Има ли желаещи за Бананова диета -хайде с мен

  • 31 225
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 352
Здравейте!Мами 73 справила си се прекрасно с оформлението на темата!Ще помагам с каквото мога.
Правила съм диетата преди няколко години.Идеята ми дойде спонтанно,защото обожавам  бананите и прясното мляко.
Аз лично съм я спазвала 7 дни,резултата беше -5 кг.Не съм пила нискообезмалено мляко  а каквото ми попадне.Бананите са били около 5 за деня.Всичко това съчетано с много ходене пеш.
Имайте в предвид,че всеки организъм реагира различно.Някой ще свалят ,някой не.
При мен имаше ефект.
След приключването й внимавайте с какво се храните ,защото риска от йо-йо ефект е почти 99%.стремете се да не се тъпчете за да си наваксате!
И отново за да има ефект ,спортувайте.Така хем ще отслабвате ,хем ще изглеждате добре и ще се чувствате тонизирани!
Ако мога ще я направя и аз от понеделник!Успех на всички!

# 16
  • Мнения: 853
Май никой няма тук ,но аз да си се отчета до сега 1кафе,1 чай,1чаша прясно мляко,банани още не съм си взела ,но следобяд и това ще направя Hug

# 17
  • Мнения: 1 416
Привет ,екзотични плодчета хайде малко да се отчета за днес
1 кафе
1 2в1
и 1 капучино -бяхме на детски рожден ден до сега и от менюто това ми се видя най в тон с диетката
След малко ще хапна 1 банан,а за вечеря имам бананов шеик от 2 чаши пр.мляко и 1 банан
Успех на всички и дано утре се похвалим с минусчета
Голямо БЛАГОДАРЯ на Силванка за прекрасната диетка и съдеиствието  newsm51[

# 18
  • Мнения: 6 958
Да се щракна тука, за да следя резултатите Ви   bouquet

Мами успех на теб и на всички останали  Hug

Аз също съм на банани днес и може би 2 дена така ще съм, само при условие, че не си проваля плодовата диета до тогава... Така ми се иска и едно млекце да изпия няма да е зле, но за сега няма да включвам млякото в режима си, ако не издържа няма да е зле пък да го пия, че да олекотя малко глада...  Peace

Апропо 2 банана са и малко и нормално количество, но и 3-4 дневно няма да е фатално. Това са около максимум 400 грама, което е напълно допустимо. Успех   bouquet

П.С. Ако приритам тичам до магазина за прясно мляко и ставам една от вас  Mr. Green Все още много си се чудя и има време до довечера да го обмислям  Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 6 958
Всички ли пиете 1 л. прясно мляко и 2 х 500 гр. кисело мляко за деня?

Ето сайт да си изчислите калориите:

http://culinary.pop.bg/foods_calc.php

Аз сметнах следното:

1 л. Мляко прясно краве - обезмаслено 360 Kcal
300 гр. Банани 453 Kcal

Kcal за деня 813

...

300 гр. Банани 453 Kcal
1000 гр. Мляко кисело - Данон Класик 900 Kcal  (друго в сайта не намерих, но на опаковката на киселото мляко ги пише калориите)


Kcal за деня 1353

...

Мами 73 въпрос - казваш, че може значи прясно мляко + нес кафе?!? Хммм. Почти се навих и аз  Crazy

Силвана, а ти какво мляко коснумираше предимно - прясно, кисело и какво количество за деня?   bouquet




# 20
  • Мнения: 352
Миранди   само и единствено прясно мляко.Кисело мляко и банан на мен нещо не ми се връзва.Но всеки си има вкус,каквото предпочиташ!

# 21
  • Мнения: 1 416
Миранди мила незнам дали може ,ама щом кафе мляко и банани значи да  PeaceВиж какво излезе като сметнах 3 банана +3 мляко с нес =633,3 калории супер е това ако не е диетична здраве му кажи.http://healthyfood.info.bg/Calculators.html Ама като се замисля това си е лек и вкусен варянт на плодуването,така че няма начин да не се вталим.Хайде скачай при нас ,ако не отслабнем със сигорност няма да качим  Thinking Thinking Thinking

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 161
Започвам и аз от понеделник!
Само нес кафе ли може, а обикновено мляно кафе? А вода? И колко дни продължава - до победата  Mr. Green или има определен срок?

# 23
  • Мнения: 352
Каквото кафе обичаш и колкото искаш от него.Дните ти си ги определяш,колкото издържиш!

# 24
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Здравейте бананчета!   bouquet
Да взема и аз да се включа, пък кво стане.  newsm78
То и без това до обяд се размотавам с кафе и мляко , та ще да се справя.  Thinking
Айде от утре съм с вас.  Hug

# 25
  • Мнения: 1 416
Привет сладурки ,отчет от мен 3 кафета ,1 2в1 и 2 банана ,за довечера съм нарязала 1 банан в кофичка активия и това ще ми е за днес изчислих на калколатора 733 калории супер,утре пак така на мен ми се отразява супер хем ми е вкусно ,хем е диетично.А при вас как е или аз самичка си диетувам на банани  newsm78 newsm78 newsm78

# 26
  • Мнения: 110
пу и аз, пу и аз, вече смених доста диетки и защо да не пробвам и тази??
мамче даваи и отчет ако може и за кг. аз започвам от 78 и мноооооооого бих искала да сваля поне 6 кг, а след тях още 6.
ааааа, сетих се и още нещо, ако някои променя диетата а тя е все така ефективна дори повече нека сподели.
та така, 15.10.2007 г. стааарт  Joy Joy Joy

# 27
  • Мнения: 3 036
Мами,
тук съм и готова за отчет - до сега 2 кафета чисти без захар и мляко 2 банана и 2 млека и половина,другата половина по късно тази вечер.
Виждам и "стара муцуна" бабче жабче приятно ми е

# 28
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Ей ме на , дъртата муцуна!  Joy
Аз днес  така или иначе не ядох банани , че гледах внуче. Но  Naughty утре твърдо съм с вас. От кюпа се неделя аз. Дишам ви във вратовете аз.   bouquet

# 29
  • Мнения: 4 678
 Момичета ,това го споделям от добри чувства към вас,Можеше да си трая и да ви чета тайно,без да се намесвам.Но не издържах HugСтава въпрос за вашата"Диета"-прясно млйко и банани PeaceПърво- те са строго несъвместими продукти-Виж- "Разделно Хранене" ooooh!
И второ, тези два продукта са любими и основни в бодибилдинга за покачване на маса.
Дума и да не става ,че с тях може да топиш мазнини  Wink
В добра комбинация с други храни и добавки за няколко месеца може да станеш доста килограми
Да не коворим за съдържащият се в млякото казеин-основна съставка за  бавният протеин.Протеин от който растеш Peace
Аз се надявам че вие ги приемате в малки количестав и нещата не се чек толкова сериозни.
Но пък малкото хранене на ден ,след месеци води до любимуто ми Йо Йо
Успех,но не с диета  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт