Някой да ми разтълкува моля...

  • 2 123
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 896
Съгласна съм с тълкуването на Летящата.

Ако погледнем и от една друга страна обаче, за мен тази реклама е напомняне колко тъжни
 биха били последиците от глобализацията...добре представено от една Глобална компания. 

# 16
  • София
  • Мнения: 3 160
Тази е от най-запомнениет и обсъждани реклами.
Значи работи, мисля си аз. Освен това Кока-кола продава само с името си, могат да си позволят нещо нестандартно. А в този ред на мисли, последната реклама на Спрайт нещо не ми се нрави.

# 17
  • Мнения: 27 524
А, рекламата е велика  Laughing  Трябваха ми 5 гледания, за да я заобичам  Grinning

# 18
  • някъде
  • Мнения: 979
Всеки път като я видя,си мисля,че е толкова гнусна и има нещо изродско... SickВъобще не ме навежда към мисли за споделяне на опит и т.н.

# 19
  • Мнения: 3 405
Нали я разисквахме вече. Не е ли достатъчно?

# 20
  • София
  • Мнения: 3 099
Нали я разисквахме вече. Не е ли достатъчно?
Мисля, че чак тук Летящата даде едно добро тълкуване, все пак.

# 21
  • Мнения: 3 405
Репликата ми не беше към теб  Heart Eyes Ти си каза, че си чела темата и мнението ти е друго.

# 22
  • Мнения: 189
Единственото нещо ,което ми харесва в рекламата е мелодията.Мъжо не може да я понася тази реклама.Казва,че била анти-реклама.За сметка на това,всеки път,когато я дават усилвам яко и го поздравявам с нея.Направо побеснява.ха-ха-ха.

# 23
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Идеята е ,че въпреки различията,всички са единодушни-Пийте К.К,пийте газирано и сладко,ставайте дебели,американизирайте се , изгубете  себе си -важното е да се увеличават продажбите на К.К Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 24
  • София
  • Мнения: 3 099
Идеята е ,че въпреки различията,всички са единодушни-Пийте К.К,пийте газирано и сладко,ставайте дебели,американизирайте се , изгубете  себе си -важното е да се увеличават продажбите на К.К Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Ау, това беше култово тълкувание... Бих допълнила: накрая ще мутирате до лироподобно същество с клюн!  Mr. Green

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Хохо, КК отдавна не продава просто газирана и сладка напитка - продава култура.
Рекламата е супер и носи доста смисъл.
Вие бихте ли пили каквото и да е с непознат от една бутилка?

# 26
  • Мнения: 376
... рекламата на Кока Кола с едни птицеподобни хора от странен вид, които пият кола от общо шише със сламки. Всеки път се задълбочавам и все не откривам смисъл...

Не можеш да откриеш смисъл в нещо, което е лишено от такъв Naughty
"Пийте Кока-кола, за да се изродите в неопределяеми същества!" Да Ви е сладко!

# 27
  • Мнения: 1 002
КК  не продава нищо друго освен една газирана напитка , но не може да каже - консумирайте кока кола , защото ...
тъй като продукта й е съставен от прегоряла захар и газирана вода + разни други шитни , та го набутват в главите ни по други начини , по-заобиколни - например внушавайки ни , че ни продава стил на живот или култура ...
тая реклама както е върховна , така на никой не е ясна май ,
първата ми мисъл за идеята й беше - ''на каквото и да заприличам , винаги ще пия Кока - кола'' ..
на едно място четох , че може би ще са поредица от реклами , та ще се доразвие идеята , каквато и да е тя ..

# 28
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Хохо, КК отдавна не продава просто газирана и сладка напитка - продава култура.
Рекламата е супер и носи доста смисъл.
Вие бихте ли пили каквото и да е с непознат от една бутилка?


С непознат не бих пила нищо,ако ще да е и най-любимото ми питие Naughty Naughty Naughty А и не ми допада идеята да се сливам с масата-бъди уникален,пий ЛИМОНАДА Mr. Green Mr. Green

# 29
  • София
  • Мнения: 3 099
Вие бихте ли пили каквото и да е с непознат от една бутилка?
Не и ако има клюн! Но с Ал Пачино бих пила дори К.К....  Mr. Green Той не ме познава.

Общи условия

Активация на акаунт