Има ли желаещи за PREISSTURZ -II част

  • 20 363
  • 501
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 1 207
Здравейте,отдавна гладах темата ама не съм писала.Сега си харесах нещо и бих искала да се включа ако може разбира се.
Трябва да ми кажете също дали ще може да бъде доставено:
http://www.preissturz.at/topangebote-Kat268/kinder_spieltisch_mi … ___p-Art7372.html

# 481
  • Мнения: 2 697
Здравейте,отдавна гладах темата ама не съм писала.Сега си харесах нещо и бих искала да се включа ако може разбира се.
Трябва да ми кажете също дали ще може да бъде доставено:
http://www.preissturz.at/topangebote-Kat268/kinder_spieltisch_mi … ___p-Art7372.html


Можеш да разбереш сама, като сложиш артикула си в кошницата Peace

In den Warenkorb legen натисни Wink

# 482
  • Мнения: 1 437
ако се направи обща поръчка  остава ли цената на доставка за конкретен артикул ?

# 483
  • Мнения: 2 697
ако се направи обща поръчка  остава ли цената на доставка за конкретен артикул ?

Не, цената на доставката обикновено е доста по-малка от тази на индивидуалната поръчка, но пак има значение какъв е обемът на поръчката и за каква цена на доставка ще се договорим с немците Peace

# 484
  • Мнения: 1 437
ЗНАЧИ СЛОНА МОЖЕ ДА МИ БЪДЕ ДОСТАВЕН , НО ТРАНСПОРТНИТЕ РАЗХОДИ ЩЕ СЕ УТОЧНЯТ ПО-КЪСНО

# 485
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
ЗНАЧИ СЛОНА МОЖЕ ДА МИ БЪДЕ ДОСТАВЕН , НО ТРАНСПОРТНИТЕ РАЗХОДИ ЩЕ СЕ УТОЧНЯТ ПО-КЪСНО

Не,не значи

# 486
  • Мнения: 1 437
marianik моля те обясни ми как става  Praynig

# 487
  • Мнения: 1 207
Ами тя доставката идва почти колкото цената,май ще си помисля.

# 488
  • в центъра
  • Мнения: 445
Ами тя доставката идва почти колкото цената,май ще си помисля.

Ако поръчваш сама е горе-долу така. Освен това имаш и разходи за превод на парите, които също не са малко. Затова е идеята да се прави по-голяма поръчка от повече хора, тъй като цената за доставка и превод са относително постоянна величина и едно да я поемеш сама, а друго да се разпредели на 10-15 човека  Laughing

# 489
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
ЗНАЧИ СЛОНА МОЖЕ ДА МИ БЪДЕ ДОСТАВЕН , НО ТРАНСПОРТНИТЕ РАЗХОДИ ЩЕ СЕ УТОЧНЯТ ПО-КЪСНО

Не,не значи

Monda ти е писала цената на доставка-направила е пробна поръчка за този артикул , но освен доставка има и разходи за банков превод(този сайт не акцептира кред.карти) Затова се организирахме общо и си разделихме разходите. Но някои неща (мебели) не се доставят до БГ,така,че може и да ти откажат,незнам,трябва да пратиш запитване . Ако се организираме за нова поръчка аз предпочитам да няма обемни и тежки неща, тъй като не искам да освобождавам пак палет .А просто да се вместим в необходимите кг., за доставка като пакети по пощата . А и нека да поръчваме неща,които не можем да намерим в БГ ,или са с голяма разлика в цената. Аз лично такива фотьолчета май съм мяркала в БГ

# 490
  • София
  • Мнения: 3 913
Мими, все забравям да те питам палета нещо като някогашните метални палети за хляб ли представлява и вие имахте ли в палета отделно опаковани в хартия играчки?

# 491
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
Мими, все забравям да те питам палета нещо като някогашните метални палети за хляб ли представлява и вие имахте ли в палета отделно опаковани в хартия играчки?

Да,нещо такова,но доста високо,тъй като не се събираше в микробус .Най-отгоре имаше и кашони и всичко опаковано в найлон(който нашите бяха разкъсали)

# 492
  • софия
  • Мнения: 25 997
ЗНАЧИ СЛОНА МОЖЕ ДА МИ БЪДЕ ДОСТАВЕН , НО ТРАНСПОРТНИТЕ РАЗХОДИ ЩЕ СЕ УТОЧНЯТ ПО-КЪСНО

Не,не значи

Monda ти е писала цената на доставка-направила е пробна поръчка за този артикул , но освен доставка има и разходи за банков превод(този сайт не акцептира кред.карти) Затова се организирахме общо и си разделихме разходите. Но някои неща (мебели) не се доставят до БГ,така,че може и да ти откажат,незнам,трябва да пратиш запитване . Ако се организираме за нова поръчка аз предпочитам да няма обемни и тежки неща, тъй като не искам да освобождавам пак палет .А просто да се вместим в необходимите кг., за доставка като пакети по пощата . А и нека да поръчваме неща,които не можем да намерим в БГ ,или са с голяма разлика в цената. Аз лично такива фотьолчета май съм мяркала в БГ
Peace Аз предлагам, ако има желаещи за доставка на по-обемни неща да си организират отделна поръчка.

# 493
  • в центъра
  • Мнения: 445
ЗНАЧИ СЛОНА МОЖЕ ДА МИ БЪДЕ ДОСТАВЕН , НО ТРАНСПОРТНИТЕ РАЗХОДИ ЩЕ СЕ УТОЧНЯТ ПО-КЪСНО

По повод на слона искам да уточня (тъй като и аз съм го заглеждала по него), че вероятно въобще не е голям, тъй като (незнам дали сте обърнали внимание) е надуваем и сигурно го изпращат в "спихнато" състояние. Едва ли някой ще е толкова загубен да транспортира въздух  #Crazy

# 494
  • Банкя
  • Мнения: 823
Само да попитам  Hug - януарска поръчка няма ли да е през тази тема:  желаещи за PREISSTURZ - 3 част  newsm78 ?
Ако може и аз да задам този въпрос...

Общи условия

Активация на акаунт