"Цветна снимка"

  • 21 688
  • 87
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 939
А би ли прочела малко по- нагоре преди да пишеш? Няколко мнения преди твоето има зададен въпрос със същия смисъл, на който е отговорено.

# 16
До Мишинка

За съжаление не съм видяла, че вече е зададен този въпрос.
Теб притесних ли те с въпроса си, малко раздразнена ми звучиш?

# 17
  • Мнения: 939
Ни най- малко.

# 18
  • Мнения: 939
П.П. magmag, изтрий си съобщенията от ЛС, защото пощата ти е препълнена.

# 19
  • Мнения: 41
Na men mi ia nazna4ixa za 10-tia den ot cikala koeto e drugia vtornik i malko se pritesniavam v interes na istinata,za6toto neznam dali ne triabva da ima6 otricatelni rezultati za raznite mu bakterii,a tuk ne mi kazvat ni6to,kazvat 4e niamalo zna4enie(v ispania) i 4e 6teli da mi kajat rezultatite obob6teno nakraia,ve4e mi pravixa mikrobiologia i xormoni,no ne kazvat ni6to.Sigurno taka se pravi.Vie kak mislite?V BG iskat li da e nared s mikrobiologiata? Thinking?

Пиши на кирилица! Има КРЕДОР!

Последна редакция: вт, 30 окт 2007, 09:59 от Верити

# 20
  • Мнения: 3 453
Да, в България искат чиста микробиология преди цветната снимка. Преди да се убедиш, че всичко е наред с микробиологията, не позволявай да ти правят цветна снимка. Процедурата е инвазивна и, ако не е направена микробиология преди това, рискът от инфекции и много голям!
Успех! Peace

# 21
  • Мнения: 939
А на мен д-р Стаменов не пожела да имам каквото и да било подобно изследване преди ЦС.

# 22
  • Мнения: 2 382
 newsm78 newsm78 newsm78
Миши,да не би да си я имала скоро направена МБ-та.Аз преди хидротубацията имах от преди един месец и не ме накараха да правя нова.Само ПКК и урина,а сега преди цветната снимка-пълен комплект newsm78

# 23
  • Мнения: 14
На мен вчера ми правиха цветна снимка в Шейново. Снимката се прави между 8 и 12 ти ден от цикъла. Преди снимката е задължително да се направи цитонамазка и микробиология, за да се установи дали има някакви инфекции. Моята док. ми каза, че ако има инфекция, трябва първо да се излекува и чак тогава да се прави цветна снимка. При мен нямаше и ми направиха снимката.

# 24
  • Мнения: 939
Никога през живота си не съм правила нито микробиология, нито цитонамазка Embarassed Sick

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
На мен ми направиха лапаро без микробиология,без цитонамазка,без хламидии.Какво става,не знам.Ние ли не сме в час ,или докторите ooooh!

# 26
  • Мнения: 3 453
Цеци,
за лапарото има разлика май. Защото нали се прави през отвори около пъпчето. А при цветната снимка се минава през влагалището.  Thinking

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Хоуп,обаче по време на лапарото са ми вкарали контраст,за да ми видят тръбите,което е същото като снимка.Пак от долу.

# 28
  • Мнения: 3 453
Аааа, това не го знаех. Ами....какво да ти кажа...абсолютна безотговорност! Confused Радвай се, че всичко е минало без усложнения! На такива трябва да им отнемат правата! Close

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Да,миличка.Сега ми предстои нова снимка и изтръпвам от ужас да не би нещо да съм "повредена" в следствие на ненужното лапаро.

Общи условия

Активация на акаунт