На НОЕМВРИйки вижда им се края! Всички ще се справим - зная!

  • 9 446
  • 297
  •   1
Отговори
# 75
С добрьм утром мамочки  Hug
Мерси за закусчицата, мммммм
ехаа Dan4e, честито ти момиченце!!!!! живичко и здравичко и най-сладкото принцесче вкъщи!!!   bouquet
Мими, честито ви изписване и на вас!!! скоро от домашната смяна те чакаме   bouquet
Хубава изненада за Данчето! ние сме подготвени и с мъжко име, ако ни изненада, но от към дрехи - хич почти  Wink така че да си седи девойка и да не ни прави на хахави в последния момент  Mr. Green
За след прибирането вкъщи хич идея си нямам, нито какво би ми сеприискало да свърша първо, нито какво да очаквам. хммм... ми сигурно първо в банята ще се навра, че то в болница да се къпеш е едно, а дома си е друго  Grinning
Оставям ви за сега! Наслаждавайте се на един от паследните топли и слъчеви дни! до послеееее

# 76
  • София
  • Мнения: 614
Ааааа, Мими, така няма да се разберем! Аз поръчвам музиката, пък вие ще я гоните! Поръчала съм "Сине, сине" на живо  Joy Честито ви изписване, пожелавам ви прекрасни мигове заедно в къщи и благородно ти завиждам!
Сега вече можеш да се успокоиш и отпуснеш и да ти текне кърмата едно хубаво! Чакаме добри новини за цокане и акане вече! Много целувки! Hug

# 77
  • Мнения: 37
Много интересно ми стана,4е днес МИМИ ще се изписват(поздравления) , утре влиза ЦЕЦЕТО, днес е родила ДАН4ЕТО.....Simple Smile вси4ко е под контрол , като някаква фабрика за производство на бебета:), един влиза-друг излиза, процеса е непрекъснат.хехехеххеехех.
А по темата, която подхванах за идването на гости още след изписването и аз мисля да е скромно или да ги изпратя на вилата да си се напиват вси4ки!!!! И на мен ве4е ми се споделя за кърмене, дупета,памперси, само не сикам да споделям в темите за колики, ревове и подси4ане.Искам едно 100% бебе.Еххххх Simple Smile

# 78
  • Мнения: 1 100
Добрютро! Ама че сте ранобудни Simple Smile
Честито момиченце на Данчето!
Първата ми работа след изписване от болницата ще е да се изкъпя и да облека най-накрая вече нормални дрехи, а бремелинските да изхвърля. Всички болнични неща - също на боклука. Не сме говорили с комитета по посрещането какво смятат да организират, но се надявам, че няма всички да дойдат у нас. Свекърва ми дори посъветва мъжа ми да не си взима отпуск, докато майка ми ни е на гости, за да нямам много хора пред очите и да ме изнервят. Свекърът се записа за първото къпане Wink. Вероятно толкова ще се радвам, че съм вкъщи, че от нищо няма да ми пука Laughing

# 79
  • Мнения: 1 311
Честита девойка на Данчето. Много да я слушка и да е много щастлива малката принцеса.

Мими, честито изписване. Вкъщи си е най-добре.

И вие ли сте много нервни? Embarassed
Мойта щерка ме изкарва извън нерви всеки ден - а преди не беше така - не и се връзвах толкова, но напоследък е много зле положението  Embarassed
Ох, и у нас е същото. Я ми виж подписа Wink Но не е само малкия, и останалите ме изкарват извън нерви. От време на време се усещам, че кой какво прави - аз само викам Embarassed Върха беше в събота - първо Ники ми изпили нервите и едно хубавичко си повиках, после отидохме у свекървата и там първо хубааааааво овиках таткото (той много странно ме гледаше, щото аз по него много много не викам, но си беше и виновен де, та си траеше), после и на свекървата и казах няколко мили думички  Embarassed, от там отидохме у нашите - та и майка ми и баща ми и брат ми го отнесоха. После милото ме заведе на кино - явно да ми запуши устата и да млъкна за малко  Embarassed Та от събота се опитвам да съм миличка и добричка

Цеце, някой да не си е включил ширма към отдушниците в банята. Имахме подобен случай ние. То печените чушки остави, ами влизаш да се къпеш и като ти замирише на манджичка или пържена риба  Sunglasses, ау прелест.

При нас някой, ама не знам кой, че са 6 етажа надолу, си е включил абсорбатора не към отдушника на банята, а там откъдето минават тръбите и канала на кухнята и банята и където са водомерите. Пък ние там имаме само една малка пластмасова вратичка, която хич не уплътнява, иначе на отдушника имаме вентилатор с клапа. Непрекъснато мирише на какво ли не - ту на печена/пържена риба, ту на някакви запръжки  #2gunfire Един ден миришеше на пържени филийки, изтекоха ми лигите.

За изписването - много се надявам да си се приберем само ние си у дома и да няма никакви гости, баби, дядовци и т.н. Миналият път бяха само двете баби, брат ми и баща ми, но ми скъсаха нервите и ги изгоних след един час - директно им казах, че искам да си останем сами и ако обичат да си ходят, и да не обичат - пак да си ходят.

# 80
  • Мнения: 0
Данче,честита ти дъщеричка!!!Да расте жива, здрава,умна и много щастлива!   newsm51

Еееххх, че хубавооооо!!! smile3501

Мими,честито ти изписване и на теб!!! Хаийде вече от къщи да се разпишеш следващия път!!! newsm10

За изписването си нямам и идея какво ще бъде! newsm78 Всеки случай не искам тълпа от хора,които да ме придружат от асансьора до колата....Дето се вика по-добре да ме чакат в къщи, ако толкова имат желание!!! Peace

А какво бих направила след това....Божжееееее,колко много неща бих направила.... newsm53  Ама нека да му дойде времето пък ще видим smile3521

Днес гледам,че пак ще е сънчево!Сега пуснах да се перат одеалцето,пелената и чаршафите,че да могат да изсъхнат!

Момичета,забравила съм да  ви питам.От къде да си намеря ГОЛЯМ размер сутиен за кърмачки?Всичко коеето съм мерила до сега ми е малко Embarassed Embarassed Shocked в чашките.Направо в чудо се виждам!!! Sad  Ако не мога ли да си взема друг,ако намеря?Да не е такъв специален за кърмене?Ще върши ли работа?

# 81
  • Мнения: 884
Е и аз имах същия проблем-купих си безшевно бюстие и потник-събират и по-големи цици от моите Joy

# 82
  • София
  • Мнения: 2 437
Честито момиченце на Данчето! Хе-хе каква изненада. Добре, че тя предвидливо беше накупила дрешки в неутрален цвят...а не като мен в синьо. Rolling Eyes

Вчера голямо обикаляне падна и затова не съм се включвала.
Ходих за запис на тоновете и открих благинката- в 14.30 бях последната, нямаше никой пред кабинета Simple Smile

Обаче, вчера си напипах огромна, болезнена бучка под мишницата. Подозирам, че е лимфен възел и...много ме е страх. Довечера съм на консултация при моят доктор и се надявам да не е нещо страшно. Че какви ми минават през главата...да не ви казвам.

Ето какво си мислех да пиша за спадналия корем след раждането...сладурка, май ти питаше какво е, нали? Та в тази връзка, ако лекарите забравят да ви кажат, знайте си, че през 20-30мин трябва да ходите за пишпауза. Защото органите са разместени и не се усеща кога ти се пишка. И има опасност за пикочният мехур.
Много е шантаво усещането, де...аз естествено забравих да ходя до тоалетна и като отидох..не можех да повярвам, че тази всичката вода излезна от мен.  Laughing А като си пипнеш корема е един такъв празен...на мен ми беше мъчно за него  Simple Smile Точно, като ненадута гайда. Хващаш и дърпаш кожи навсякъде Simple Smile Корема ми беше голям, колкото в 6месец.

криси4 отиди в Триумф. Имат специална серия. На мен са ми малки, но аз съм патологичен случай  Laughing Иначе и аз съм си купила безшевни потничета, но те са само за болницата.

На изписването ще са само рода от първо коляно- баби, дядо, леля, чичо. Никакви повече,защото с тези вируси не ми се рискува.
Иначе ми е много готино след болницата да видя познати муцки  Simple Smile

# 83
  • Мнения: 37
И аз си закупих 2 бр безшевни бюстиета и са адски удобни, вадиш гърдата и пълниш устата на балкия бандит:) ДАНО!!!!
 Ах, сега като се замисля къде ли е talyyyy аз я 4акам да разказва за среднощните си похождения.Само ме държи в напрежение   smile3521

# 84
  • Мнения: 1 100
Скоро четох някъде, че било добре да си купим черни сутиени за кърмачки, защото белите ставали на нищо от кърмата - пожълтявали,ставали на петна и т.н. Ама аз вече имам бял, не стига, че беше скъп и грозен, ами ми е и малък отсега, а като дойде кърмата не знам. Нямаше време да го меря и направо взех чашка D, не подозирах, че ще ми трябва по-голям, защото преди бременността бях В.
Тия безшевни бюстиета държат ли достатъчно добре, много ме е страх от увисване?  Rolling Eyes Мъжът ми е противник на пластиката, а аз не бих понесла печени чушки после и не знам как ще се разберем, ако се стигне до преговори  Laughing

# 85
  • София
  • Мнения: 2 437
Оф, голяма съм..да не казвам...talyyyy по повод Виши, добре са ти казали. От години ползвам тяхна козметика и в един момент започнаха една след друга алергични реакции и обриви...Та нещо са развалили козметиката си. Сега съм на Авен, крем за нетолерантна кожа. Фантастичен е. Минах и през Ла Рош, но пак не ми понесе.

Канела, зависи от гърдите. Моите не ги държат и съм със сутиен. Но пък на моите дружки са им ОК. Увисване ще имаш...да знаеш..от бременността, а не от кърменето. Гърдите се увеличават за кратко, докато дойде кърмата и се регулира, а после се свиват и стават нормални.

# 86
  • София
  • Мнения: 3 679
Аз след първото ми раждане карах само с безшевни потници - много ми беше удобно. Сега съм си взела един сутиен за кърмачки - бял, ще видя дали ще ми е удобен, но пък моя бюст не е голям и нямам проблем с размерите.

# 87
  • Мнения: 884
Скоро четох някъде, че било добре да си купим черни сутиени за кърмачки, защото белите ставали на нищо от кърмата - пожълтявали,ставали на петна и т.н. Ама аз вече имам бял, не стига, че беше скъп и грозен, ами ми е и малък отсега, а като дойде кърмата не знам. Нямаше време да го меря и направо взех чашка D, не подозирах че ще ми трябва по-голям, защото преди бременността бях В.
Тия безшевни бюстиета държат ли достатъчно добре, много ме е страх от увисване?  Rolling Eyes Мъжът ми е противник на пластиката, а аз не бих понесла печени чушки после и не знам как ще се разберем, ако се стигне до преговори  Laughing
Ами по принцип в интерес на истината, не държат много здраво. Но от друга страна, стегнатия сутиен е противопоказен за кърмата...така че ти решаваш. Аз ако мога да си намеря достатъчно голям и поне малко красив сутиен ,ще предпочета него, ама няма такъв.Иначе гърдите ми са ужасни още от предишната бременност, но пък аз съм навита за пластика, имам обещание от милото, а и отдавна просто искам по-малки гърди, пречели са ми винаги. EmbarassedМомичета, защо препатили мами казват, че стриите се появяват след раждането, когато аз лично си мислех, че тогава опасността е преминала, дали е истина?!

# 88
  • Мнения: 24
Ех, че хубава новина тази сутрин. Имаме си ново бебче!
Честито на мама Данче за новото човече Катя! Да расте здрава и засмяна!
 Май се започва като във форума на октомврийките..................отваряш и оппаааа.............ново бебе. ЕХ, ЧЕ ХУБАВО. newsm51 newsm32 newsm44

# 89
  • Мнения: 1 100
Tiha_Voda и аз така чух да стриите- върховата опасност била точно след раждането - трябвало да се мажем още 3 месеца след това. Затова съм си пуснала кремчето в багажа за болницата. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт