Диета HBD

  • 3 880
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 86
Цитат на: Milenika
Цитат на: primamama
Цитат на: vanesa
НВД-то което аз правя включва - мляко и млечни продукти, месо, зеленчуци.
ето едно примерно меню:

На мен не мие за първи път диета, аз от много малка си правя разтоварващи плодови дни, всяка сутрин пия топла вода, движа се много, има дни в които карам само на чай. Обаче такава ми е структурата, че всичко ми се лепи.

Зеле с моркови не знаех, че не се съчетава, сега ще зачеркна в менюто, също и краставици с домати не трябвало. Иначе ястия без запръжки, печени на скара месца,  без плодове и млечни продукти, виж добре ме подсети за маслинки. Хляб изобщо не се яде, да видим. Ако се сетиш още нещо, пиши ми , поне за първата седмица имам готово меню.

# 16
  • Мнения: 86
Цитат на: biliana333
Цитат на: primamama
Да ви кажа, че диетата е от един сайт препоръчан тук от един ник. quote]
  Laughing  Laughing  Laughing "Никът" съм аз Simple Smile Разсмя ме от сърце Sunglasses
Аз съм на разделно хранене,но сестра ми прави тази quote]

Ей, нали не ми се обиждаш, още не съм свикнала с имената, много ми хареса варианта от сайта, който си дала, така или иначе ще се гладува поне да е на пълни обороти Stuck Out Tongue .

Проблема ми е само да измисля ястия бе запръжки, за съжаление нямам скара, иначе щеше да е по-лесно, особено за шишчета от дробчетата, на скара стават мозък Wink . Също не забелязах гъби дали се разрешават, предполагам , че няма проблем за тях.

Ако успеем ще има черпене Stuck Out Tongue

# 17
В този сайт http://www.spidersport.com/, има всичко за НВД.

Успех

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Цитат на: primamama
    Зеле с моркови не знаех, че не се съчетава, сега ще зачеркна в менюто, също и краставици с домати не трябвало. Иначе ястия без запръжки, печени на скара месца,  без плодове и млечни продукти, виж добре ме подсети за маслинки. Хляб изобщо не се яде, да видим. Ако се сетиш още нещо, пиши ми , поне за първата седмица имам готово меню.

За гъби наистина никъде не пише и затова не съм консумирала.
Виж тук за тази диета  Arrow

http://www.rozali.com/diet1.php?l=a&p=1
Диета на д-р Аткинс

И днес попаднах на тази статия  Arrow http://www.rozali.com/diet1.php?l=a&p=67

# 19
  • Мнения: 86
Цитат на: Shina
В този сайт http://www.spidersport.com/, има всичко за НВД.

Успех

Много благодаря за този сайт, има много полезна информация, по принцип диетата е безвъглехидратна, та не ми стана ясно, майнеза и гъби позволено ли е да се ядат?

# 20
  • Мнения: 86
Цитат на: ellyst
това, което ще парвите ми прилича повече на БЕЗвъглехидратна диета))) Повечето зеленчуци съдържат въглехидрати- дори домат например)))ако ще ядете така, яжте основно зелени зеленчуци, никакви моркови и мисля, че млечните храни няма да ви навредят))) Абе дори само хляба, сладкото и плодовете да спрете, ще има ефект. Аз съм доволна - свалих 4 кг. за седмица, сега темпото намаля , но е по-добре, защото не трябва да се губи повече от 8% от общото тегло на месец.
Но май движението му е майката Thinking
Стискам ви палци!



Аз сега усетих, че съм объркала, наистина е безвъглехидратна Laughing . Много ми добада понеже не обичам така или иначе млечни продукти. При това мисля, че при мен поне натрупването на кг е повече от ядене на плодове, колко и да не  ми се вярва, понеже аз ям много плодове повече от кг на ден и пия много течности подсладени и това явно е довело до натруване на повече кг.

Само кажи на 8 април в 23:31 почва новолуние, кога да се почне диетата на 8-ми или на 9-ти?

# 21
  • Мнения: 86
Цитат на: Milenika
Цитат на: primamama
    Зеле с моркови не знаех, че не се съчетава, сега ще зачеркна в менюто, също и краставици с домати не трябвало. Иначе ястия без запръжки, печени на скара месца,  без плодове и млечни продукти, виж добре ме подсети за маслинки. Хляб изобщо не се яде, да видим. Ако се сетиш още нещо, пиши ми , поне за първата седмица имам готово меню.

За гъби наистина никъде не пише и затова не съм консумирала.
Виж тук за тази диета  Arrow

http://www.rozali.com/diet1.php?l=a&p=1
Диета на д-р Аткинс

И днес попаднах на тази статия  Arrow http://www.rozali.com/diet1.php?l=a&p=67



Благодаря ти, аз уж четох и там и доста неща си копирах, но това съм го пропуснала Stuck Out Tongue

# 22
Днес е 26 -ия ден, в който приключвам първия етап на безвъглехидратната диета. Резултатът между 8-9 кг. по-малко. През цялото време не съм почувствала глад. Единственото, което много ми липсваше първата седмица са плодовете. Хапвам яйца, приготвени по всякакъв начин, включително и омлети(без сирене) и домашно приготвена майонеза. От месата -пиле, печено, варено(без кожа), като например и пилешка супа само с морковче и чушка(без фиде, картофи и т.н.), също и свинско например задушено с лук и доматено пюре, пилешки дробчета с масло и т.н. От салатите -зелена салата, домати и краставици, зеле и моркови. Не съм хапвала изобщо хляб, всякакви млечни произведения, тесени и сладки. На ден поне по 2л. вода. След шестия ден пиех по 1-2 чаши вино. За съжаление нямах възможност да спортувам активно, иначе мисля , че резултатът като килограми щеше да е още по-добър. От утре продължавам с разделно хранене поне 15 дни, като първото нещо, което ще хапна е една прекрасна ябълка.

# 23
  • Мнения: 86
Цитат на: Anonymous
Днес е 26 -ия ден, в който приключвам първия етап на безвъглехидратната диета. Резултатът между 8-9 кг. по-малко. През цялото време не съм почувствала глад. Единственото, което много ми липсваше първата седмица са плодовете. Хапвам яйца, приготвени по всякакъв начин, включително и омлети(без сирене) и домашно приготвена майонеза. От месата -пиле, печено, варено(без кожа), като например и пилешка супа само с морковче и чушка(без фиде, картофи и т.н.), също и свинско например задушено с лук и доматено пюре, пилешки дробчета с масло и т.н. От салатите -зелена салата, домати и краставици, зеле и моркови. Не съм хапвала изобщо хляб, всякакви млечни произведения, тесени и сладки. На ден поне по 2л. вода. След шестия ден пиех по 1-2 чаши вино. За съжаление нямах възможност да спортувам активно, иначе мисля , че резултатът като килограми щеше да е още по-добър. От утре продължавам с разделно хранене поне 15 дни, като първото нещо, което ще хапна е една прекрасна ябълка.



А как мога да се свърза с теб? Или по-добре ти ми пиши ако не е проблем. Исками се да си поговоря с някой , който има опит с тази диета.

# 24
Всъщност гостът бях аз. Ако искаш ICQ

# 25
  • Мнения: 86
Цитат на: norra
Всъщност гостът бях аз. Ако искаш ICQ



Ще ти пиша там, ок Flutter

# 26
  • Мнения: 23
Цитат на: Shina
В този сайт http://www.spidersport.com/, има всичко за НВД.

Успех
Много благодаря за този сайт, има много полезна информация, по принцип диетата е безвъглехидратна, та не ми стана ясно, майнеза и гъби позволено ли е да се ядат?
Майонезата е пълна с олио (рафинирана мазнина) и други врдности.

# 27
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
А защо никъде нищо не намирам за ярешкото месо  newsm78 Знам, че е диетино, но какви точно са му хранителните стойности?

# 28
  • sofia
  • Мнения: 8 938
Дивечово и козе месо, сготвено

Яре=малкото на козата - за да няма грешка Grinning

# 29
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
Дивечово и козе месо, сготвено

Яре=малкото на козата - за да няма грешка Grinning
Благодаря ти много, миличка  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт