Споделете - 25

  • 21 501
  • 1 225
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 984
Луканке, прати ЛС на Ксения по случай "бу"-то! Много ще ти се зарадва.
Сутринта насметох мъжо, щото 5 дена ми лежа болен с Т 38-39 и пи антибиотици, а днес ми се докара да отива на работа! Ходи като замаян, лежи, ни баници, ни чинии, нито изобщо нещо върши, но като му звънна онази, дето го "замества" и веднага хук.
Кажете какво да го направя? Да взема ли пример от Бу и да го наложа с балконския чехъл? Не знам вече.

# 61
  • Мнения: 3 405
Мисля да пусна тема : Кърмаче проговаря.
Но не знам дали в клюкарника или в кърмаческия

И после ходи разправяй по форумите, че се дължи на кърмата.
Мойто е на АМ, а само вокали издава, ама то ще си е певец като майка си, татко си и батко си.

# 62
  • Мнения: 677
Фам, ~Цвети~ ти е астрална близначка, знаеш ли? Пак наздраве!

# 63
  • София
  • Мнения: 1 176
Фам, честит рожден ден и от мен. Пожелавам ти да си сбъдната и обичана.

# 64
  • Мнения: 677
Споделям, че във форума има регистрирана днес рожденничка .

# 65
  • Мнения: 17 409
Ми, честито и на нея!

# 66
  • Мнения: 4 371
 newsm59 newsm59 newsm59
Честит рожден ден, Фам!


Вижте какво, лоши хора такива, вече не влизам в Готварския, защото искам да се вталя малко. Вие какво го пренесохте тук Crossing Arms Наплюнчих си бюрото. Днес било ден за баклава. И не разбрах на Гаргамела баницата с тиквички или с тиква е  33uu Щото ако е с тиквички... smile3556

# 67
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Честито на Фам.  Grinning

Днеска ли е Рамазана?

# 68
  • Мнения: 516
Днес е байрям. Баклава се яде! Баба Сюлия в Делиормана прави чудна баклава. Но не говори български. Баща ми ми превежда, за да я разбера.

# 69
  • Мнения: 442
от днес е, да. три дни продължава.
колегите мюсюлмани са в отпуск.
в понеделник все някой от тях ще донесе баклавица.

# 70
  • София
  • Мнения: 7 097
Днеска ли е Рамазана?

Днес е, да.
Сутринта минах покрай Джамията срещу Халите. Явно вътре вече нямаше места, защото си застилаха килимчетата и пътечките по тротоара и съответно имаше вече коленичили и надупени към улицата молещи се мюсюлмани.

# 71
  • Мнения: 7 122
Fam, да ти е честит първия четвърт век! Много поводи за усмивки да ти се изпречват в живота.
Когато аз навърших 25 обяснявах, че ми остават още 5 години щастливо детство.  Mr. Green Инфантилка от малка си падам.  Laughing

Сопрано, започнах да сънувам творчеството на аверчето ти.  Crazy Има го вече и на музикалния пазар.  Laughing

# 72
  • Майничка
  • Мнения: 12 623
... И не разбрах на Гаргамела баницата с тиквички или с тиква е  33uu Щото ако е с тиквички... smile3556

Със съвсем истински тиквички. На Лалка обаче май е с тиква, ама каквато съм пущянка, веднага се присетих за тиквичките (на диета съм, от 5 дена набивам китайско зеле и кисело мляко, та всичко различно от тях ме докарва до слюноотделяне, шъ прущавъти Embarassed).

Как` Сийке, рецептата беше твърде импровизирана, но по същество си беше стандартна баница с готови кори. Плънката е от изцедени настъргани тиквички, яйца, ванилия и малко захар, слага се на 2-3 места, а там, където няма, между корите се ръси кристална захар (но и подмазва съвсем леко). Отгоре пак се ръси с кристална захар.
Става много хубава, само зеленикавата плънка й придава леко странен вкус.

# 73
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Баклава :течащи лиги:

# 74
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 841
Саралиите минават ли в графа баклава?

Общи условия

Активация на акаунт