладурчета, защото крачетата отговарят на 36 седмица Simple Smile) Доки каза, че главичката му е слязла леко надолу, но още няма намерения да излиза, че корема ми е още високо, но до 2 седмици ще падне най - вероятно Simple Smile

Иначе не знам как имате апетит - аз нямам никакъв и само много леки храни ям (предимно плодове и зеленчуци). Само при мисълта за месо и тестено почва да ми се гади... направо е по-зле от 3-тия месец Simple Smile

По въпроса за кърменето -  сладурка, не смятам да го кърмя на повикване, а както си е нормално - на всеки 3 часа и нощното хранене ще се опитам да го махна при първа възможност, за да можем и аз и той да спим поне 6 часа без да се будим.



# 100
  • Мнения: 3 416
m_face сподели как става тоя номер с безапетитието Mr. Green,иначе аз доста си ям,но ако сравня с предния месец например е доста по-малко newsm78,разбира се това съвсем не ми пречи да ставам все по-голяма Mr. Green,утре ще се претегля да се отчая съвсем Laughing
Ама всички сте по принцип много спокойни и раждали не раждали,пък аз все сънувам и си представям ииии... ooooh!,особено "освежително" ми подейства описанието на юлчето как докато пиели кафенце малкия се понааквал Tiredне се ли оправи разстройството юлче?

# 101
  • Мнения: 1 311
Здравейте и от мен. Ние сме добре.

За превръзките на Либрес - аз миналия път бях с такива (сини, нощни) първите 2-3 дена и нямах никакъв проблем. После си минах на Always, тези които нормално си ползвам.  За еднократните гащи исках да питам - някои родили мами (май от септемврийките бяха  newsm78) пишеха, че ако ползваш такива превръзки, гащите трябва да ги сменяш когато сменяш и превръзката - в смисъл не може да се отлепи превръзката от тях. Та колко сте си закупили в такъв случай, или с лигнин мислите да ги ползвате?

За режима - Ники го изписаха на 8-ия ден заради доста силна жълтеница, и си имаше почти изграден режим, вкл. не се будеше в 3 за хапване. Така че с мааааалко настояване от моя страна режима беше железен, повече от15 минути толеранс не съм пускала и се чувствахме и двамата прекрасно. А, между другото, както и при Клер, и колики имаше точно 2 дена. Но беше на АМ от самото начало, това вероятно е помогнало за режима.

# 102
  • Мнения: 3 416
значи на всеки 3 часа бебето се буди,за да яде? ми ако не му се яде? и това за яденето ок,ами ако се се буди и мрънка и по други причини,то каво ще стане-грам няма сън и за мене ли? и още нещо-и преди и след ядене май трябва да се сменят памперси,а?

# 103
  • Мнения: 157
Нека и аз да дам съвет за кърменето няма по важно нещо от това да знаеш кога ти е гладно детето аз със каката спазвах режим на три часа и сега смятам да правя така поне ще знам за какво плаче има деца които постоянно си мрънкат не може примерно като го нахраниш и след един час като се разплаче пак да даваш цица  а и някои бебета си мрънкат постоянно  бебета а ако трябва при всеко мрънкане да даваш то значи при някои трябва постоянно да е на гърдата.

# 104
  • Плевен
  • Мнения: 238
Сега се връщаме с бебка от преглед,пак не иска да се покаже дали е момиче наистина,само от прегледа в 16 г.с. ми казаха че е мома,ама досега все се крие.
Тежим 2.350 гр. имаме идеални мерки,док каза че за моето телосложение сме бомба всичко си ни е наред и най важното обърнали сме се с главата надолу най-накрая и ще се раждаме нормално.Плацентата е втора степен,гледахме кръвотоци,всички органи,личицето,повече от половин час продължи прегледа и съм безкрайно доволна и щастлива.Да ви кажа даже докато чаках акушерката ме пита дали съм влязла в 30г.с.,а като и казах че съм 34 се учуди на малкия ми корем.Но малък или не важното е че бебка си е добре и расте,край на притесненията ми за коремчето. Laughing Днес ми е страхтен ден Laughing Целувки на всички newsm51

Общи условия

Активация на акаунт