страхотни детски дрешки - завод Витоша?

  • 7 493
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 014
Артебул също имат много хубави неща, и аз съм купувала от тях. Те са обаче в района, но не в самия завод (освен, ако не са се преместили) Аз лично не се наемам да обяснявам къде е, много ми е сложно.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 894
ЕЕЕЕЕЕ, а пък аз така подробно обясних Crossing Arms
Вие пък на сте честни Crossing Arms

# 17
  • София
  • Мнения: 7 242
Ми аз не виждам адрес на магазина до Южния Rolling Eyes. Пък съм третата дето пита

# 18
  • София
  • Мнения: 195
Магазинчето до Южния парк се намира в блока, който е на кръстовището на Нишава и П.Тодоров /пешеходния светофар/. Качвате се по едни стълбички отвън, на първия етаж, преди беше аптека. От там купих много хубаво яке на сина ми, етикетът е на BCN Kids Испания, шият ги в завод Витоша. Имаше неща на Mariquita, Next, не съм гледала обстойно дрехите, понеже търсех зимно яке и/или грейка. Има и обувки на КК.

# 19
  • София
  • Мнения: 7 242
Мерси  bouquet Сетих се - мернах магазина отдалече.

# 20
  • София
  • Мнения: 4 025
Има симпатични дрешки, но само за дечица до към 4 годинки.

# 21
  • София
  • Мнения: 2 019
Аз днес бях там и нищо не ми хареса. За лятото има по-хубави неща. А дрешките са за деца до 8 години.

# 22
  • София
  • Мнения: 4 025
Аз днес бях там и нищо не ми хареса. За лятото има по-хубави неща. А дрешките са за деца до 8 години.
За магазина на Нишава ли става въпрос?Аз бях там в петък и имаше само за малчовци до 4г.

# 23
  • София
  • Мнения: 2 019
Имам предвид шивашкия цех в завод "Витоша", дето шият дрешки за Испания. На същия етаж има още една фирма, но там дрешките са доста по-скъпи, но и по-хубави. Имат магазин на Солунска, но този път бързах и не можах да видя какво предлагат.

# 24
  • Мнения: 539
Да, Дидито е обяснила точно къде е магазина. Наистина в магазина бяха само малки хубавите дрешки.

Шоши, къде точно им е цеха, на вторият етаж ли? просто много ми харесаха якетата и смятам да отида да купя на децата.

# 25
  • София
  • Мнения: 4 397
запис после ще чета сега нямам време  Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 2 019
Ох, май беше на третия, но на вратата има портиер и той ще ти каже точно. Аз якета не видях, имаше едни палтенца, които не бяха лоши, от еко кожа за 58лв., но Мартина си има хубаво яке и всъщност нищо не си купих.

Общи условия

Активация на акаунт