АГ клиника "ЕВА"-Сливен-изкажете мнения !

  • 143 602
  • 528
  •   1
Отговори
# 15
  • Сливен
  • Мнения: 894
здравейте и от мен  Grinning
Аз сьщо бих искала да полу4а отзивите ви за тази клиника, както и подробности за реда на записване. Моля, които е раждал там да сподели опита си. Praynig  Praynig Praynig
аз предварително не съм се записвала направо отидох и родих
и аз така  Peace

# 16
  • Мнения: 3
zdr. predi dve godini rajdah v Evata s sekcio i bqh mnogo dovolna ot vsi4ko.Sega pak na tam sam se naso4ila.

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 328
Аз съм здравноосигурена, но по медицински причини ми се налага секцио. Не се ли плаща допълнително нещо в тази клиника?
А също така някой знае ли някакъв сайт на клиниката и други координати - телефон, адрес и т.н.?
Благодаря предварително!

# 18
  • пред екрана
  • Мнения: 20
http://www.evahospital.com/ 044/66 70 74денонощен
това е сайта на Ева!  аз днес се върнах от консултация там.

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 328
http://www.evahospital.com/ 044/66 70 74денонощен
това е сайта на Ева!  аз днес се върнах от консултация там.
Благодаря много!

# 20
  • Мнения: 307
А някой може ли да ми каже как вървят цените там?Имат ли сайт?Мерси предварително. Peace
нямаш здравна осигуровка ли
 newsm78
Здравноосигурена съм,но нали уж е частна клиника?Наистина ли не се заплаща нищо Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 70
И аз много се чудих как като раждам в частна клиника ще ми излезе безплатно, но след прегледа ми при др Марчева се убедих,че в действителност е така. Предполагам, че само за епидуралната упойка трябва да си платя и за престоя в болницата...Така ли е, или се лъжа?

# 22
  • Сливен
  • Мнения: 894
да упойката и престоя се плащат Peace

# 23
  • Мнения: 422
сигурно се плаща ,, упойката , как Simple Smile скоро ще разбера  Blush на 10 .01 сме там и после като се върна ще пиша  Hug

# 24
  • Мнения: 2 000
С пълна упойка раждах, секцио. Не ми взеха никакви пари. А нощувката беше 2% от минималната работна заплата. Но това беше през април 2006. Сега може да са се променили нещата.

# 25
  • Мнения: 422
м не знам !  newsm78

# 26
На 14.02.2008г. бях оперирана в клиника "ЕВА".Направена ми бе много сложна гинекологична операция ,която премина много успешно ,благодарение на моята лекуваща лекарка д-р Марчева и целият прекрасен ,великолепен екип на клиниката.Нямам думи да изразя благодарностите си на тези прекрасни хора и специалисти ,които работят там.Единственото, което мога да кажа е едно огромно и искрено "Благодаря" на д-р Марчева ,д-р Йорданов ,д-р Дичева,анестезиологът д-р Вълканов.  А колкото до това дали платих нещо за престоя си в клиниката ,то платих 22 лв за леглото за периода през който бях там ,абсолютно нищо друго.
Препоръчвам на вички ,които ще раждат  или ще се лекуват да ползват услугите на клиника "ЕВА" без да се замислят.Няма да сбъркате.Успех на всички!!!

# 27
zdrasti na vsi4ki!na 02.08.2008 rodih v klinika eva.parvo iskam da izkaja ogromni i sarde4ni blagodarnosti na celiq ekip.vsi4ki sa strahotni-rajdah s ekip ot 6 4oveka!vnimanieto be6e strahotno,vapreki 4e horata tam sa dosta angajirani!platih 17,60 lv na kasata.doktor jordanov doide nqkolko pati zaradi men v izvanrabotno vreme-prieha me sledobed,a rodih prez no6ta.d-r valkanov be6e tam ciala no6t,a d-r di4eva govore6e tolkova uspokoqva6ti i mili dumi....hora,ne se zamislqite,a otivaite v eva!!!!!!!ako vi interesuva ne6to pove4e,pitaite!!!1!!!

# 28
  • Мнения: 148
Правят ли планирано секцио(по желание на родилката) в тази клиника,и ако да-заплаща ли се нещо?

# 29
  • Мнения: 85
здравейте аз също мисляв сливен да раждам ама със секцио ( по желание )
кога трябва да отида да се уговоря с някой лекар?(от бургас съм)
някой би ли ми препоръчал лекат в клиника Ева най добрия за секцио
благодаря ви много

Общи условия

Активация на акаунт