Споделете - 25

  • 21 548
  • 1 225
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 405
Бу, що го биеш тоз младеж?  Grinning

# 76
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 860
Бу, що го биеш тоз младеж?  Grinning
Да се научи да слуша, разбира се.

# 77
  • Майничка
  • Мнения: 12 700
Спирам да чета в тази тема Naughty! Ще стане като в онзи виц за йогата - "Заключение от аутопсията: задушаване от собствените му слюнки." hahaha

# 78
  • Мнения: 2 891
    не че не го знаех, но е кофти да ти го каже друг  Mr. Green

# 79
  • Мнения: 25 892
Бу, що го биеш тоз младеж?  Grinning
Да се научи да слуша, разбира се.

Що така не ти се виждат ботушите с шпори и белезниците?  newsm78

Като казахте баклава, се сетих, че като дете живях в едно турско село. Веднъж баба и дядо ме заведоха на гости в една къща за байряма. Както си играех с другите деца, някое от тях отвори вратата на една стая и аз онемях. Стаята беше абсолютно празна, без мебели, а по пода и миндерите покрай стените всичко беше отрупано с тави с баклава!  Crazy
Боже, тази картина никога няма да се изтрие от паметта ми! Нямам спомен за вкуса, само за едно огромно море от баклава!  eat

# 80
  • Мнения: 4 371
В Нашите деца имало страхотна тема и аз да не я забележа Tired Ще наваксваме тамън http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=199148.120

# 81
  • Мнения: 4 586
Днес е байрям. Баклава се яде! Баба Сюлия в Делиормана прави чудна баклава. Но не говори български. Баща ми ми превежда, за да я разбера.
Да, така е. Аз преди 6 години на тоя празник влязох да правя телефони в един квартал на Кубрат. Добре, че сутринта закусих с две филии сух хляб и солено козе сирене. Сигурно от къща в къща съм изял една тава сладкиши. Баклава и сиропирани рулца на корем.

# 82
  • Мнения: 3 405
Споделям, че като вляза в тема извън Споделете и започвам да се набирам кат' балканче на баир  Mr. Green някой да ме спре, моля!

# 83
  • Мнения: 2 212
Спри се, аз отворих темата за позите...и разбрах, че не биваше  Embarassed Twisted Evil

# 84
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Споделям, че като вляза в тема извън Споделете и започвам да се набирам кат' балканче на баир  Mr. Green някой да ме спре, моля!

Що се връзваш? Не и отговаряй.

# 85
  • Мнения: 3 405
лигла съм и подмазвачка, понеже си изброих сродните души към момента  Mr. Green
Де Ваня ме разгада веднага:


Освен това, говоря с клишета и съм неспособна да дам рецепта как "как да направим нашата страна едно по-добро място".
Все едно един единствен лекар да даде рецепта на всички болни от гнойна ангина и да ликвидира заболяването форевър.

# 86
  • Мнения: 4 586


Тия от Висшия Съдебен Съвет също са наглеци.
Първата им работа бе да си оправят доходите.
Ех, защо не мога и аз да си гласувам 2 бона+2%
за всяка прослужена година.

# 87
  • Мнения: 2 891
Моля, пловдивчанки да ме упътят, къде да идем утре да пием бира. С дете ще сме  Mr. Green

# 88
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 860
Моля, пловдивчанки да ме упътят, къде да идем утре да пием бира. С дете ще сме  Mr. Green
Едно от двете заведения Сентрал парк - или до пл. Централен или на Младежки хълм, по избор.

# 89
  • Мнения: 2 891
Отивам да питам чичкото Гугъл за местонахождение. Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт