Радостта ми е голяма – ще съм МАЙска мама

  • 11 643
  • 294
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 247
Аз стартирам от 41 и се надявам да стана най-много 50. Майка ми е била на същите години като мен, когато е била бременна със сестра ми и от 40 килограма е финиширала на 49. така, че и аз се надявам на същото.

# 31
  • Мнения: 121
 Стартирам  43кг , не съм се теглила , но така като се гледам съм поне 46...  и не спирам да ям....  Blush

Последна редакция: пт, 12 окт 2007, 11:56 от sisity

# 32
  • Мнения: 60
Аз бях 55 кг., но сега съм 54. С първата си бременност качих над 25 кг., сега ще видим?!?!?!

Добре дошли на новите мами и честито сърчице на чулите   bouquet !

# 33
  • Мнения: 34
Добро утро!  bouquet


 Shocked Момичета, колко сте високи?
Аз стартирам с 58 и се надявам да не кача много / за сега е само 1 кг/.
За Матерната нищо не знам. Все още си пия Фолиевата киселина.

# 34
  • София
  • Мнения: 2 227
.........
 А За килограмите- хаиде да си признаем на колко стартираме и колко ще сме на края!
.........
Честно и без бой ли? Mr. Green Laughing Mr. Green
С предишната бременност забременях на 74 кг. до 4-ти месец свалих 10 кг. и влезнах да раждам пак 74 кг. (т.е. 10 кг. отгоре).
Силно се надявам и този път да е така.
Сега стартирам с 64 кг., пък да видим.

# 35
  • Мнения: 121
Аз съм 167см,   джобно гадже..., а и да си кажа  честно  шоколада и кафето си  ми бяха основната храна:)

# 36
  • Мнения: 231
Запис в новата темичка   bouquet
Белла, Сърдечно благодаря за инфото  newsm51
Моят доктор каза засега да пия само филиева киселина. Относно Матерната, спомням си, че сестра ми ги пи при първата си бременност и качи около 40 кг. По тази причина раждането и беше много тежко. С втората и бременност беше по-леко. Не знам дали не напълня толкова от витамините newsm78

Някой смята ли да ходи на фетална морфология в 11-13гс.??? Моят доктор ми препоръча да си я направя, защото преди да забременея пиех метформин... Ако нещо не е наред да се хване по отрано... newsm12 newsm09 newsm17
Това, което чета по форумите е, че се прави фетална морфология чак към 20 гс.
Дано да има някой по-добре информиран smile3529

# 37
  • Мнения: 18
аз стартирам на 60кг. ям си и въобще не мисля колко ще кача !!!всичко да е наред пак после ще му мислим!!!! Thinking  Joy

# 38
  • Мнения: 231
Относно килцата - стартирах на 73 при ръст 1,60. Нещата не са хич розови... Благодарение на метформина бях свалила 7 кг. преди да забременея. Надявам се да не кача много, защото и без това си имам над 20 килца в излишък. И естетиката ще ми бъде последен проблем newsm17
Но за диети и дума не бива да става. Трябва ми повече движение... newsm39

# 39
  • Мнения: 2 723
аз стартирам на 60кг. ям си и въобще не мисля колко ще кача !!!всичко да е наред пак после ще му мислим!!!! Thinking  Joy

Хи хи и аз така си казвах предния път  hahaha И тръгнах точно от 60, финиширах на 110  Joy
Сега гледам да внимавам амаааааа. Какво да му мисля после, освен с глад, друг начин не знам за отслабване, а то като си седиш с бебето вкъщииииии   bouquet

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 4 479
kristi_vg аз ще ходя на фетална в 13 г.с. Много се чудих дали не е малко излишна. Но се обадих на доки, който избрах за прегледа и го попитах, кога да отида, той каза, че ми препоръчва още в 13 - а и аз се съгласих, да ти кажа и се успокоих. Въпросът е само финансов, тоест само това може да те спре иначе ще видя най-накрая бебето като хората Grinning

# 41
  • Мнения: 572
Мале. Ще си се търкаляме заедно!  При първата ми бременност от 80 до като родя станах 94.
Сега за 8 месеца  съм свалила 6 след раждане и отново съм 90, Демек = само 4 свалих!  Не ми се мисли какво ще обличаме през зимата!
миналата зима беше лека и вече знам къде има евтинии и удобни дрехи за мами с по големи размери! Така че ще помагам!
Въпрос че:?    Как спите нощем?    Аз не мога  и само се въртя ама сутрин не ми се отлепят очите!

# 42
  • Мнения: 572
kristi_vg ......... Въпросът е само финансов, тоест само това може да те спре иначе ще видя най-накрая бебето като хората Grinning
Не си го и помисляйте да спестите някой преглед от финансова страна!  Я колко хора сме, ще помагаме!
Ако на мен ми беше казал така някой някога..... много по друг начин щяха да са нещата!
Извинете  ама още си страдам и не искам и другите да страдат!

# 43
  • Sofia
  • Мнения: 4 479
 meyz
[/quote]
Не си го и помисляйте да спестите някой преглед от финансова страна!  Я колко хора сме, ще помагаме!
Ако на мен ми беше казал така някой някога..... много по друг начин щяха да са нещата!
Извинете  ама още си страдам и не искам и другите да страдат!
[/quote]


Абсолютно те подкрепям  Peace

# 44
  • Мнения: 60
meyz, аз съм със същия проблем. Нощем се будя по 100 пъти, а сутрин когато трябва да ставам за работа не ми се шава. Добре че  е малкия и да искам и да не искам той ме буди  Wink !

Кажете от къде ще си купувате дрехи за мами /въпроса е за София и Пловдив/, тъй като в нашия град няма нищо особено?

Общи условия

Активация на акаунт