Отговори
# 225
  • Мнения: 337
За размера на стите и къщите ,... като се роди сина ми живяхме известно време в Студентски град в една стаичка с едно малко коридорче с печка и хладилник  и това беше всичко с , което разполагахме , като площ плюс тераса. На всичкото отгоре си имахме от време на време и баба , която да помага , а като дойдеха и гости , което тогава се случваше често сещайте се за какво ставаше въпрос. Но никога не съм се оплаквала било ми е хубаво и хубави спомени са ми останали от това време . Верно , че бяхме като в дядовата ръкавичка , но бяхме щастливи ...и младиииии ..
чак ми се доплака като си припомних
Като се обичат двама , като се разбират и са щастливи заедно и оградени от близки и приятели , които също ги обичат , не ви трябват двуетажни , триетажни къщи и големи материални придобивки за които толкова мечтаем . Достатъчна и една малка стаичка , в която да свиете гнезденце и да бъдете щастливи.
Много се разфилософствах , а това не ми се отрази добре на душевното състояние , затова млъквам, че ще стане много искрено и лично.

Дари, 2. Филип Александър Минков на мен ми харесва

# 226
  • Мнения: 0
Здравейте,мами!!!
За фм ,вчера бях на преглед,доцента каза ,че е най-добре прегледите да са в 32 г.с. така органите се виждат най-добре.За  радост ,при нас всичко е  newsm10,гледат мозък,сърце,бъбреци,пъпна връв,плацента....всичко.СРАМЕЖЛИВОТО бебе се оказа момиченце ,та нашия татко каза ,че ще трябва да заработва за торба превръзки Rolling Eyes
ValiaR ,нашата кака се казва Мария, като бях бременна с нея ,много исках да се казва Ана-Мария, но свекърва ми/лека й пръст/ каза като ще да е Мария само Мария какви били тези имена.Порасна нашо Мими и не си харесва името иска да се казва така както аз бях решила,но..........
Момичета за големите къщи ,има си и голямо шетане .Ние живеем в къща и сега в това състояние,докато оправя едната стая ,то в другата вече е лудница.Започнахме ремонтите банята разбита ,майстора го няма вече 7ден......кеф голям.Имам чувството ,че това чудо няма да има край.
Бебка се е наместила за нормално раждане,дупе се около пъпа и ме подритва под ребрата Heart Eyes
извинете ме за дългия пост Embarassed

# 227
  • София
  • Мнения: 2 850
scorpia, зло да те забрави! Питах, имам и отговор, ама сега не мога да го напиша, че го забравих вкъщи!  Blush Нямам акъл за 5 ст. Но само исках да уточня - проект имате ли или и проект искате? Честита количка!

За къщата - май аз съм от единиците, които предпочитат апартамент. Поне на тоя хал, на който сме. Къщата е хубаво нещо, стига човек да има много пари - за градинар, отопление, прислужница. Имаме възможност в момента да живеем в къща и то в Павлово, не на село, ама не съм фен - умирам от студ там, нищо че има локално парно. А и ме е страх да живея в къща, честно казано. Ще се побъркам, ако остана сама. От гореспоменатите екстри на този етап мога да си позволя само домашна помощница веднъж седмично, така че съм далече от необходимия за къща стандарт.

# 228
  • Мнения: 219
Аз съм съгласна, че голяма къща по-трудно се поддържа. Също съм съгласна и с това което Макси написа! Вярно е, че ако има любов и разбирателство, останалото е на заден план и това е най-важното, но пък не ни пречи да си мечтаем Simple Smile Всеки има някакви мечти, независимо дали могат да се реализират или не, пък и според мен е хубаво да имаш мечти и да ги следваш. То затова богатите хора не са щастливи, защото имат всичко друго освен истинска любов и приятелство.
GENNN не се къхари за щерката, моята майка се казва Росица и никога не си е харесвала името (а според мен си е мн хубаво). Аз също не харесвах едно време Цветелина, и държах да казвам Цвети като се запознавам. Сега пък си ми харесва името, и даже бих си кръстила дъщерята (ако е 3-тото дете) на някакво цвете Simple Smile Пък и...човек винаги може да се прекръсти, ако толкова държи....
Ох, още 2ч на работа...
А scorpia честита количка и от мен (ей, много забравям).

# 229
  • Мнения: 0
Хвърлих поглед на новите ви покупки.Много са ви хубави със здраве да ви ги носят бебоците.
Scorpia   newsm10количка .Русенки много сте сладки личи ,че сте си изкарали супер.

# 230
  • София
  • Мнения: 2 850
Имам предложение за следващото заглавие:

Ей го на - ДЕКЕМВРИ наближава вече, но дано не бърза малкото човече Mr. Green Joy

# 231
  • Мнения: 1
katiousha в едно нещо се убеждавам, майче няма мамче без някакво притеснение, но за сметка на това пък сме с "висок дух" Simple Smile (аз не винаги Winkголяма шашка съм).

Бабче, невероятна си и съм сигурна, че и малката ти кукличка също, като чета как я възпитаваш и какви интереси има ми се иска един ден и моето мимиченце да е като нея

# 232
  • Мнения: 219
Клер   smile3521
Смятам, че е много подходящо, макар, че за 1 седмица и нея тема ще свършим  smile3523

# 233
  • Sofia
  • Мнения: 4 733
Клерчеnewsm10  за заглавието!
Освен това си мислех, че съм единствената луда, която предпочита да живее в апартамент. Е освен ако къщата ми не е като някоя от тези от приказките  - на калифорнийския бряг и т.н. ... и тук и аз освен за мармота да вметна ...
Bori - Ana , мерси за инфото за доплера
А за имената, не знам дали ще бъде от полза моята информация , ма да си я кажа. На мъжа ми сестра му се омъжи в Америка за българин. Но там и на мъжете и на жените окончанието на фамилиите  е едно ( по американски документи тя е Василев). И като си беше в Бг трябваше да си извади някакъв документ за брак ( не помня точно как се казваше) и си беше попълнила в заявлението  "Василев" и онази леличка й каза, че такова нещо законите в България не позволяват и за женските имена по закон се слага "а".

# 234
  • София
  • Мнения: 165
 ValiaR newsm53 права си. Не се предаваме така лесно. По този повод отиваме с мъжът ми на по дробчета с биричка. Да не мислите че едно желязо и нисък хемоглобин ще ми се опре.  smile3508

# 235
  • Мнения: 42
Момичета, извинете ме за некомпетентния въпрос. Но шишетата на д-р Браун и B-free едно и също нещо ли са

# 236
  • София
  • Мнения: 1 078
Oт снощи нямах нет,та имах да чета сега,докато  съм на работа.
Не че има кой знае какво да пиша.Вчера потроших малко парички - купих едно сладурско панталонче на малкия пич,още някои неща,измислих какво да му оплета на нинджата,след като свърша една жилетка на кака му,че я мъча вече 2 месеца...и така.
На мен ми остава още една седмица на работа и крааааай...вече голям мързел ме гони.
А ,сетих се,че има нещо ново при мен - подстригах си косата Grinning Сега съм на черта до раменете и много се кефя.
Бабче,Скрабъл го има в Метро,поне нашият от там го взехме Wink
Магнезий и аз не пия.И въобще нищо не пия.Аз даже не знам никакви стойности на нищо в кръвта ми през цялата бременност (никой не ги поглежда,а аз забравям да питам),но се чувствам супер,та не си го и мисля Rolling Eyes Аз въобще съм на мнение,че човек е такъв ,какъвто искренно вярва,че е.Та аз винаги съм твърдяла,че съм здрава,като кон,и май това ми твърдение ме задължава наистина да бъда такава Laughing
И тук потокът на мисълта ми секва...
Очаквайте включване Crazy

# 237
  • Мнения: 337
Момичета, извинете ме за некомпетентния въпрос. Но шишетата на д-р Браун и B-free едно и също нещо ли са
По скоро шишетата на д-р Браун са Б-фрее , тоест безопасни са .Б-фрее значи че нямат тази опасната съставка , забравих и името.

Бисфенол А , това е химикал , който се съдържа в пластмасата на шишетата . Всъщност не съм сигурна дали точно д-р Браун бяха Б-фри , но имаше една марка , която беше , но мисля че бяха Браун-ските.

Последна редакция: чт, 18 окт 2007, 18:07 от maxi_d&d

# 238
  • Sofia
  • Мнения: 4 733
Момичета, извинете ме за некомпетентния въпрос. Но шишетата на д-р Браун и B-free едно и също нещо ли са
Абе май не са  newsm78
И аз това се чудех, защото изглеждат напълно еднакви. В крайна сметка се сдобих с едно на д - р Браун.

# 239
  • Мнения: 17
  Здравейте момичета!
Макар и да не пиша често,ви чета най-редовно.Гледам,че днес сте разисквали въпроса с имената.При нас-в Монтана записването става по следния начин:след раждането на майката се дава едно ЗАЯВЛЕНИЕ,което тя попълва заедно с таткото.В него пише точно как искат да се казва детето/трите имена/,подписват го и двамата.Ако нямат сключен брак,след раждането на детето таткото отива при нотариус с двете лични карти/неговата и на майката/ и оттам му издават ДЕКЛАРАЦИЯ ЗА ПРИПОЗНАВАНЕ на детето.След това,с тези документи,акушерката в Родилното записва бебето,т.е. пише СЪОБЩЕНИЕ ЗА РАЖДАНЕ,като в това съобщение имената на бебето се записват точно по начина,по който са записани от родителите в заявлението.Майката присъства на писането на съобщението и накрая се подписва под него,че е съгласна с посочените данни.Това съобщение се изпраща по служебен път от болницата в Общината,където издават Акта за раждане с посочените в съобщението имена.
  Дано да съм ви била полезна,но пак подчертавам,че това което съм написала важи за Монтана!
  Приятна вечер на всички мами!

Общи условия

Активация на акаунт