На НОЕМВРИйки вижда им се края! Всички ще се справим - зная!

  • 9 441
  • 297
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 311
Днес чакам мама да ми дойде на гости, ама няма да си почивам, а ще стерилизирам къщата. Младен снощи изпадна в умиление каква добра домакиня съм била, как не си спомнял откога не е мил чинии (аз му напомних, че не си спомня и откога не е чистил) и какво щял да прави сам цял месец, докато ме няма. Добре че чиниите ни са ограничено количество, та ще му се налага от време на време да си припомня как се мият  Joy  Аз пък смятам да се отдам на мързел в Пловдив, друг да готви, мие и чисти, аз само ще си гледам детенцето.

А, Юлче, много си го разглезила твоя мъж, защо така отпускаш фронта? Аз откак бях бременна първия път запознах татито с прахосмукачката и парцала за под и повече близки срещи с тях не съм имала. Сега в събота-неделя като каже "Ние ще чистиме ли" и аз му викам "Добре, аз отивам да мия чиниите".

# 241
  • София
  • Мнения: 51
Добро утро и от мен!

Късмет на Цецето днес, ще чакаме хубави новини.

Аз имах намерението да си поспя тази сутрин, ама в 8ч. звъняха да отчитат водомерите  #2gunfire  и ме раздигаха.

Снощи като  ме стегна корема ниско долу и като се почнаха едни болки....акъла си изкарах. Те започнаха от следобеда от време на време, после поутихнаха, вечерта пак и така докато съм заспала по едно време. През ноща се будех, но не усещах нищо да ме боли та се успокоих малко. Милото и то беше в бойна готовност и през 5мин. ме питаше как съм и къде ме боли. Днес съм добре, но исках да ви кажа добро утро и ще ходя малко да се хоризонтирам.

Мими, чудесно е че сте си вече в къщи.

# 242
  • Мнения: 112
Galaxi аз се успах, а ти си поднесла чудна закуска и ароматно кафенце...

И аз стискам палци на раждащите мами днес!!!    bouquet

Днес тук е мрачно време...и ще си мързелуваме вкъщи.
На мен краката не ми се схващат, но като легна по гръб...
после едвам се търкулвам на едната или другата страна...

Радвам се, че е петък и нашия тати най-накрая ще има повечко време за нас...
а и довечера ще излезнем на кръчмичка...после може и на дискотечка...
ама утре ще ви се хваля къде са ме водили... Grinning
Айде отивам да си полегна.
Хубав ден на всички ви!!!  newsm51

Последна редакция: пт, 19 окт 2007, 10:11 от tedi@az

# 243
  • Мнения: 1 546
Добро утро!

Мерси за кафенцето на Галакси! newsm51

Цеци, миличка, стискаме плаци!! fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Успех и на galentinass! fingerscrossed

Тази нощ едва станах до кенеф....ама толкова зверски ме болеше между краката, то беше охкане и чудо! Confused Confused Вечерта ходихме да направим едни карти у кумовете, та обърнах и аз една чашка бирка...ми кво сеа... Mr. Green

Днес...не знам още какви ше ги върша...но ще ви наглеждам!
Лек ден! Hug

# 244
  • Мнения: 421
Здравейте мами Simple Smile

Аз пак се включвам за малко - желая успех на Днешните щастливки! Безпроблемно раждане,от което да запомните само най-хубавите мигове !  Heart Eyes

Докато прехвърлях страничките супер набързо попаднах на няколко нещица...

Краси 0 не се тревожи! Нали и аз бях психясала,че обиколка на главичка върви по-мъничка,но сега съм спокойна.Вчера излизах с една приятелка и тя е родила бебчето си напълно доносено с обиколка на главичката 34-5см,като всичко с бебче е НАРЕД Simple Smile

Сладурче - пиеш ли достатъчно вода? Според мен трябва да започнеш да пиеш повечко течности  Hug

Дначе
какви са тия сънища - напраааво ме разби  Laughing  Laughing   hahaha  hahaha

# 245
  • София
  • Мнения: 5
Здравейте момичета Hug
   На Цецето и Галентинас стискам палци - дай Боже всичко да е наред и днес да имаме още 2 здрави и красиви бебчета Praynig А между другото - знаете ли коя къде ще ражда???
   Като сте заговорили за сънища...тая нощ сънувах Мома Катерина, цяла нощ, ей! И на сутринта помнех даже за какво ставаше дума, но сега вече не - беше нещо весело обаче. Та сега я чакам да се появи и да видя, че е оки Laughing
   Аз да ви се оплача, снощи много ме свиваше корема -  в смисъл много се втвърдяваше, та днес към 2.30 отивам да ми сложат инжекцията за дробчетата и да ме прегледат и стискайте палци поне до понеделник да устискам, че.... #Crazy

# 246
  • София
  • Мнения: 672
ДОбро утро и от нас Simple Smile

Ама само колко сте активни и колко много пишете! Много ме радвате - а всеки път като влезна гледам на първа страничка дали няма ново бебче Simple Smile Хайде дай боже днес Цецето да ни зарадва с малък, хубав и здрав бебок Simple Smile  Praynig И дано с нея всичко е наред Simple Smile

Иначе ние сега идваме от Доки - бяхме да ни запише тоновете /които са добре и са нормални/, кръвното ни е нормално, смъкнали сме едно кило и корема още не ни е слязъл, но Доки каза че до седмица може би ще падне...Въпреки че това не е от особено значение  newsm78 Разбира се докато ни записваха тоновете мъничкия не спря да рита и да се върти, но то вече Доки ни знае номерата - винаги като отидем при нея си показваме магариите Simple Smile
Доки ми каза, че нямам никакви противопоказания да не си родя бебока нормално, успокои ме че няма нещо по - естествено от нормалното раждане и ми каза, че винаги може да ме порне ако види зор или се наложи. Това определено също ме зарадва Simple Smile
Слава Богу аз не мога да се оплача че ми се схващат прасците - но няколко пъти писах - то е до храната и витамините, които се пият. На мен ми се схващаха преди, вече не - нито един път.
За боядисването - не съм се боядисвала, защто много исках истинската ми коса да израсте, но многократно се постригах, за да не изглеждам като ритана зелка на международно шосе в главата Simple Smile И косата много ми е пораснала, даже си мисля пак да я кръцна преди да родя, че казват, че напрежението се "събирало" в краищата на косата и е хубаво да се постригват по-честичко Simple Smile Не че го вярвам, ама нали трябва да имам мотив Wink

Пак се увлякох.. Хубав ден на всички ви Simple Smile и успех на раждащите маминки  Hug

# 247
  • Мнения: 3 205
А, Юлче, много си го разглезила твоя мъж, защо така отпускаш фронта? Аз откак бях бременна първия път запознах татито с прахосмукачката и парцала за под и повече близки срещи с тях не съм имала. Сега в събота-неделя като каже "Ние ще чистиме ли" и аз му викам "Добре, аз отивам да мия чиниите".

Щото все така се случва, че трябва да е чисто през седмицата - ето вчера имахме гости, а от диарията и диетата на Иво солетите бяха плъзнали масово из цялата къща. И пред перспективата да газим в 5 см солетени и бисквитени трохи, се предадох и изчистих. Иначе чисти той, но има време само в събота и неделя. Останалото време копа до 3 посред нощ, че и пари трябват  Crazy

# 248
  • Варна
  • Мнения: 384
момичета , искам да питам тези които са за края на ноември -след 25 -колко ви тежат бебчетата? вчера отново ми казаха че слончето върви 2 седмици напред -с голяма глава пък и то цялото големичко
тежи 2350-вашите мишлета колко са ?

# 249
  • Мнения: 327
 Добър ден и от мен  bouquet
Още ли няма новини от Цецето
Аз досега чистих кочинката дето мойте хубавици си бяха спетнали в стаята и докато съм ги строила на леглата да съхне пода реших да ви проверя WinkМай за сега всичко върви доста делнично TiredАко скоро не свърши тая стачка на учителите smile3515
Абе smurf, нали вече хиляда пъти се коментира, че килцата на бебоците стават ясни само при самото раждане, затуй хич не си слагай такива размисли на сърце Peace

# 250
  • Мнения: 1 546
момичета , искам да питам тези които са за края на ноември -след 25 -колко ви тежат бебчетата? вчера отново ми казаха че слончето върви 2 седмици напред -с голяма глава пък и то цялото големичко
тежи 2350-вашите мишлета колко са ?

Моята хубавица е изкара 2500 последния път док, но аз си знам, че винаги има плюс/минус. Така, че - споко! Wink

# 251
  • Мнения: 884
момичета , искам да питам тези които са за края на ноември -след 25 -колко ви тежат бебчетата? вчера отново ми казаха че слончето върви 2 седмици напред -с голяма глава пък и то цялото големичко
тежи 2350-вашите мишлета колко са ?
Ами аз съм за 27.11, и доки преди четири дена не ми каза колко тежи в момента, ама ме стресна, че до термин ще е около 4кг.

# 252
  • София
  • Мнения: 3 679
Аз изгледах едно филмче и викам чакай да проверя дали няма вече новини, ама не още явно  Simple Smile
Ще чакаме  Simple Smile
Малко ме отпусна мен корема и мисля днес да полежа повечко, че не ми се ще да раждам през уикенда - поне да е в понеделник.
Тия синоптици май познаха - много мрачно навън, а и май е студено.
Хайде полягвам пак и ще чета от време на време да не изпусна нещо, то като гледам скоро и нова темичка ще отворим  Simple Smile

# 253
  • Мнения: 160
Е това е,от 6 до 9 будувахме и после като сме заспали та до сега.За ноктите сте обяснили добре,няма нужда и аз да обяснявам,отиваме както мама ни е родила,няма грим ,няма лак,няма пръстени,синджири и т.н.
с голяма глава пък и то цялото големичко
тежи 2350-вашите мишлета колко са ?

Моят термин е на 24 ноември,размерите на главата немога да ти кажа,трябва да ровя в папката на беба,но преди седмица килограмите бяха около 2,200.Но аз не гледам нито едното,нито другото и никога не съм чула от устата на дактора,изостава или върви напред,всичките тези мерки са абсолютно ориентировъчни и не виждам причина да се притесняваш щом се чувстваш добре и нямаш други оплаквания.

Дианче,плуваш,а...ами честита ти купа тогава,представила си достойно не само България,но и всички ноемврийки.

Лек ви ден,аз ще видя сега с какво ще се залъгвам,то голяма скука.

# 254
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Smurf, Ditta е права.Винаги има плюс минус 200 -300 гр. Още повече ,че и зависи как точно лекаря определя килограмите.Ако не е с ултразвук, ами по мерките на матката мен ми изглежда малко бакалско.И точно по системата " ми така като те гледам..." мойто би трябвало да е около 2 и 500, а термина е 23.11. за нормално раждане.

Общи условия

Активация на акаунт