Има ли желаещи за Бананова диета -хайде с мен

  • 31 241
  • 63
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 678
Като четох, четох постингите на Поци видоизмених диетата в мляко с ябълки и зеленчуци. Стратирам от 65кг. Освен това реших последното ми ядене да не е по-късно от 20ч. Това е постижение, като се има предвид,че досега едва сколасвах след 21.30ч.Впоследствие мисля да е все по-рано. В петък ще се сдобия с велоергометър и така ще добавя към аеробиката и фитнес. За съжаление Липозанът /3х3/ не ми подейства  както исках и се чудя дали да го пия при новия хранителен режим.
Поци, какво ще кажеш?

Koлко време го пи?Той не действа веднага-започва на втория,третия месец Peace
Но ако искаш го спри Hug

# 46
  • Стара Загора
  • Мнения: 161


Koлко време го пи?Той не действа веднага-започва на втория,третия месец Peace
Но ако искаш го спри Hug
[/quote]
Е, в такъв случай ще го пия още месец, за да имам окончателен отговор дали ми действа.
Мами 73 цвети, и аз те подкрепям и искрено ти желая успех! Както и на всички, де! Peace

# 47
  • Мнения: 498
Идвам за отчет-1чаша мляко с кафе,2чаши мляко с канела и 3 банана.

# 48
  • Мнения: 1 416
Ехо милички как сте ,аз съм гроги от работа обаче и много щастлива кантара отчете - 700 гр ,действа момичета действа поне при мен  newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68

# 49
  • Стара Загора
  • Мнения: 161
При мен резултатът е минус 1кг. За отчетността - 1 чаша кафе с мляко, две кисели млека, три ябълки и салата от зеле. Май не съм много за тая тема, ама съм толкова доволна, че искам да споделя newsm53. Надявам се като включа повече спорт резултатите да са още по-добри!newsm39  И трайни най-вече!

# 50
  • Мнения: 4 678
Ехо милички как сте ,аз съм гроги от работа обаче и много щастлива кантара отчете - 700 гр ,действа момичета действа поне при мен  newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68

 LaughingДЕЙСТВА,ЩЕ ТЕ ВИДЯ СЛЕД 3 МЕСЕЦА КОЛКО СИ КИЛА Laughing

# 51
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Поци , незнам защо  newsm78 , но за почти всички диети се изказваш негативно? Thinking
Аз примерно правих подобна диетка , свалих 16 кг. за 38 дни. Като я спрях заминах за чужбина и вече 4-5 месеца не се ограничавам в нищо , било то и шоколади и тем подобни. И варирам + - 3-4 кг. А напоследък ям като невидяла и не помръдвам.  Praynig
Не всеки може или има възможност да спортува. Аз например имам хиляди заболявания и абсолютно ми забраняват спорт. А и ходенето не ми е много за препоръчване , че получавам припадъци и ми става адски зле.... но това не мисля ,че късае аудиторията тук.  Blush
Извинявай , не искам да те засегна или обидя.  Hug

# 52
  • Мнения: 4 678
Разбира се, че ще се изказвам негативно.По-голяма gрешка от диетите няма.Трябва да се промени начина на хранене и живот,но да не  спре да се храниш ,и да живее на няколко сока -по-голяма грешка от това няма #2gunfire
Отслабва се с ядене,това го запомнете Peace
Всичко друго рано или късно водо до Йо-Йо ефект Hug
A и от личен опит знам ,че дългите години на  диети види не до физичен проблем, а психичен Peace

Последна редакция: чт, 18 окт 2007, 15:55 от Поци

# 53
  • Мнения: 1 416
Няма лошо всеки да се храни както иска ,аз мисля и след 3 месеца да съм тук и ще видим на 17 януари обещавам да дам официален отчет с банани или без мисля че храната трябва да е освен всичко удоволствие .А тази е точно това за мен -удоволствие банани мляко кафе чувствам се перфектно лекичко ми е ,ситичко ми е и това ме прави щастлива .Пожелавам щастие на всички.Ако трябва да мина на местна диетка край не обичам месце няма наслада от храната значи -50 % щастие за мен.Живота е прекрасен и нека му се насладим с пълна сила  Flutter Flutter Flutter Flutter Flutter Flutter Flutter
При мен резултатът е минус 1кг. За отчетността - 1 чаша кафе с мляко, две кисели млека, три ябълки и салата от зеле. Май не съм много за тая тема, ама съм толкова доволна, че искам да споделя newsm53. Надявам се като включа повече спорт резултатите да са още по-добри!newsm39  И трайни най-вече!
Супер така се радвам за теб кога банани кога ябълки важното кантарчето да ни се усмихва и да ни носи щастие   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 54
  • Мнения: 352
Mami 73 как се справяш ти?Знам ,че имаш много работа и нямаш време много да пишеш,ама сподели моля.

# 55
  • Мнения: 1 454
Страшна тема се е заформила тук!   smile3501

Много кофти, но за съжеление Поци сигурно е прав, но какво лошо има да си спазваме диета - да свалим гадните килограми и след това да започнем да се храним нормално...

Много по-лесно е да имаш воля да изкараш диета,чиито съставки са ти любими...и затова Поци си избираме тези, които ни харесват.Аз си мисля, че най-важното е продължителния период на диетата...аз например карам по 10 дни и просто...обожавам въглехидрати и ненавиждам месо...и рано или късно се отказвам...особено когато са по-бавни резултатите

Мисля, си че тази диета може и моно да се нарече, а дали ще има Йо-йо ефект си зависи от човека...естествено,че като се върнеш към стария си начин на хранене (който явно не е бил правилен след като изобщо някога си имал проблем с килограмите) .

Успех, мацки ...надявам се всички да свалите с тази сладка ,вкусна диетка и дано всички да имаме повече време за спорт наистина, че е много трудно!
 
 bouquet Hug  bouquet Hug  bouquet Hug

# 56
  • Мнения: 4 678
Абе това с любимата храна е ясно. Peace
Но гледам ,че има някои от вас които правЯт диети с продукти от които се пълнее Sick
Не всички любими са диетични Laughing
Това имах предвид  bouquet
А щом спортуваш, нещата стават още по-лесно,след тренировка може да си позволиш да ядеш всичко-веднага изгаря Peace

# 57
  • Мнения: 1 454
Поци, аз не знам какъв е този мой организъм, ама след тренировка искам само вода...не мога и да помисля за  храна...дори за нещо сладко (което разбира се, ми е основния проблем принципно)...така, че след тренировка не хапвам...

Абе здраве да е! Hug
Спамим май,май  newsm78
Успех, бананки!

# 58
  • Мнения: 4 678
Така е в началото Peace
След време ще започнеш да огладняваш Peace

# 59
  • Варна
  • Мнения: 672
Аз само ще ви следя темата  Hug
За пръв път чувам банани в диета  newsm78 Мисля, че не са много препоръчван плод за отслабване, както и ананаси, грозде....

Общи условия

Активация на акаунт