Сливен 18 - искаме детски площадки

  • 14 228
  • 303
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 271
Даже мисля ако имам съобщения да сложим и в Кауфланд и на Косарата........
Аз залепих на малката Косара, в кв. "Младост"

Току-що изпратих имейли на няколко вестници и радио станции в Сливен. За съжаление на някои от тях са им толкова защитени кутиите, че ми върнаха писмата, защото били от непознат източник. А дават тези адреси за връзка с хората. Но нищо, дано поне тези, които са получили писмото ми да се отзоват. Уви, на сливенската телевизия има само телефони, никакъв мейл.

# 16
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Хеей обадете се бре ...
Някой около Българка или в центъра към 17.15 ?
Или да ги пращам всичките на  katerina_evro

# 17
  • Мнения: 43
Хеей обадете се бре ...
Някой около Българка или в центъра към 17.15 ?
Или да ги пращам всичките на  katerina_evro



Аз съм в центъра ще дойда?
Къде да го залепа? На била?

# 18
  • Мнения: 43
Ян Бибиян - къде да те чакъм? отивам на работа. Кажи?

# 19
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Направила съм 6 големи и няколко малки.
Къде ще ти е удобно?

# 20
  • Мнения: 43
Където кажеш?

# 21
  • Мнения: 7 430
...ето ме и мен...върнахме се Мишата.
Разлепих от кв. Сини Камъни, градинката, по спирките до центъра, по центъра до пазара Peace

Направих на А4 по 3 искания, нарязани и раздавах на майките по центрото Laughing....как само ме гледаха, мислеха си, че все нещо предлагам за купуване Mr. Green утре сутринта ще продължа с раздаването  Wink
Ян бибиян, направих една - две снимки на счупени люлки, но ти си го свършила...нищо....само дето аз не мога да го видя това, което си сътворила Tired За разпространение - ако няма, аз съм насреща Peace

Искам да попитам някой има ли Бг знаме в къщи....днес ходих до пазара, но магазинчето бе затворено и не можах да купя Confused

...хайде до после....радвам се, че сме така единни  bouquet и браво на всички Hug

# 22
  • Мнения: 237
Момичета, чудесни сте!!!
Подкрепям ви от Бургас и стискам палци все пак да успеем да предизвикаме някаква реакция!
Много целувки на всички!

# 23
  • Мнения: 54
Аз имам БГ знаме,но е 3 метра дълго........ако те устройва мога да го донеса утре........може да го ръзпънем най-отпред на шествието.........2 от нас които са с по-големи деца без колички да го държат от двете страни

# 24
  • Мнения: 7 430
Аз имам БГ знаме,но е 3 метра дълго........ако те устройва мога да го донеса утре........може да го ръзпънем най-отпред на шествието.........2 от нас които са с по-големи деца без колички да го държат от двете страни

Ами да...вземи го  Peace като нямаме друго и това ще свърши работа Peace

# 25
  • Мнения: 54
Лони ще сложа на трите детски градини в Дружба и на Кауфланда Wink
А колкото до знамето малко е старичко .......но ще го донеса Peace

# 26
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Дидка, що не можеш бе? Най-обикновен уордовски файл е.
katerina_evro явно си получила пратката  Laughing
Neli_M беше изключително точна и на нея съм предала
големите и няколко малки плаката.
Дано не се е озорила много  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 7 430
Дидка, що не можеш бе? Най-обикновен уордовски файл е.


Не знам защо, но не иска Sad няколко пъти пробвах и не става...нищо, утре ще го видя някъде Wink

# 28
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Дидка, що не можеш бе? Най-обикновен уордовски файл е.


Не знам защо, но не иска Sad няколко пъти пробвах и не става...нищо, утре ще го видя някъде Wink


Отваря се при мен  Thinking
не е голям пропуск
пробвай с десен клавиш -Save target as ...

# 29
  • Мнения: 141
Ние със Зоисияна сме разлепили 32 бр. формат половин А4 из Даме Груев. Хайде до утре.

Общи условия

Активация на акаунт