Днес съм щастлив(а)/тъжен(а),защото...........

  • 17 481
  • 440
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 732
Днес е хубав ден за мен. Срещнах се с евентуалния ми бъдещ работодател.
И съвсем случайно - с още един мъж, на когото много се възхищавам и към когото винаги съм изпитвала известна доза респект Mr. Green
Иначе - прозаично - пране, чистене и домакинстване само за себе си Laughing

# 241
  • Мнения: 6 315
Браво Сабина!  Стискам палци думичктите "евентуален бъдещ" да бъдат заменени с настоящ Simple Smilebouquet Hug  bouquet

# 242
  • София
  • Мнения: 17 429
Много странно, но днес съм щастлива.
Както до вчера мрънках за връщане в Пазарджик, така изведнъж нещата ми яко се раздвижиха. Обади ми се бившата бавачка, че е свободна. Аз й бях предложила пак да работи за мен, за да води Иво по спортове и курсове, но тя отказа, понеже тая година лекциите й били много неудобно разпределени. Имала обаче нужда от работа и аз набързо се раззвънях и сега трябва да реша как да комбинирам плуване, таекуондо и шах (и трите ги иска Иво, ама имат засичания та трябва да решим). Освен това благодарение на Миленита ще го запиша на съботно-неделни ски. На него ските отдавна са му мечта, но в тяхната градина не се организираха и нямаше как да го пусна сам, но сега вече като ученик ще го пращам в почивните дни. Така че проблема ми с липсата на мероприятия за Иво отпадна. Освен това таекуондото му е до 8, така че смятам ако го пратя там, а не на плуване, аз да ходя на фитнес от 6:30 до 7:30, та с един куршум да убием два заека.
За капак на всичко днес ми се обадиха от две (!) места за работа – и двете са по-близо до нас и са ми по присърце като специфика на работата, така че се стягам сега за две интервюта и дай боже след няколко седмици да разсъждавам върху дилемата едната или другата да приема  Laughing
Изобщо днес ми е някакъв невероятен ден! Мрънках два дни във форума и нещата взеха да ми се нареждат от само себе си. Ако всичко ми се нареди както искам, пускам една специална тема да мрънкам какъв мъж искам, има някаква магична сила тоя форум и това си е  hahaha hahaha

Сабинче, стискам ти палци за работата! Казаха ли кога ще има резултат?

# 243
  • Мнения: 1 732
Мрънках два дни във форума и нещата взеха да ми се нареждат от само себе си. Ако всичко ми се нареди както искам, пускам една специална тема да мрънкам какъв мъж искам, има някаква магична сила тоя форум и това си е  hahaha hahaha

Сабинче, стискам ти палци за работата! Казаха ли кога ще има резултат?

Бърди, в петък ще е ясно.
Днес за капак ми се обади приятелка от университета, с която не съм се виждала от три години.
Много ме зарадва, но аз от прекалената емоция вместо да изкажа нещо положително, се разплаках по телефона и сигурно я натъжих... Sad
Още не мога да проконтролирам себе си и емоциите си. Още се приемам като жертва.
Трябва доста да поработя върху самочувствие и самооценка. Confused
Гони ме и ПМС.

и аз искам мъж - да ми направи масаж и да ме поглези  Embarassed

# 244
  • Мнения: X
Още се приемам като жертва.
Така ....
Значи приеми го така - 50% сме жертви, останалите 50% сме си го направили ние.
Нищо не е само бяло и само черно.
Не сме 100% жертви нито 100% сами сме се забременили, та да сме си го направили само ние.
Както и другите неща в живота и това е комбинация от фактори.

Няма нищо лошо в това да си признаеш, че донякъде си жертва. Не виждам защо нещата трябва да не се наричат с истинските им имена.
А другото е, че сме допуснали да се превърнем в такива, което си е наша грешка. Чувала съм да казват "Как е могла да забременее от мъж, който няма кола" - не беше по отношение на мене, но си е валидно. Така че, не всяка ще забременее от моя бивш, независимо по каква причина - ще й се види неблагонадежден. Пък ние сме си големите бели птици дето не сме ги видяли колко са неблагонадеждни. НО, забележи, само донякъде Сабина. Само донякъде. Щото все пак детето е в 50% отговорност на другия родител. Твойта отговорност стига само до средата, до там стига и вината ти.

 Peace

Но ние тъй или иначе сме си го платили това  Wink

# 245
  • Мнения: 1 732
Демек, да сме гледали - сами сме си го избрали  Wink
Каси, извади ли новите докИменти или още си в нелегалност?

# 246
  • София
  • Мнения: 17 429
Демек, да сме гледали - сами сме си го избрали  Wink


Демек, всички взехте като батко ви Пантер да говорите  Joy

# 247
  • Мнения: X
Имам имам самоличност - пак съм си аз.
Не че ми беше зор ама ... нали сме обществени животни.

# 248
  • Мнения: 1 732
Демек, да сме гледали - сами сме си го избрали  Wink


Демек, всички взехте като батко ви Пантер да говорите  Joy

Демек, точно него визирах... Mr. Green

# 249
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Днес ми е ужасно тъжно(отдавна не е било така) newsm78,нейспускам бебето от ръцете си,искам да я усещам,че е добре..... Praynig

# 250
  • Мнения: 161
Славке, малките дечица Господ ги пази, дано се разминете само с уплахата от това падане  Hug

Аз, пък съм щастлива, майка ми ще ми гостува два дни, като е тук ми е много спокойно и уютно и дъщеря ми е на седмото небе  Heart Eyes, жалко, че че не можем да я примамим да остане за по дълго Sad 

# 251
  • София
  • Мнения: 6 999
...Мрънках два дни във форума и нещата взеха да ми се нареждат от само себе си...

Хъм  newsm78 това ли е тайната? Аз мога и три дни да мрънкам ако ще си намеря свястна бавачка  Crossing Arms

Сабина, извинявай - много си хубава, но Вяра е по-хубава от теб пу-пу... Повече ми харесва да я гледам под ника ти.  Whistling

# 252
  • София
  • Мнения: 17 429
Isa, мрънкай, мрънкай, да видиш как ще ти се наредят нещата  Flutter

# 253
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Иса,освен аз като гледам Мария и Дария ще гледам и  то без да ми плащаш(съфорумки сме все пак) Praynig Peace

# 254
  • София
  • Мнения: 6 999
Славе... Широко ти е около врата душице... Не знаеш какво е "звероприцеса"  Mr. Green  както я определи един приятел.

Общи условия

Активация на акаунт