Започнаха градинските неволи, но ДЕКЕМВРИЙЧЕТАТА са готови - 2

  • 21 217
  • 290
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 166
 Laughing Laughing Laughing Скапах се, да знаеш! Ей сега идвам от поредната любовна драма в Дом и семейство. И какво ме очаквало тук - нова драма, че и щерката участва в нея! Дарето почти я обичам, майка й също, в смисъл безкрайно са ми симпатични Hug Да не говорим, че съвсем не смятам да определям избора на дъщеря ми, винаги съм мразела писането на сценарии за съдбата на детето, включая и разни сватосвания. Майтап си беше - нито мога, нито искам да поставям детенце в такива ситуации. А и толкова време има пред тях - само да са ни живи и здрави, нали така! Фъстъчка, нищо лично, душа Hug, просто днес малко ми е криво. Confused Барутът ври, мамка му... Twisted Evil Като се пооправя се връщам.  bouquet Кой ще пуска новата тема?

# 286
  • София
  • Мнения: 938
Люси и Диди, нека когато фактите говорят......


# 287
  • София
  • Мнения: 938
Честит имен ден на Ангел, Ангелина, Михаил, Михаила, Гавраил, Радка, Радко, Рангел, Райчо, Райна, Огнян, Пламен, Емилия, Емил, Милен!

Ааааа, не така. Не мой да имам имен ден всеки път, когато пожелаете  Laughing То не беше на Св.Мина, на 15 август с Мариите, та сега и днес  Laughing Но пък Раичка няма да се отърве! Все така с добро да се чува името ти, Рая, и Архангел Михаил да те пази, напътства, да ти носи само добри вести, светлина, справедливост и благополучие!

# 288
  • Мнения: 166
 Laughing Едно ми стана ясно - има сериозен недостиг на ергени! Работете по въпроса, момичета! Joy

# 289
  • Мнения: 5 790
Laughing Едно ми стана ясно - има сериозен недостиг на ергени! Работете по въпроса, момичета! Joy

Работи ти!  Mr. Green

# 290
  • Мнения: 1 568
ей ся стана въргала!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

яла ми яла, миленке, в новата тема!!!!!!!!!!!!!!!!

Общи условия

Активация на акаунт