сливенски майчета-да протегнем ръка и да помогнем!

  • 7 810
  • 146
  •   1
Отговори
# 120
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Със сигурност имат нужда, мисълта ми е дали пак се изискват някакви документи Thinking

за балоните ли?Не, Twisted Evil


...тя мисля имаше в предвид за лекарствата Wink
Ох, на мен ми е едно свито под лъжичката....заради утре Tired


не показвайте тъга пред децата,бъдете усмихнати колкото и да ви е трудно PraynigЩе си попла4ете като си стръгнете Confused,но не го правете пред децата.
Приеми ,4е трябва да отидеш за да им помогнеш.4е ако на всеки му е свито и не иска да ходи ще лишите децата от внимание и ласка.Първата кра4ка е трудна,но следващите са доста по-трудни,защото търсиш безумни на4ини да им помогнеш.КОлкото пове4е ходите,толкова пове4е ще искате да ходите,ще имате нужда защото ще се сблъскате с безумието на системата и безпомощността на децата.

  bouquet

# 121
Общо взето сте с добри впечатления значи,разбрах и от майка, че имат нужда от всичко...
Прегръщам Ви момичета Hug Heart Eyes, днес осигурихте много емоции за тези дечица Peace
На нас ни остава да сме постоянни и наистина да успеем да помогнем дори и с нещо малко Praynig

Майка, ви е казала и за срещата си сутринта с г-жа Галина Кънчева,била е много отзивчива и не е отказала помощ,така че ще помоля за напред хора с личностни пристрастия да не заблуждават аудиторията Peace


Това открих за Медвен в другия форум,Ренката вече го пуска, но да го пусна и аз
5. ДДМУФИ с.Медвен,общ.Котел,обл.Сливен
                  52 деца с тежки физи4ески и психи4ески проблеми,пове4ето на легло,на възраст 03 до 18 год.

                   СПЕШНИ нужди: - Памперси ,15-40 кг.
                                               - Дамски превръзки

                    ТЕКУЩИ НУЖДИ: - Обувки,без зимни и ботуши.Имат нужда от
                                                    тип  пантоф,гуменки,маратонки.
                                                  - Миещи,перилни и хигиенни матеряли
                                                  -Хавлиени кърпи-малки и големи.Тип хавлии за баня.
                                                  - Храни-всякакви.
                                                   - Тениски -здрави,за деца от 3 до 18 год.

Аз имам някой и друг чифт запазени обувки,мога и и някой от другите неща да добавя,ако искате паралелно с бебешкия да събираме нещо и за този, но остава проблема кой ще ходи до там,или трябва да ги даваме на отговорника от ДБМ за този регион newsm78

Съжалявам, че се намесвам и аз,но все пак е свободна дискусия.Виждам,че новите не са добре дошли, но все пак.Чета редовно форумът.Не съм намерила за необходимо до този момент да се намеся,но когато такава благородна и безкористна инициатива като вашата е на път да бъде политически оцветена - е жалко.Няколко думи за "Г-ЖА" Галина Кънчева.Наистина, тя много държи да е в светлината на прожекторите.Дребнава душа.Няма лични пристрастния в случая, а за лични качества.А тук ги няма.Всичко е популизъм,а с любезността е скарана,повярвайте ми.Така че предпишете го това на съпругът й и давайте в този дух.Виж, ако става дума за ГОСПОЖА Роза Кънчева,ще ви кажа,че е нещо съвсем друго.От години е известна в Сливен с благотворителността си,много преди синът й да се включи в политиката.Познавам я още от Качулка.Няма защо да избеснявате от някоя истина в повече.Пък ако коментарите тук са я накарали да ви помогне и помага за в бъдеще - още по-добре.Няколко дечица в повече ще направим щастливи.

# 122
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Мисля, че това последното е излишно в тази тема. Има си клюкарник за това.

# 123
  • Мнения: 7 430
...Виждам,че новите не са добре дошли, но все пак...

....аз пък виждам, че не е така  Peace и че всеки може да си каже мнението, дори и с риск да бъде нападнат или поласкан Wink
....а за самите Г-ЖИ Кънчеви....малко ми просветна newsm78

# 124
  • Мнения: 1 063
  Съжалявам, че се намесвам и аз,но все пак е свободна дискусия.Виждам,че новите не са добре дошли, но все пак.Чета редовно форумът.Не съм намерила за необходимо до този момент да се намеся,но когато такава благородна и безкористна инициатива като вашата е на път да бъде политически оцветена - е жалко.Няколко думи за "Г-ЖА" Галина Кънчева.Наистина, тя много държи да е в светлината на прожекторите.Дребнава душа.Няма лични пристрастния в случая, а за лични качества.А тук ги няма.Всичко е популизъм,а с любезността е скарана,повярвайте ми.Така че предпишете го това на съпругът й и давайте в този дух.Виж, ако става дума за ГОСПОЖА Роза Кънчева,ще ви кажа,че е нещо съвсем друго.От години е известна в Сливен с благотворителността си,много преди синът й да се включи в политиката.Познавам я още от Качулка.Няма защо да избеснявате от някоя истина в повече.Пък ако коментарите тук са я накарали да ви помогне и помага за в бъдеще - още по-добре.Няколко дечица в повече ще направим щастливи.

Без коментар...Бетти моля те само да се усмихваме повече, всички заедно и ако искаш да станеш една от нас си добре дошла Hug
Истината за г-жа Кънчева ще разберем каква е след срещата с нея,това надявам се ще стане съвсем скоро...мисля, че изчерпахме темата.

# 125
  • Мнения: 7 430
lavender - усмихвам се и тръгвам....надявам се да изкараме един ползотворен ден и да дарим на децата поне по една усмивчица Hug

А за снимките - разбира се първо ще попитам Peace
Лек и слънчев ден  bouquet

# 126
  • Мнения: 7 430
...Роси, искам да попитам от къде идват директно пари за този дом - от Общината или Държавата Thinking

# 127
  • sofia
  • Мнения: 7 477
...Роси, искам да попитам от къде идват директно пари за този дом - от Общината или Държавата Thinking

основно от държавния бюджет,през общината.На общината са делегирани и 4аст от този бюджет.Ако примерно издръжката на дома на год.е 100 000лв.(условно казано)4аст от тях дава общината.Основното перо идва от МТСП.Но общината е собственик на сградата и работодател на дома(целия персонал) .Вързани са  Twisted Evilи с двата органа,но общината е основният .

# 128
  • Мнения: 1 063
Добро утро,чакаме включване от Ренката и да видим какво ще правим с Асеновец?

 Hug

# 129
  • Мнения: 1 063
Момичета, купих едни много красиви звездички за в къщи, та ми хрумна дали да не купя още малко за някой от домовете, може и лампички...или нещо друго, какво ще кажете...да създадем малко коледно настроение...

# 130
  • Мнения: 888
Другият вторник най-вероятно сме в Асеновец  Peace

# 131
  • Сливен
  • Мнения: 382
Здравейте, момичета!
Близо месец не бях влизала в бг-мамата и сега с изненада устяновявам, че и в Сливен започваме с благотворителна акция. Ще ми се да се включа до колкото мога. В момента нямам възможност да изчета цялта тема, но в началото  видях, че се споменава за Коледен базар. Остава ли тази идея? Миналата година правих картички и разни сувенирчета за старозагорския базар, та имам вече някои идеи. Казвайте да започвам ли и сега? Ще правим ли базар и в Сливен тази година?

# 132
  • Сливен
  • Мнения: 382
Междувременно изчетох темата.
Ще се опитвам да се включвам във всички текущи акции. Струва ми се, че в посещенията на домовете или няма да мога да се включвам или ще е много рядко, само когато са в извънработно време. Сега, за Асеновец събирате ли нещо?

# 133
  • Мнения: 271
Ренка, за Асеновец бройте ме и мен, но само ако има място и за едно дребно, защото няма на кого да го оставя.

# 134
  • Мнения: 888
Кенга,радвам се,че и ти се включваш  Hug Hug
Засега за Асеновец нищо няма да се събира...уговорих с директора само среща за "запознаване"....В предишните домове,които посетихме вече бяха работили с движението на бълг. майки и само като им споменеш за тях и по-лесно става...ама сега човека хал хабер си няма какви сме,що сме и иска първо да се запознаем,та тогава да видим можем ли да помогнем....
Е,Лони как да няма място бееее.....няма проблем-все ще се сместим някак  Hug

Общи условия

Активация на акаунт