Радостта ми е голяма – ще съм МАЙска мама

  • 11 709
  • 294
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 60
Добро утро и добре дошли на новите мами   bouquet ! Чудесно е, че отбора расте  Hug !
mmagy, аз също пия Зима флуор /пих я и при първата бременност/!
Желая ви една лека и спорна седмица, изпълнена само с положителни емоции!!!

# 91
  • Мнения: 121
Добро утро  и от мен!

Лека и успешна седмица на всички мами:)

# 92
  • София
  • Мнения: 448
Успешна седмица на всички мами!Аз едва издържам на работа с температура и болки в гърлото,ама....няма как.

# 93
  • Мнения: 121
maria_yanutseva,  пази се и скорошно оздравяване.  Няма ли начин да  си стоиш вкъщи , докато се пооправиш?

# 94
  • София
  • Мнения: 448
Благодаря ти,sisity ,но  няма как.Миналата седмица бях неплатен заради малкия,нали знаете стачката и ме е страх да не си изгубя работата.

# 95
  • Мнения: 121
Ясно ...  ами  тогава топли дрешки и  чайчета:) и много пазене... и усмивки:)  и нали знаеш ,   не  изработвай всичко днес,остави си и за утре:)

# 96
  • София
  • Мнения: 2 227
Здравейте и от мен.

Добре дошла на May-sunshine  bouquet.

За Зима флуор-а, при предишната ми бременност, док ми каза да не го пия, защото се увеличавал риска от синдром на Даун. Не съм го пила (разбираемо, защо) и сега не смятам да го правя. По принцип знам, че колкото лекари, толкова и мнения Peace.

Бързо оздравяване на болните Hug.

Прекрасен ден ви пожелавам  bouquet.

# 97
  • Мнения: 559
Днес много заспала работа  Tired
Никой нище не пише...а на мен така ми се спи. Като имате предвид, че през ноща спя непробудно...
През почивните дни си лягам към 21,30 и ставам към 11,00  Blush
Ако не съм на работа сигурно ще спя по 24 ч. Party

# 98
  • Мнения: 14
И аз имам този проблем със съня smile3507 Добре, че ходя на работа, че да се стегна малко. И не стига това, ами постоянно ми е супер студено, а климатика е на 27о Как ще преживея тази зима, не знам..

# 99
  • Мнения: 121
И аз съм от тази партия.. спинка ми се,   хубавото е че имам някаква работа за вършене, защото  иначе  ще съм  затворила вече очите на стола:)

Сутрин се будя рано  и то наспана, а  по - това време на деня  вече .....

И на мен ми е студено .. ама май така ще е  от тук нататък , до пролетта:)

# 100
  • Мнения: 14
момичета, не съм писала от цяяяяла вечност, ама толкова проблеми имах..не знам как още се числя към форума..хем чакам бебе, хем ми вгорчиха живота в работата, сега вече нямам работа, освободиха ме, няма и кой да ме вземе за 5 месеца, нямам доходи,  как ще се оправям.. не искам да товаря никой, не искам никой да се притеснява за нас, а самата аз съм повече от потисната, как ще осигуря на бебето всичко, което искам, как да си седя вкъщи спокойна и щастлива, то само гняв има в мене от номера, който ми спретнаха. ...никога ама никога не съм оставала без пари и не съм се страхувала така, просто...
здраве и късмет желая на всички, само исках да споделя!
лека седмица / и доходна/  Simple Smile

# 101
  • Мнения: 728
stingy, знам, че няма да ти помагна, като кажа, че това е много неприятно  Confused, но от друга страна поне си се отървала от т.нар. "работодател". Нали знаеш, че няма право да те уволни, ако си го известила, че си бременна (освен, ако не ти е изтекъл срочния трудов договор)?
Гледай напред и не мисли за нещата, които вече не можеш да промениш   bouquet. Оттук нататък, можеш да помислиш да бъдеш назначена на работа някъде фиктивно при приятели, познати, да си внесеш осигуровките за месец, два и след това да излезеш в болнични за общо заболяване до 45-те дни преди термина.

# 102
  • Мнения: 247
Миличка, не се притеснявай. Знам, че е лесно да се каже, но искам да те успокоя. Надявам се всичко да бъде наред. Не знам дали  е лесно осъществимо, но това което се сетих веднага след като прочетох това, което си написала е да помислиш за почасова работа или работа от вкъщи. Стискам ти палци всичко да се оправи. Желая ти много късмет и спокойствие. Опитай се да бъдеш спокойна заради себе си и бебето и всичко ще бъде наред. Успех!  baby_neutral

# 103
  • Мнения: 14
много ви благодаря Hug
така е bella04, започнах да се осигурявам на др. място  фиктивно, само заради майчинството после,
и почасова или от дома работа търся afinora, че от бездействието още по- зле, поне при мене, някак не го възприемам като възможност за почивка, щтото е принудително  Wink
но сте прави и ви  Hug дано се роди здраво бебе, все някак ще се оправим!!!
просто ми е мъчно, искам на Коледа на всички да мога да купя хубави подаръци, примерно, ама ..важното е да сме здрави Praynig

# 104
  • Мнения: 84
Майчета,аз питах моята GP-ка да пия ли Зима флуор ,а също така и АНТИструмин (профилактика за гушата,знам че преди масово даваха)и по едно време се вземаха от ХЕИ.Тя ми каза,че това било отживелица.А таблетките за зъбите се давало на децата,а не аз да гои пия.Тя нещо не е в час май,но не пия нищо.Даже не съм пила от 15-20 дни и фолиевата киселина че много повръщах.На 18.10 съм на лекар и ще видиме дали нещо не е станало без нея.Дано всичко ми е наред  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт