Шут отляво,после пък юмруче - баба съзерцава с любов НOEМВРИйското си внуче

  • 11 641
  • 277
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 846
Момичета, гледам клизмите ви тревожат. Повярвайте ми, клизмата е последното нещо, което трябва да мислите. Става бързо, безболезнено, въобще не е никакъв проблем!

# 16
  • Мнения: 3 416
И аз в новата тема да се разпиша,че време не ми остана досега,то лежах до 11,че вечерта от болкив костите не спя и не знам с тоя режим как ще я карам по-нататък,а и приличам на чудовище,днеска няма да се показвам никъде Crossing Arms
Jutoo,мале чак мене ме тресе от вълнение и въпреки,че всичко ти е планирано направо не знам как си-да знаеш с неърпение ще чакаме новини Praynig
Мечтание,и тебе ще те мислим,ама то така е не остана вече-сега ще си пращаме кураж една на друга и това е Peace
ПростоАз,аз съм се примирила вече,че сексуален живот след вагинално раждане няма да е същия,ама поне всичко да мине бързо и безпроблемно,че много ме е страх,то сега дето ме боли таза и др такива не мога да си намеря място,пък какво остава за друго,при положение ,че при нас епидурал не слагат-ща не ща ще ставам майка героиня,завиждам ти,че имаш възможност за избор.
Катеринке-немаш късмет с тия зъби тва си е,дано поне като родиш да се оправиш Peace
Пумпалче-радвам се,че и ти се ключи,верно сте много сладки с малкия,а ти сигурна ли си,че си раждала Shocked Laughing,толкова свежа ми изглеждаш,а малкия даже хич не е малък,ми направо отгледан ми се видя Mr. Green

# 17
  • Мнения: 3 416
за клизмите-мене не е ме страх,аз вкъщи даже съм с епробвала да си правя,че с тия мойте проблеми...не боли,но е неприятно,обаче искам вкъщи да се изчистя,та днеска ще пратя мама да пита в аптеката за нещо такова,да си имам

# 18
  • Мнения: 421
Simple Smile  Лелеее Катерино вярно ли? Ние почти всеки път като ходиме в София спиме там,защото при близките ни е малко неудобно (особено с корема)! Иначе последния път като ходихме в царско беше станло 24часа и на мен ми се спеше та две не вижах.И тоя на паркинга ни вика,че  няма места,милото влиза все пак да провери и излиза с ключ. И аз много се зарадвах,викам си "Ха тъкмо ще се наспя,сигурно се е освободил някой" И като отиваме към стаята - тоя нашия наел президентския апартамент  Joy  И докато бяхме там само вървях по него и му виках "Г-с Президент...какво ще обичате"  hahaha  Голяма шушумига,как можа да даде толкова кинти за 6часа сън  ooooh!

Това със зъболекаря е много неприятно - знам какво ти е.Аз иамм един зъб,който ме боли и последните два пъти ходих,само ме бодоха с упойки,които не ме хващаха и го затварят така - равзвален.Само се  Praynig да не изпищя в родилното от болка в зъба,вместо от раждането  Laughing

Галакси ние с беборана изпускаме фронта и яко се тъпчем (то това при нас си е нарочно де) и гледам,че в/у бедрата има ефект.Дано да е същия и в/у беба  Praynig

Тиха Вода - че как бебто за 10дни ще вдигне 1кг  newsm78  Лекаря ти се е объркал нещо.По-скоро сега да е 3кг и до термина да стигне 4 Simple Smile Но нали ще си със секцио - спокойно  Hug

Мечтание успех!   bouquet  
Сладурче аз се примирявам със всичко - стига беба да е добре.Първо за нея мисля,пък другото... надявам се да се нагоди  

# 19
  • София
  • Мнения: 672

Тиха Вода - че как бебто за 10дни ще вдигне 1кг  newsm78  Лекаря ти се е объркал нещо.По-скоро сега да е 3кг и до термина да стигне 4 Simple Smile Но нали ще си със секцио - спокойно  Hug

Ам в предвид на отклоненията на ехографа, възможно е да е отчел 1 кило повече...Нали ви споменах, че моя мъник за 14 дена от 1950 е станал 2675... По малко от кило е, ама за размерите на едно човече - пак ми се вижда множко Simple Smile

И ние мах вървим към 4 кг, ама да е жив и здрав - ще му мислим като тръгне да излиза Wink

Дето вика майка ми още малко ако наддаде може и да се роди със свидетелството за завършен първи клас в дупето Wink




# 20
  • Мнения: 324
Здравейте от мен!
Jutoo и Мечтание, много късмет, бързо и лесно раждане!
Мечтание, а защо толкова рано те приемат?  Rolling Eyes
Мими, страхотно е че бебчо е вече при теб! Пиши как мина нощта  Simple Smile Няма вече скука и време да се включваш да ни информираш май, а?  Laughing
Пумпалче, голям сладур е Иван! Толкова мъничък и миличък! Хайде, оттук нататък вече да не стигате до болници и да си тече нормално ежедневието с бебо вкъщи!
Гледам подхванали сте тамата с клизмите. Наистина не е страшно, нито болезнено. Аз обаче съм толкова гнуслива и оттам ми идват притесненията - дали ще е стерилен този маркуч, бляк Sick Ама да ни ви вкарвам и вас в разни филми с моите мисли  Laughing
И аз си счупих една огромна пломба - за втори път вече. Писна ми, ама няма как да го облека този зъб в корона, преди да съм родила, защото никак не ми се иска да ми правят рентг.снимка сега. А и на сляпо не ми се ще да действаме, имала съм проблеми точно с този зъб преди. Така че утре пак ще ходя да спонсорирам леля зъболекарка напразно, защото ми е ясно, че и новата няма да изкара кой знае колко дълго. Дано накрая не строша и целия зъб, докато му дойде време да го обличам. Междудругото тя настоваше още предния път да ми слага амалгама, били по-здрави. Някой знае ли дали не са вредни, все пак май живак имаше в тях  Rolling Eyes Или олово ли беше, гледайте как се излагам сега  Blush

# 21
  • Мнения: 560
ПростоАз,поне хареса ли ти президентския?
В кой бяхте-този зад пицарията или в сградата с рецепция.
Ми ние с Василчо май сме направили бебето в Царско село,ама в мезонета,който наех за 14-ти февруари.
А за парите не се тюхкай-имал-дал хихихи.

# 22
  • Мнения: 3 416
Абе аз да питам за попухването-за Дианчето разбрах-тя милата направо се мъчи вече,ама други им али така? Аз днеска като се гледам напаво съм поничка в лицето,а и с тия сенки под очите Sick

# 23
  • Мнения: 421
m_face на мен ми казаха че последните седмици бебче напълнява средно с 28гр. на ден ... но вече не съм много сигурна дали наистина е така ,дори съдейки по моята мъничка беборана

Мома Катерина  ами  в този зад пицарията. Хареса ми,въпреки,че очаквах повече  - може би просто защото не успяхме да използваме всички помещения Laughing ...сауната не мога да я позлвам,а вече съм тромава да употребим и всички легла  Blush
...
А за парите не се тюхкай-имал-дал хихихи.
ха ха ах така е!Иначе от половин година му буча за принтер и той се услушва  Laughing


sladurka  носа ми е като чушка редовно , но пък краката ми не отичат  newsm78 Ако спях надолу с главата разбирама,ама така  Thinking

# 24
  • София
  • Мнения: 672
Абе аз да питам за попухването-за Дианчето разбрах-тя милата направо се мъчи вече,ама други им али така? Аз днеска като се гледам напаво съм поничка в лицето,а и с тия сенки под очите Sick

Ами не подпухвам и нямам подути крайници (с изключение на пръстите леко сутрин след като се събудя, което е нормално)...

Дори съм с по-гладка кожа, по-хубава коса, по-здрави нокти, с по-малко сенки под очите и въобще се виждам по-хубава от преди Simple Smile Чак не мога да повярвам, ама и другите го забелязват

# 25
  • Мнения: 3 416
m_face то и аз доскоро изглеждах супер в лицето,крайниците ми рядко подпухват по мъничко,но от известно време съм подута в лицето,а и пъпчици са ми излезли,досега поне това нямах Twisted Evil янякой да каже нещо ефикасно за черни точки(имам по около носа,и такова чдо не бях имала преди),ама изпълнимо в домашни условия де,или крем за почистване ли какво ли ooooh!,защо така баш накрая се "разкрасих",ианче и мойта коса беше  по-лъскава,кожата..всичко...аме сега то няколко дни не мога да се гледам то пъпки,черни точки ooooh! ooooh! ooooh!

# 26
  • София
  • Мнения: 672
сладурка, нали знаеш бебчетата момиченца взимат от красотата на мама Wink Така че малката сладурана ще е много, много хубвичка Simple Smile

# 27
  • Мнения: 3 416
сладурка, нали знаеш бебчетата момиченца взимат от красотата на мама Wink Така че малката сладурана ще е много, много хубвичка Simple Smile
то добре,че чак накрая взе да ми "краде" от красотата,че цяла бременност,ако бях така Sick

# 28
  • Мнения: 148
Здравейте, сега идвам от доктора и да ви се оплача, откриха ми бактерия коли, от нея съм получавала бъбречните кризи, изписаха ми антибиотик, но много се притеснявам за бебо........... Cry

# 29
  • София
  • Мнения: 3 679
И аз като че ли малко съм подпухнала.
Реших да поспя той телефона не спря да звъни и станах. Да го бях изключила, а сега - мина ми дрямката. Дано поне се изморя повечко и довечера да поспя, че иначе утреще бъда като парцал пък ще ми трябват сили  Simple Smile
Тия зъби са много гадна работа -  и аз имам един отворен и ще си го правя като родя, че така и не успях да го снимам, че да се види какво му е.
patriciaa стискам палци всичко да е наред.

Общи условия

Активация на акаунт