Разкарах го, защото...

  • 7 047
  • 128
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 4 451
- защото майка му контролираше живота му, съветваше се с нея за всичко, включително и за нашата връзка, разказваше с подробности какво сме си говорили Crazy
- но всъщност многобройните изневери (за които научих твърде късно) преляха чашата
Една седмица след раздялата срещнах голямата си любов и 6м. по-късно станахме семейство. Heart Eyes

# 121
  • Мнения: 121
Предстои ми да ме разкарат,т.е мъжът ми ще иска развод,защото съм го ревнувала и не споделям  интересите му към 3-ки,суиг и групов секс. #Crazy newsm45при положение,4е 4акам дете и вместо да е до мен сега....

# 122
  • София
  • Мнения: 397
Защото затъна в заеми,а парите му изчезваха незнайно къде и все ме убеждаваше,че вече не играе.Цели десет години се опитвах да му повярвам или да го съжалявам,или да го оправдавам... А чашата преля,когато за да изплати единия заем,взе друг-3пъти по-голям и на 3ия ден вече нямаше нищо от него. #Cussing out

# 123
  • Мнения: 937
Весити съжалявам за получилата се ситуация, но тоя мъж май не е за семейство щом само секс му е в главата. Кураж!!!
Аз зарязах 7 годишна връзка въпреки че простих изневяра която той сам си призна след като е приключила година по рано а защото аз незнаех де взел голяма сума пари и я профукал на машинки след това открадна всичко което си бяхме спестили ух за да си върне загубите, но сещате се....и....направи опит за самоубийство. Два дена го нямаше никакъв пусках молба за издирването му в полицията това не беше в неговия стил, остави си в къщи мобилния с напълно празна карта и шах какво може да значи това. Като се върна напусна работа защото работеше охрана и имаше оръжие (дострашало го да се гръмне та се опитал да се приспи с хапчета). И така аз мъж които да пазя от самия него не ща  Naughty

# 124
  • Мнения: 1 289
Предстои ми да ме разкарат,т.е мъжът ми ще иска развод,защото съм го ревнувала и не споделям  интересите му към 3-ки,суиг и групов секс. #Crazy newsm45при положение,4е 4акам дете и вместо да е до мен сега....


Qwno не си попаднала на мъж,не се дерзай за него.По думите ти май не си заслужава сълзите.Има ли кой да ти помага с детето?

# 125
  • Мнения: 121
Mimi 81,мисля да отида при нашите,те са родители,ще ме разберат,няма да ме оставят,но понеже ,,моя'' не ми говори-нямал какво да ми каже,не мога да знам какво си мисли

# 126
  • Мнения: 3 200
...

Последна редакция: пт, 26 окт 2007, 22:29 от cool_witch

# 127
  • Мнения: 138
Колко много неща може да научи един мъж от тази тема .. и да си вземе поука ..за да не бъде РАЗкаран ..

# 128
  • Мнения: 1 289
Mimi 81,мисля да отида при нашите,те са родители,ще ме разберат,няма да ме оставят,но понеже ,,моя'' не ми говори-нямал какво да ми каже,не мога да знам какво си мисли

Успех,наистина родителите са безценни и винаги са зад нас.Не се коси за "твоя",явно няма смисъл.

Общи условия

Активация на акаунт