Разкарах го, защото...

  • 7 060
  • 128
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 619
В темата за муньовците писах.
Унижения психически и фисически тормоз.. обиди..!
Накрая.. преди съвсем да се заъллбочат нещата и да заживеем заедно (пък аз и вече бх изстинала ) пак сгаифи.. и вече.. нямаше път назад Simple Smile

# 106
  • София
  • Мнения: 622
Зарязвали са ме веднъж и четири години след това се омъжих за същия мъж (не съм го преследвала и т.н.) Бяхме добри приятели през това време, дори коментирахме връзките и си давахме съвети и в един момент от приятелството се върнахме на изходната позиция  Crazy Това приятелство се оказа страхотна основа за сегашния ни брак  Peace Иначе през тези 4 години бях лудо влюбена в нарцистичен младеж (много привлекателен наистина), който постоянно ми обясняваше колко "мадами" си умират да са с него и как аз едва ли не трябва да съм му благодарна, че се е обвързал с мен и т.н. Аз шматката-чистех и готвех като луда, четях статии как-да-съблазним-мъжа-до-себе-си и си купувах изкусително бельо  Laughing Постоянно повтаряше, че ще ме зареже, а аз тичах ревяща след него. След три!!!!!  Shocked години казах "ок, както искаш" и аз си тръгнах. Последваха молби и клетви, заплахи и сърцераздирателни изповеди. До ден днешен ми звъни и ми пише  ooooh!

# 107
  • Мнения: 12
защото беше следващият;
защото беше "правилният";
защото рядко правихме секс;
защото за 5 години се "влюбих" 10 пъти;
защото рядко правихме секс;
защото беше "черен";
защото рядко правихме секс;
защото аз съм "бяла";
защото рядко правихме секс;
защото друг ми предложи една малка част от целия свят и след това си я взе;
защото рядко правихме секс;
защото когато в живота си срещнеш онази половинка, за която пишат по книгите............................., дори когато си я срещнал преди съпруга си.

# 108
  • Мнения: 669
Защото се влюбих.
В друг.

# 109
  • Мнения: 789
Защото твърде много се карахме. А чашата преля във Виена, когато разбрах, че ме е лъгал по един въпрос, за който бях безкомпромисна. Идеше ми да си хвана самолетчето и обратно сама у дома. А уж ме беше завел да се запозная с чуждестранните му роднини и не знам си какво.
Обаче всяко зло за добро  Grinning

# 110
  • Мнения: 128
Той замина. Аз не го последвах.
И аз така! А после, той се върна след 3год., но аз съм вече  заета. Съдба!

# 111
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 707
По-подробно  съм го написала в темата за Муньовците. А иначе чашата преля, когато един ден тържествено ми съобщи, че майка му ще живее у нас през зимата, защото имаме парно  Shocked
Тогава изведнъж се освестих и ... Twisted Evil  я един як шут отзад и на него, и на маминка му  Twisted Evil

# 112
  • Мнения: 481
Защото ревноста му беше по-силна от самообладанието и когато ме удари за първи път, аз глупачката потърсих вината в себе си. Слава богу, скоро след това срещнах настоящия и пеперудките в стомаха заглушиха страха в гърлото. Последва психически тормоз, заплахи по телефона, преследване ... Наложи се да разкажа на майка ми неща, които винаги съм мислела, че е по-добре да бъдат спестени на една майка, но това ми даде свобода и независимост. Накрая, осъзнал че това наистина е края, ме причака пред входа и се опита да ме пребие, но аз избягах и се разминах с втория шамар и един ритник. Най-ужасното беше, че на виковете ми за помощ и на звъненето по звънците не откликна никой от "любезните" ми съседи.
За жалост от тази кошмарна връзка ми остана богато наследство от кошмари (може би имам нужда от психоаналитик). От време на време си мисля, че дори и да не съм преживяла крайния психически и физически тормоз, за който често чуваме, аз не предприех нищо за да се защитя. И днес този човек сигурно се разхожда свободно и е възможно аз да не съм нито първата, нито последната му "голяма любов"  Cry

# 113
  • Мнения: 728
Защото се влюбих в друг! Heart Eyes

# 114
  • София
  • Мнения: 1 254
Последния зарязах, защото ми дойде нещо твърде чувствителен... Разсипа ме от женски истерии... Пък аз не съм мъж за да ги издържам в крайна сметка! Ако можеше да му потече кръв и да почне да ражда, щеше да е една идеална жена Grinning

Бе то няма угодия, или ще ме тормози или ще ме задушава с чувства....

# 115
  • Мнения: 3 569
От последния избягах, щот не съм гей.

# 116
  • Мнения: 1 045
От последния избягах, щот не съм гей.
  hahaha


ПП Защото искаше повече от колкото даваше. Защото се чувствах като идиотка и не във кожата си и самочувствието ми беше забито в земята  Tired
Сега аз съм омъжена и имам две прекрасни деца а той продължава да търси и да съжалява  Mr. Green То като се замисля нито един от бившите ми приятели не се е оженил или станал баща  Rolling Eyes Явно не могат да ме преживеят  Crazy

# 117
  • Мнения: 1 289
Разкарах бившия след две години и половина защото мнооооого ме ревнуваше и ..........

# 118
  • София
  • Мнения: 5 289
.........защото беше с извратени сексуални фантазии....... Crazyи избягвах секса с него
   ...........защото беше женен с 2 деца /което впоследствие съвсем случайно разбрах/ ooooh!
         .......... защото срещнах мъжа ми,с който правехме най-здравия секс  Blush

# 119
  • На морето!
  • Мнения: 5 769
Защото  вече беше изгубил авторитета си пред мен.
Защото ме дразнеше с всяко нещо
Защото докато бях с него си мислех за бившия
Защото се събрах с бившия....и се омъжих за него след по-малко от 6 месеца  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт